Намазюкана нішою• 26 декабря 2023

ви будете дивитися президента в новорічну ніч?

дякую!
Результат:
вже голосів: 397
264 (66.5%) ні
81 (20.4%) так
41 (10.33%) результат
6 (1.51%) дивлюсь дизель шоу а не 95й
5 (1.26%) президент
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляТруп нареченої
то я ж пошуткувала , ну
Я уже написала, что все поняла, спасибо
Реверанс• 26 декабря 2023
Ответ дляПуГоФФка
ну разве что дули ему тыкать
Вже почали
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
та все може бути. Навесні
А что будет у нас весной?
Реверанс• 26 декабря 2023
Ответ дляФизрукая
Це Ви точно підмітили — преЗеР****тив
Не знаю чи взагалі в нього язик повернеться вітати нас
Бо немає з чим
Чого нема?
Є
julil• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Его здесь на Советчице и в 19 году кляли
Но 73 % за него проголосовали
Так что в реальности другое виденье
Да ладно, все мои знакомые, кто за него топили и голосовали- открещиваются уже.
Светланка_Ланка• 26 декабря 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Он виноват, что у нас война?
так. саме він, я так вважаю. чому б не напасти на країну, де президент - дурносміх і наркоман, який ні у політиці, ні в економіці, ні у військовій справі, ні взагалі у чомусь серйозному дупля не відстрелює, а радники у нього - колишні діджеї, шоу-продюсери і керуючі магазинами білизни?
Kalinaira• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Кращебвтік. Нашо він нам? Що коричного від його брехні і його побажань. Де хоч одна виконана обіцянка?
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
Як що ? Можливість голодранкам пожити на шару за кордоном. При кому таке було ?
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Дійсно молодець.
Хто в нас ще так робив?
А это он сделал?
Ola_la-d152• 26 декабря 2023
а помните, как в прошлом году смотрели большинсво, и говорили какой классный у нас бонэвтик, и слезу пускали. Это ж надо умудрится всего за год, блин 360 дней, так изменить к себе отношение народа
40ка• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Кого поставить на его место?
Ваши предложения?
У вас кремлівська методичка якщо не зеля, то хто.
Нічого дивного, він сам проект Кремля
drive105• 26 декабря 2023
Конечно
автор Труп нареченої • 26 декабря 2023
Ответ дляOla_la-d152
ні презедент чудовий то люди не такі🥲
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляKalinaira
ну так, про них ми, звичайно, подумаємо.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Я так одразу і подумала.
Але ви теє боріться, я не лікар, але великі дози вітамінів В творять дива.
Мільгама, солкосеріл.
Ну ясно, ви це все пробували, певно, просто не стрималася.
Хай Бог дає йому здоров´я.
Певно, ви татова доця, тому теж маєте впертість
Та я так, тихенько підсовую, тихенько поступово. але... ой то болюча тема.

Знаєте, я зовні його копія, і характер його. І багато інших рис. Може тому ми й сваримося постійно))) І син мій молодший його ще більша копія ( там прямо не знаю. ото неначе папа маленький перенісся в цей час) . І саме з ним папа також найбільше свариться)))) мабуть схоже не може довго вживатися в одному місці
Mtatjana• 26 декабря 2023
Після сьогоднішних новин - ні
Оксана_12• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
почему администрация позволяет оскорблять президента.. на кого работает админстрация?
На хто заплатить? У нас уже існують недоторканниі? Слова кривого не скажи? Пан президент ще не так ображав діючого на момент його балатуваня. Який пастух...
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляjulil
А я вот уверена, почему то,что его выберут на 2-й срок
Но это мысли на сегодняшний день
Что будет через время ´не знаю
Реверанс• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
А это он сделал?
Він все зробив для того,що б путіну було легше.
І на армію перед війною грошей не дав.І зараз судив не російський Вагнер,а свого найкращого розвідника Червінського.
40ка• 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
та яке вихваляння? Я ненавиджу його всіма фібрами душі. Просто як є. Це не міняє того що він вбивця і має горіти в пеклі ще за життя
Я теж, війна до нього йшла вісім років і тільки з ним всі реально відчули, що то таке.
Але наріт його хвалить
От цього не збагну
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляMtatjana
Після сьогоднішних новин - ні
а після вчорашніх?
Kalinaira• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
А що думати про их ? Нам би вижити. До війни ж казалали про 8 млн
LotusA• 26 декабря 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Да,буду
В прошлую НГ ночь смотрела-плакала
Он молодец
Плакали от счастья?
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляСветланка_Ланка
Рейган тоже актёром был
автор Труп нареченої • 26 декабря 2023
ой лбди це ж треба тема про новорічні телевподобання перейшла в таку жахливу дискусію
ой леле
allaM4321• 26 декабря 2023
звичайно буду
julil• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Но это мысли на сегодняшний день
Что будет через время ´не знаю
Еще раз по приколу) Не думаю. Вернее уверена, что не проголосуют. Рейтинг летит в пропасть с бешеной скоростью. .
Mtatjana• 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
а після вчорашніх?
А вчора я новини не читала просто))
Реверанс• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Но это мысли на сегодняшний день
Что будет через время ´не знаю
Точно.
Kalinaira• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я ж не говорю, что вам нужно протереть и после вас и прокипятить все))) администрация не останавливает оскорбления президента.
Все злые потому что. Кроме вас.
inresta• 26 декабря 2023
Ответ дляOla_la-d152
не гоните,
никто этого не говорил.
это все армия зеботов