Бжоли-бандерівці• 25 декабря 2023

Подивилась фільм "Щедрик". Ридала 2 години і не можу заспокоїтись.

Ну чому? Чому українці такі нещасні? Жила була щаслива родина і чим все закінчилось. Хоч і в безпеці ,але не можу заспокоїтись ...
Колишня муза• 25 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Згодна з вами. А ще думаю діло в жадібності . Але ж ця риса тому ,що ми і були все життя бідні.
А можно о жадности поподробнее? А то сразу русней повеяло. Они всегда любили рассказывать, какие мы жадные.
автор Бжоли-бандерівці • 25 декабря 2023
Ответ дляКолишня муза
пост 29 ,например, писала не я
они воровали,а мы это глотали потому что кому-то 3 копейки перепало с этого
Колишня муза• 25 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
пост 29 ,например, писала не я
Пост 29 не имеет никакого отношения к жадности. Понятно, очередная руснявая пропаганда. А так хорошо все начиналось.
Барабасиха• 25 декабря 2023
’Щедрик’ непоганий, але такий шаблонний. Останнім часом думаю, що ми дійсно дуже багато уваги приділяємо минулому, аналізуємо всі травми, нанесені радянщиною і російською імперією, але, схоже, це не має сенсу, варто дивитись у майбутнє і діяти. Мало цікавилась історією Польщі, але зараз хочеться зануритись і розібратись, як їм вдалось за такий короткий термін побудувати досить розвинену державу (в економічному плані) при цьому теж маючи багаж совка? Їх хотілось би наслідувати.
волосатое стекло• 25 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не пощастило з географічним розташуванням. Давно потрібно відмовитись від романтизації страждань, бути хитрішими у відстоюванні тільки власних інтересів на міжнародній арені. Ну і нещадно боротись з внутрішніми ворогами - корупціонерами, колаборантами та інш.
По поводу ’Не пощастило з географічним розташуванням’. Рашка не нападает на всех подряд соседей, но когда видит что страна набита ’ внутрішніми ворогами - корупціонерами, колаборантами та інш.’, то почему бы и не напасть, если вместо минных полей мосты, новенькие дороги и «У 2022 році на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» будуть доступні регулярні перевезення».. Имхо конечно.
Ответ дляКолишня муза
да что вы говорите? а вы почитайте еще раз и подумайте как так что ничего не строилось,а разворовывалось?
Губи з філером• 25 декабря 2023
Ответ дляМлинець Мій
Торік дивилася, щойно вийшов. русня нищила нас віками(((
А какая-то часть страны говорит, что россия к нам пришла потому, что мы на украинском не разговариваем.
Ответ дляБарабасиха
Ну так вони ж є ці травми і кудиди від них не подітись. Вцілому ви праві ,треба аналізувати і йди вперед,це правда.
Луноликая Вика• 25 декабря 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
До речі, ось таке нашла сьогодні в тг.
Прям 73%, что-то мне напоминает.
tarveldy• 25 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну так чому інші народи себе можуть відстояти,а ми ні? Чого нас гноблять постыйно?
От на вулиці підійде до вас довбоцоб і відпиздить, ви будете винні?
Можете банити за матюки,, но мене просто нема інших слів
tarveldy• 25 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
О! Так так треба було починати, как пагодка в масквє
Ответ дляtarveldy
відкрийте свій прогноз в телефоні зліва і гляньте
tarveldy• 25 декабря 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
путін хто? Крим - це?
Пупуговка• 06 января 2024
Чужа молитва фільм рекомендую!!!!