Organic• 25 декабря 2023

подарок на новый год мужчине

девочки подскажите более менее парфюм мужчине.. бюджет небольшой около 1 тыс гр..
Мафиозная• 25 декабря 2023
Антонио Бандераса подивіться
И.О. человека• 25 декабря 2023
Секс?
Сиреневенькая• 25 декабря 2023
Новорічних шкарпеток буде достатнньо
Ждушечка• 25 декабря 2023
Clinique Happy
автор Organic • 25 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
Clinique Happy
дякую.. він який? не дуже різкий?
Ждушечка• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
дякую.. він який? не дуже різкий?
Свіжий,з нотами цитрусу. https://makeup.com.ua/ua/product/1532/?gad_source=...
автор Organic • 25 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
це краще ніж оріфлейм ? придивилась набір туалетна вода та дезодорант джорлані голд. запах приємний.. 950 гр
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
Ой тільки не оріфлей чи ейвон, його впізнаєш навіть на вулиці. За цю ціну в магазинах та на мейкапі і є непогані запахи.
автор Organic • 25 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
підкажіть будь ласка які саме
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
https://www.notino.ua/karl-lagerfeld/ ось наприклад Карл Гарерфельд, выбирайте на свій смак
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
https://www.notino.ua/calvin-klein/?f=1-1-22-55544..., ось у кельвин клайн багато недорогих парфумів
автор Organic • 25 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
На нотино не успею на ноаий год.. а отзывы не очень по стрйкости((( такое..
Пишу каліграфічно• 25 декабря 2023
Ответ дляOrganic
На нотино , всегда беру, те же варианты лагерфельда и кельвин есть в том же Брокарде, пойдите затестите и купите что вам нравится. Но до тысячи гривень супер запах не будет, тем более в орифлейм. Дело ваше, покупайте там.
Гадаю_По_шнуркам• 25 декабря 2023
Краще не даруйте парфум, 1000грн це ні про що, брендовий точно не вийде. Хороший аромат коштує не дешево, а дешевий чути одразу! Виберіть маленьку мініатюру, або інше щось.

З бюджетних парфумів є хороші в Zara, з нішевої, дорожчої серії, просили друзі, привозила з Іспанії, Італії, гарні як на свою ціну.
автор Organic • 25 декабря 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам

Де ii вибирати мініатюру? На мейкапі? І які парфюми є в мініатюрі?