Джага-джага• 24 декабря 2023

Чоловік не підтримав мене при сварці з батьком. Я поїхала додому,він мене винить

Батько почав розповідати, що я характером жах, ніде нормально не влаштувалась і що в свої роки можна було краще реалізувати життя. Я мовчки встала, подякувала за вечір і вийшла.
На виході викликала таксі. Чоловік залишився і в результаті ще мене звинуватив, що я не згладила ситуацію.
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
Він мав не втручатись, а вийти зі мною. А не продовжувати вечір з ними.
Ви йому сказали про це? Чи ви просто пішли, хлопнувши двері?
Ше раз кажу, не знаю ваші відносини з батьками, може він думав ви просто вийшли.. Остинуть...
У мужиків мозок не так працює як у баб..

Тільки не про гроші• 24 декабря 2023
Ответ дляГага Газу
З чого б їй не ображатись?
Чоловік або ЗА або проти, середини не існує, питання тільки в тому що в будь-якому випадку мав би підтримати. Він міг і на вулиці сказати що не згоден з думкою, але точно не залишитись.
От ті самі думки.
Альдебаран• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
В чем проблема,в Европе тоже в садик
Зачем писать глупости,вы уже устроились в европе в садик, работаете и содержите себя в европе? Если нет, молчите. Кстати, ник у вас громкоговорящий
Звожу з розуму• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
34. Працюю, лікар в державній лікарні. Приватних в нас в місті немає. Мені на державу ображатись, що моя праця не оплачується?
Образилась, що чоловік не вийшов зі мною, а прореагував, як норма і залишився.
Ну з чоловіком вам треба розмовляти вдома наодинці. І пояснити йому вашу реакцію і те що він вас розчарував тому що....
Справа не в тому що ваша праця ’не така’ як і тому що ви не головний лікар ніхто вам не ставить в провину.
Просто ваш батько висловив свою думку і позицію, так неприємно але все ж таки ви його донька тому таке відношення - ну трохи дивне (як на мене).
Змінити ситуацію ви не зможете як і не треба рвати жили там де неможливо щось змінити.
Тому ставтеся до батька як до людини котра - не хоче не може сприймати вас такою як ви є.
А що робити з чоловіком - вирішуйте самі.
vikohka• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
В чем проблема,в Европе тоже в садик
вот как людям нe доxодит, что нe всe xотят в европу?
Ушла и Пришла• 24 декабря 2023
Ваш муж не прав. Не вы начали конфликт, не вам его и сглаживать. Тем более вы еще и нормально вышли с ситуации, не стали устраивать разборки, а просто мирно ушли.
А как сам отец? Много в жизни добился?
автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
Кстати, а как он сам реализовался в жизни, что такое вам говорит? Похоже, человек не понимает, как тяжело в меде учиться , и как не просто врачом работать
Мій батько аграрій, чоловік аграрій. Батьки проти моєї професії були завжди, але такого приниження ніколи не було. Батько ще думав, що я піду на якогось хірурга чи щось престижне. І буду жити десь в місті тай мовляв нічого страшного. Але як закінчувала державне варіант був радіолог, на те і пішла.
Чоловік матеріально підтримував, разом зі школи. Нюансів з фінансами не було, батьки фінансово не утримували нас ніколи. Якщо і було внутрішнє незадоволення, то його не висловлювали. Хоча я і розуміла, що воно є.
автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляУшла и Пришла
А как сам отец? Много в жизни добился?
Батько аграрій. Заробляє пристойно. Але його батько був головою колгоспу, він пішов по цим стежкам. Освіти не має.
Але фінансово я в нього не є і не була на утриманні. Фінансово чоловік вкладається в сімʼю.
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
Да ,с 1,4 младший в садике,заканчиваю языковые курсы,потом профессиональные
Работала три раза по 3-4 месяца
Ещё вопросы?

Альдебаран• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
Батько тракторист или у него земли пару тысяч гектар? А кем он хотел, чтоб вы стали? Особенно, учитывая райцентр, в котором, как я понимаю, живете?
Альдебаран• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Работала три раза по 3-4 месяца
Ещё вопросы?
Полно вопросов: Кем работали? Почему чейчас не работаете,? На какие деньги живете? Про пособия не пишите, оно не вечно, когда закончится, как будете кв снимать, на что жить?
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
В садике и офисе за компом
Сейчас больше внимания учебе
Деньги пособия и пассивный доход
Потом обычной зарплаты хватит на жилье и остальные расходы
В любом случае главное язык
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
я так понимаю , муж приймак и подлиза
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
наливка сама себя не выпьет
Альдебаран• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
В садике и офисе за компом
Сейчас больше внимания учебе
Деньги пособия и пассивный доход
В любом случае главное язык
Надеюсь, у вас все выйдет. Но, вы не допускаете, что автор любит свою работу, а в европе она врачом долгие годы не сможет работать и не факт, что удастся подтвердить диплом и найтм работу
Оскорбляю всячески• 24 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Так в Германии с ребёнком вам легче будет
ну какая Германия, там уже все занято
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ дляАльдебаран
Обсуждение началось с того ,что кто то посоветовал автору выехать и сбежать от мужиков тиранов.На что она отвечала что да,но ребенок маленький
А я написала что ребенок не помеха
Файно Замало• 24 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
ну какая Германия, там уже все занято
Беженцами из Западной что ли?
Файно Замало• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
И что же аграрий не смог заработать на квартиру в городе? Плохо работал)

автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Всі мають своє житло. В моїх батьків квартира в місті. В нас є приватний будинок на околиці.
автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
я так понимаю , муж приймак и подлиза
Чоловік аграрій в іншому ракурсі. До батьків моїх відношення не має, йому його сімʼя допомогла влаштуватись, а не мій батько.
автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Просто пішла. Вирішила, що всі випивші і краще на свіжу голову поговорити.
vikohka• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
А я написала что ребенок не помеха
кому как повeзeт.
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ дляvikohka
кому как повeзeт.
Кто как себе организовал
vikohka• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
Кто как себе организовал
да ладно, да и нe всeм 20-25.
Муркамурковна• 24 декабря 2023
Ответ дляДжага-джага
Звідки він знав шо ви пішли? Може ви попісяти пішли?
куркулиха• 24 декабря 2023
Ответ дляБрехушечка
В чем проблема,в Европе тоже в садик
Ваше какое дело.
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ дляvikohka
да ладно, да и нe всeм 20-25.
Мне больше)
Брехушечка• 24 декабря 2023
Ответ длякуркулиха
Ваше какое дело.
Это к чему?)
автор Джага-джага • 24 декабря 2023
Ответ дляМуркамурковна
Я встала. Подякувала за вечерю і попрощалась.