Перемелица• 25 декабря 2023
Почему женщины делают из себя инвалидов?
Я люблю сама зарабатывать, сама заступаться за себя, мне мужчина нужен только для секса и общения и помощи обоюдной. Подарки мне, я ему. И я не скуплюсь на хорошие подарки
Многие же не хотят работать(почему?!)
Хотят быть слабой и зависимой. Зачем это всё? Вы же не инвалиды
Сами себя ставите в зависимую позицию.
Многие же не хотят работать(почему?!)
Сами себя ставите в зависимую позицию.
Цветов Мне срочно• 25 декабря 2023
Ці теми для самоствердження чи для чого? Ви молодець, все сама сама сама! Яке вам діло до інших жінок?
Единорог помог• 25 декабря 2023
Ответ дляБеллаДонна
Если работать по 12 часов, то да. Но можно найти работу до 18 и все прекрасно успевать. К тому же никто не отменял доставку еды. 21 век на дворе, не обязательно метаться по магазинам и стоять у плиты до ночи.
Человек, делающий карьеру, не работает по графику) для того что зарабатывать нужно пахать
Крошка Енот• 25 декабря 2023
Якщо б за мене хоч на половину рівну взяв хтось обов´язки по дому і дітям, то я б залюбки будувала кар´єру, а так....
Конотопська відьма• 25 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Я никогда много не зарабатывала, муж меня обеспечивал только едой, и коммуналку платил. Всегда умудрялась откладывать, искала варианты. Не обижала в подарках и пополам платили за путешествия. Сейчас в интернете пытаюсь развивать канал.
Ну не повезло вам с мужем. Бывает
Перемелица
• 25 декабря 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Потому что красивые и подарки дарят просто так, не нужно заслуживать внимание мужчин подарками и доказывать «я все-все могу сама»
Это не заслуживание внимания, это желание сделать любимому приятно.
Как полноценная личность)
Шиворот Навыворот• 25 декабря 2023
Ответ дляКарапулька
В такому випадку, жінці набагато тяжке обрати чоловіка, бо в неї все є, нічим не здивувати і прив’язати до себе.
Это же лучше выученной беспомощности
Шиворот Навыворот• 25 декабря 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Вот я представляю как муж мне говорит: вот тебе дом, машина, необходимые суммы, не ходи на работу , занимайся детьми. А я такая : нет, ты шо ? Я лучше я буду работать ))))
Смешно
А потом можно не заметить, как придется выпрашивать у него деньги на новые колготки и памперсы, ну нафиг
Пухнасті штани• 25 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Это не только моё мнение
Даже многие мужчины говорят что современная женщина может дать кроме секса?
И это есть так. Мы же ничем не хуже, точно можем так работать. Зачем лениться?
Вам говорят многие мужчины....а где тот один единственный, который вас просто любит и ничего от вас не ждёт? Я так поняла его нет пока...Вы немного наберитесь женской мудрости..это мой совет! Все мы разные, с разным характером...но любят и женятся на женственных..как то так
Голена блондинка• 25 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Если бы вы были красивой вы бы знали ответ на этот вопрос)
Можете обижаться, но это правда.
Нафига грузить мозг сложной математикой если можно научится танцевать, петь, рисовать, готовить и... будешь всегда вкусно кушать)
И не надо про постареешь останешься одна.... нет не останешься, всегда найдется мужик с шеей)
Можете обижаться, но это правда.
Вам 17 років? Ви не знаєте що існує купа одиноких красунь и ще більша купа товстенькмх ’квазімод’ в шасливих парах. В мене є приклад
Подруга ну от просто слов´янська красуня, без жодного зовнішнього нюансу. Фігура, волосся, зуби, шкіра, очі,обличчя- все просто ідеальне, реально ідеально. Ну 9 класів, без освіти. Усе життя не працювала, так якось чоловік її утримував, не шиковали, жили в її батьків. У 37 років чоловік її покинув з 2 дітьми. Зараз звісно вимушена працювати.
Інший приклад. Зовнішність щовсім не красива, от зовсім. Дві вищих освіти, все життя працює, обїздила купу країн, постійно розвиток, курси. Все життя одинока, дітей немає.
Третій приклад. 180см зріст, класнюча фігура, ноги від вух, красива зовнішність, дві вищих освіти, своя квартира, все життя працює, кар´єра, дуже розумна жінка, багато знає і вміє. Чоловік на 10 років старший, покинув з однорічною дитиною і одружився на коханці, котра була продавчиня в їх з чоловіком магазині.
Четвертий приклад. Розумна тендітна жінка, дві вищих освіти, дуже красива помітна зовнішність, така от сама жіночність, фігура, характер, прекрасна кар´єра. Завагітніла, звільнилася з роботи, бо були питання по здоров´ю і не могла працювати аби зберегти вагітність . Чоловік покинув на 5 місяці вагітності, ще й додатково й забравши усі гроші, враховуючи ті її гроші котрі вона відкладала на житло (до заміжжя). Вона залишилася в лікарні сама без копійки вагітна. Викарабкувалася сама і з допомогою друзів та близьких.
І таких історій ще і ще є, і це не десь там - це це найближчі подруги. Ну от який можна зробити висновок? Де зв´язок краси і сімейного щастя???
ИграйМойГормон• 25 декабря 2023
Ответ дляГолена блондинка
Никто не говорит про семейное счастье)
Никто не говорит про любовь)
Тут вопрос … деньги)
И способ их добыть.
Самый простой способ - родится красивой, но увы он одновременно и самый сложный)
Никто не говорит про любовь)
Тут вопрос … деньги)
И способ их добыть.
