Намазюкана нішою• 26 декабря 2023

ви будете дивитися президента в новорічну ніч?

дякую!
Результат:
вже голосів: 397
264 (66.5%) ні
81 (20.4%) так
41 (10.33%) результат
6 (1.51%) дивлюсь дизель шоу а не 95й
5 (1.26%) президент
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ви знаєте, у мене мало знайомих і ні з ким про політику, але мама...
У неї стабільно щось пробивається схоже на повагу типу президент же
А до 2019 була аполітична.
Любить дивитися телевізор і виступи Зе
От до чого пропаганда довела
у мене папа. але він зараз не бачить. тож про ситуацію з марафону який фоном часто працює у батьків і з спілкування з мужиками .
на нас з мамою свариться коли ми починаємо говорити щось погане. А таких же багато. І це в мене він начитаний, розумний чоловік. Просто коли нема доступу до всієї інформації....
40ка• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
давайте не батлы, а судебном порядке назовите президента ’гнидой’ и ответьте за это))).
Пороха як хоч називали і нічого, витримав.
А ваш клоун вже злякався?
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Лучше Янукович, да?
Удалено администрацией...
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
он справку так и не предоставил о том, что в его крови наркоты не обнаружено .
Шеллар• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Удалено администрацией...
Вбивця, він гірший за хуйла, і кодло з ним таке саме.
Руда Сова• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а вы путина будете смотреть что ли? имейте хоть немного уважения.
Путин такое же рыготное г, как и наш зе
Svetlana-7070• 26 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Витя вернись )
Астанавітесь 😂
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ага
От і розберися тепер, що робити і як з ним жити і куди людям простим діватися
З Путіним хоч все ясно.
Тільки не подумайте, що виправдовую
та я розумію. Я навіть більше скажу. Він сильна особистість. Таке провернути слабка людина не зможе. Той же гітлер також був сильний лідер. Та блін,, наш величний також харизматичний. Тільки от куди це все направиш. Чи на створення , покращення, чи на вбивства інших .
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляТруп нареченої
як можна привити людині почуття гумору сатири іронії?!
почуття сарказму
що таке цинізм
самоіроніі ( в можму випадку)
Вы какой то набор слов написали
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 декабря 2023
почему администрация позволяет оскорблять президента.. на кого работает админстрация?
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
а попісяв би в баночку і все б могло бути по іншому
Авокада• 26 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
а что такое ответ ’президент’?
не смотрю много лет речь, включаю за 1 минуту до 12 послушать бой курантов
я уже несколько лет сама себе организовываю бой ̶к̶у̶р̶а̶н̶т̶о̶в̶ часов,после того как не дождалась их вовремя из-за речей Зе, на стб в 2018г,если не ошибаюсь,когда он ещё не был президентом.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Рабочий день в ОП закончился?
Шеллар• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Що зп не отримаєте? Бо на форумі в людей очі відкрились, не пропихається брєд про боневтіка і перспективного.
автор Труп нареченої • 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вы какой то набор слов написали
Я попросила аргументировать Ваши посты
Анонимов сняли,Вы и не заметили
як можна не помітити якщо на весь екран пише тепер без анонімів і я свідомо нажимаю ок і відправляю повідомлення
ну Наталя ну думайте що пишете чес слово
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вибачте, молитися на величного в іншу тему
40ка• 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ой, це страшно, краще вже б бачив.
Сподіваюся, ви зможете допомогти йому вилікуватися і хай вже хоч щось але бачить
І от у мене теж мама не те, щоб прям сварить, але при ній критикують Зе обережно
От тут відриваюся.
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Удалено администрацией...
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Я о том,что Зе лучше Яныка(у нас,ведь изначально речь об этом шла)?
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
администарция как раз себе не позволяет, протрите глаза.
Авокада• 26 декабря 2023
Ответ дляФизрукая
Так а шо читать — знімуть красівоЄ привітання, слезливе, як завжди, але ж ВІРА зникла
Принаймі у мене :(
розкаже про ’тяжкий рік’ і огбов’язково щось там ’потужне’ (((
Nata.t.1970• 26 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Я так поняла ,что путин Вам импонирует?
fruhling007• 26 декабря 2023
Дивитимусь, лише якщо хтось скаже, що він подавився шашликом у прямому ефірі. В інших випадках - не бачу сенсу. Ненавиджу його з моменту, коли за нього голосували 73%. P.S. Згадала - ні, ще раніше: з моменту першого новорічного звернення на 1+1, де він оголосив про свій намір балотуватись.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ для40ка
Ой, це страшно, краще вже б бачив.
От тут відриваюся.
аби ж бачив( нажаль діабет і побічка від інсуліну.
А щодо пояснити))) От шо шо у мене від нього, так то впертість) А у нього вона ще й на поважний вік та стару закалку помножена.
автор Труп нареченої • 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Яник це зібране поняття яке включає безтурботні часи до всього того що почалося після Яника
ну Наталко ну як так
Orisana• 26 декабря 2023
Ох и тема) Руснявые пропагандоны сейчас активно скринят, радостно потирая ручки.
SolgAvA• 26 декабря 2023
Ответ дляNata.t.1970
Где он предал?
Он выехал?
Он на нас напал?
Я не об этом
Кращебвтік. Нашо він нам? Що коричного від його брехні і його побажань. Де хоч одна виконана обіцянка?
Віри йому немає.
Ну Ви ще прозрієте.
Не досягли певного рівня вібраціїї.
40ка• 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ну так, сильний.
Хоч хтось зараз це зрозуміє як вихваляння, але ніде правди діти.
Просто у нього сила пішла в терор проти України, Грузії і заодно російського народу
Шеллар• 26 декабря 2023
Ответ дляАвокада
Ні, ще згадає про стурбуваних європейських партнерів і що ще сотня тисяч убитих і точно вже дадуть літаки, але не факт, бо пілоти мову не вивчили.
автор Труп нареченої • 26 декабря 2023
Ответ дляOrisana
🥲
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
я ж не говорю, что вам нужно протереть и после вас и прокипятить все))) администрация не останавливает оскорбления президента.