Намазюкана нішою• 26 декабря 2023
ви будете дивитися президента в новорічну ніч?
дякую!
Результат:
вже голосів:
264 (66.5%)
ні
81 (20.4%)
так
41 (10.33%)
результат
6 (1.51%)
дивлюсь дизель шоу а не 95й
5 (1.26%)
президент
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляТруп нареченої
то я ж пошуткувала , ну
Я уже написала, что все поняла, спасибо
Светланка_Ланка• 26 декабря 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Он виноват, что у нас война?
так. саме він, я так вважаю. чому б не напасти на країну, де президент - дурносміх і наркоман, який ні у політиці, ні в економіці, ні у військовій справі, ні взагалі у чомусь серйозному дупля не відстрелює, а радники у нього - колишні діджеї, шоу-продюсери і керуючі магазинами білизни?
Ответ дляSolgAvA
Кращебвтік. Нашо він нам? Що коричного від його брехні і його побажань. Де хоч одна виконана обіцянка?
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
Як що ? Можливість голодранкам пожити на шару за кордоном. При кому таке було ?
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Дійсно молодець.
Хто в нас ще так робив?
А это он сделал?
Ola_la-d152• 26 декабря 2023
а помните, как в прошлом году смотрели большинсво, и говорили какой классный у нас бонэвтик, и слезу пускали. Это ж надо умудрится всего за год, блин 360 дней, так изменить к себе отношение народа
Ответ дляOla_la-d152
ні презедент чудовий то люди не такі🥲
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Я так одразу і подумала.
Але ви теє боріться, я не лікар, але великі дози вітамінів В творять дива.
Мільгама, солкосеріл.
Ну ясно, ви це все пробували, певно, просто не стрималася.
Хай Бог дає йому здоров´я.
Певно, ви татова доця, тому теж маєте впертість
Мільгама, солкосеріл.
Хай Бог дає йому здоров´я.
Та я так, тихенько підсовую, тихенько поступово. але... ой то болюча тема.
Знаєте, я зовні його копія, і характер його. І багато інших рис. Може тому ми й сваримося постійно))) І син мій молодший його ще більша копія ( там прямо не знаю. ото неначе папа маленький перенісся в цей час) . І саме з ним папа також найбільше свариться)))) мабуть схоже не може довго вживатися в одному місці
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
почему администрация позволяет оскорблять президента.. на кого работает админстрация?
На хто заплатить? У нас уже існують недоторканниі? Слова кривого не скажи? Пан президент ще не так ображав діючого на момент його балатуваня. Який пастух...
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляjulil
Да ладно, все мои знакомые, кто за него топили и голосовали- открещиваются уже.
А я вот уверена, почему то,что его выберут на 2-й срок
Но это мысли на сегодняшний день
Что будет через время ´не знаю
Но это мысли на сегодняшний день
Что будет через время ´не знаю
Ответ дляSunny Hanny
та яке вихваляння? Я ненавиджу його всіма фібрами душі. Просто як є. Це не міняє того що він вбивця і має горіти в пеклі ще за життя
Я теж, війна до нього йшла вісім років і тільки з ним всі реально відчули, що то таке.
Але наріт його хвалить
От цього не збагну
Але наріт його хвалить
От цього не збагну
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляСветланка_Ланка
Рейган тоже актёром был
ой лбди це ж треба тема про новорічні телевподобання перейшла в таку жахливу дискусію
ой леле
Ответ дляOla_la-d152
не гоните,
никто этого не говорил.
это все армия зеботов
никто этого не говорил.
это все армия зеботов