Кавуся• 25 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Это не только моё мнение
А що чоловік може дати окрім сексу?)
Кавуся• 25 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Интересно почему здоровые люди не хотят работать
Ліньки
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Не знаю де можна знайти в Україні роботу щоб повністю бути незалежною. Ким Ви працюєте?
А ким треба працювати щоб бути не в стані сбе забезчпечити?
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А все очень просто и приходит с возрастом. Мужчина ,который не заботится и не опекает женщину не чувствует себя мужчиной. Сильная женщина убивает все мужское. Своими подарками вы сами разрушаете свое счастье.
А ваш чоловік може відчувати себе чоловіком виключно коли з ним поруч хтось залежний від нього? А з адекватними чоловіками ви не пробували зустрічатися?
Укр_жіночка• 25 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Ну, запитайте в любого вчителя, вихователя, медсестру… Спеціальності без яких ми не можемо обійтися
Пушап Мі мі• 25 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
А адекватный это пополамщик ,не способный заработать на потребности любимой женщины и потому и Вам внушающий что это норма?) Или чувак у которого женился выросла ,а осознание что семья это ответственность не пришло ? Вы кого считаете нормальным?
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не знаю чому у вашому розумінні чоловіки або беруть на себе повне утримання дієздатної жінки, або вони пополамщики.
Іншої картинки мира ви взагалі не зустрічали?
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ну я медсестра за освітою. Працювала років 10 у приватній медицині, вже багато років у власному бізнесі.
Без грошей майже ніколи не сиділа. Що мав мені сказати ваш приклад?
Треба підробіток• 25 декабря 2023
От і я була така, як ви, автор. Пахала з 17 років. Коли була заміжня, заробляла однаково з чоловіком. Тільки він після роботи на дивані, а я готувати, прибирати, навіть в декреті аж 3 тижні посиділа, бо я не така, як оті фіфи. І шо? Зараз мені 40 - так, я нормально заробляю, але для того доводиться і працювати багато. Слава Богу, вже розлучена. Але відчуваю себе на 70 і не хочу взагалі нічого, бо вже вимотана тим життям.
І зараз заздрю тим жінкам, які не працювали, або працювали в своє задоволення. Вони гарні, доглянуті, легкі у спілкуванні, а в мене нема ані сил, ані бажання.
Ненормально це для жінки тягнути багато на собі. Ми слабші фізично, ми приймаємо близько до серця все. І я дуже шкодую, що не розуміла цього 20 років тому, що не берегла себе, не була егоїсткою.
До речі, спасибі колишній чоловік мені жодного разу не сказав ні за що. Навпаки, нагадав при розлученні, що ’ось нормальні жінки свого чоловіка зустрічають і вечерю на стіл накривають, а я ненормальна завжди бігла до компа працювати, а він бідненький, сам собі мусив у тарілочку накладати.’
Пушап Мі мі• 25 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Это какую? Я по мужикам не особый специалист.
Укр_жіночка• 25 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
Якщо людина медсестра і вчилась на це, їй має вистачати хоча б на себе працюючи за спеціальністю. В нашій країні це не реально. Людині на роботі треба постійно думати де ще заробити і куди бігти бо на елементарне не вистачить. І не всі медсестри в великих містах. І власний бізнес це вже не праця за спеціальністю.
Можете що хоч тут розписувати, але пів країни за межею бідності(((
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Звісно, і будуть за межею, бо не бажають навчатися. Йдуть туди де беруть після школи, а не прагнуть отримати гідну професію і зання, що дійсно дадуть можливість заробляти.
І живуть далі так само бездумно, як і обирають професію.
З якого тоді дива вони мают жити заможно, якщо не доклали до того жодних зусиль?
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Я також не особливий, але мене мої стосунки роблять мене щасливою і надихають діяти, а не змушують думати як би ото сісти комусь на шию та не працювати.
Так, можливо чоловік оплачує більше витрат, зате я точно більше інвестую. В родину вкладаємося обидва, в дітей обидва, в нерухомість - обидва, в освіту студента - обидва.
Але одяг та догляд собі оплачую сама, свої забаганки - сама, авто планувала купити сама, але чоловік докинув майже половину вартості, щоб я не чекала ще кілька місяців.
Плануємо відпустку - він може запропонувати 2 тижні відпочинку, я докладаю свої кілька тисяч - і наш відпочинок подовжується ще на тиждень І так, це для мене не пополамництво і не рабство - це життя, комфортне для усіх.
Пушап Мі мі• 25 декабря 2023
Ответ дляСнегурочко
А будет ли оно столь же комфортным если Вы длительно заболеете и перестанете свои нужды сами покрывать? Будет ли Ваш мужчина к этому готов? Жизнь непредсказуемая штука и пополамщики абсолютно к ней не готовы ,но Вам обязательно повезет)) И да ,если мужчина не вкладывается в свою женщину, он обязательно вложиться в чужую. Это природа))
Снегурочко• 25 декабря 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А, ну тобто коли дружина на повному утриманні, це звісно ж гарантує їй що чоловік покриватиме її потреби і під час хвороби чи інвалідності
І звісно ж, безробітність жінки гарантує те, що чоловік не піде з родини. Дякую, посмішили))
Точная копия плова• 26 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
И что ж вы ему такое дарили? Вот просто интересно. Если человек в несколько раз больше вашего зарабатывает, единственная причина, по которой он себе не покупает вещи, которые вы ему дарите - не так уж они ему и нужны. Вам хоть на себя-то хватает при такой жизни с пополамщиком за еду?