Намазюкана нішою• 26 декабря 2023
ви будете дивитися президента в новорічну ніч?
дякую!
Результат:
вже голосів:
264 (66.5%)
ні
81 (20.4%)
так
41 (10.33%)
результат
6 (1.51%)
дивлюсь дизель шоу а не 95й
5 (1.26%)
президент
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ви знаєте, у мене мало знайомих і ні з ким про політику, але мама...
У неї стабільно щось пробивається схоже на повагу типу президент же
А до 2019 була аполітична.
Любить дивитися телевізор і виступи Зе
От до чого пропаганда довела
А до 2019 була аполітична.
Любить дивитися телевізор і виступи Зе
От до чого пропаганда довела
у мене папа. але він зараз не бачить. тож про ситуацію з марафону який фоном часто працює у батьків і з спілкування з мужиками .
на нас з мамою свариться коли ми починаємо говорити щось погане. А таких же багато. І це в мене він начитаний, розумний чоловік. Просто коли нема доступу до всієї інформації....
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ага
От і розберися тепер, що робити і як з ним жити і куди людям простим діватися
З Путіним хоч все ясно.
Тільки не подумайте, що виправдовую
З Путіним хоч все ясно.
Тільки не подумайте, що виправдовую
та я розумію. Я навіть більше скажу. Він сильна особистість. Таке провернути слабка людина не зможе. Той же гітлер також був сильний лідер. Та блін,, наш величний також харизматичний. Тільки от куди це все направиш. Чи на створення , покращення, чи на вбивства інших .
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляТруп нареченої
як можна привити людині почуття гумору сатири іронії?!
почуття сарказму
що таке цинізм
самоіроніі ( в можму випадку)
почуття сарказму
що таке цинізм
самоіроніі ( в можму випадку)
Вы какой то набор слов написали
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 декабря 2023
почему администрация позволяет оскорблять президента.. на кого работает админстрация?
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
он справку так и не предоставил о том, что в его крови наркоты не обнаружено .
а попісяв би в баночку і все б могло бути по іншому
Ответ дляКапитанльнаЯ
а что такое ответ ’президент’?
не смотрю много лет речь, включаю за 1 минуту до 12 послушать бой курантов
я уже несколько лет сама себе организовываю бой ̶к̶у̶р̶а̶н̶т̶о̶в̶ часов,после того как не дождалась их вовремя из-за речей Зе, на стб в 2018г,если не ошибаюсь,когда он ещё не был президентом.
Ответ дляNata.t.1970
Вы какой то набор слов написали
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
як можна не помітити якщо на весь екран пише тепер без анонімів і я свідомо нажимаю ок і відправляю повідомлення
ну Наталя ну думайте що пишете чес слово
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вибачте, молитися на величного в іншу тему
Ответ дляSunny Hanny
Ой, це страшно, краще вже б бачив.
Сподіваюся, ви зможете допомогти йому вилікуватися і хай вже хоч щось але бачить
І от у мене теж мама не те, щоб прям сварить, але при ній критикують Зе обережно
От тут відриваюся.
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Удалено администрацией...
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Я о том,что Зе лучше Яныка(у нас,ведь изначально речь об этом шла)?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Вбивця, він гірший за хуйла, і кодло з ним таке саме.
Я так поняла ,что путин Вам импонирует?
fruhling007• 26 декабря 2023
Дивитимусь, лише якщо хтось скаже, що він подавився шашликом у прямому ефірі. В інших випадках - не бачу сенсу. Ненавиджу його з моменту, коли за нього голосували 73%. P.S. Згадала - ні, ще раніше: з моменту першого новорічного звернення на 1+1, де він оголосив про свій намір балотуватись.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ой, це страшно, краще вже б бачив.
От тут відриваюся.
аби ж бачив( нажаль діабет і побічка від інсуліну.
А щодо пояснити))) От шо шо у мене від нього, так то впертість) А у нього вона ще й на поважний вік та стару закалку помножена.
Ответ дляNata.t.1970
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Яник це зібране поняття яке включає безтурботні часи до всього того що почалося після Яника
ну Наталко ну як так
Ответ дляNata.t.1970
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Кращебвтік. Нашо він нам? Що коричного від його брехні і його побажань. Де хоч одна виконана обіцянка?
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
Ответ дляSunny Hanny
Ну так, сильний.
Хоч хтось зараз це зрозуміє як вихваляння, але ніде правди діти.
Просто у нього сила пішла в терор проти України, Грузії і заодно російського народу
Ответ дляOrisana
Ох и тема) Руснявые пропагандоны сейчас активно скринят, радостно потирая ручки.
🥲
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
администарция как раз себе не позволяет, протрите глаза.
я ж не говорю, что вам нужно протереть и после вас и прокипятить все))) администрация не останавливает оскорбления президента.