Галя із Дарниці• 27 декабря 2023

Дівчата, чи можна зробити оплату, а потім її відмінити?

Дівчата, чи можна зробити оплату, а потім її відмінити? Типу зробити скрін, що платіж проведен. А потім його скасувати?
Дякую.
Ангел-предохранитель• 27 декабря 2023
Це шахрайство, є стаття

Дама_с_коготками• 27 декабря 2023
Фактично, так!
Але по голові за таке можуть надавати
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Я взагалі не збираюся цим займатися, мені скинули скрін з оплати. Розумію, що то підробка. А ось не збагну, як вони його зробили, бо виглядає дуже реально.
dulenok• 27 декабря 2023
Так проверьте : фактически деньги зашли или нет
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляdulenok
Зайшли, але з іншого істочника.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Дівчата, подивіться, будь ласка що в ньому міняли чи то дійсно зробили, як я питала?
Братья Капли• 27 декабря 2023
Так а ви отрималия? Що у вас пише?

автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Так а ви отрималия? Що у вас пише?
Ось так в мене.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Як кажуть найди 10 відмінностей.
Братья Капли• 27 декабря 2023
А чому перше фото про переведення на хвилину раніше отриманого,?
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
На дві доби та хвилину. Та і у мене з ПУМБ як я вже здогадуюсь.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
А в цьому скріні як гадаєте щось міняли? Чи дійсно відмінили перевод?
Дякую_аж_підскакую• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Тю, господи.

Один раз оплатили может и не вам и не в этом году, сделали скрин - а потом подобрали шрифт и шуруют фамилию менять и дату.
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
В Україні ні, в багатьох країнах так можна зробити.
Але і відповідальність несете ви
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Тю, господи.

Зрозуміло, якби вони не лоханулись з датою, то я б повірила. То мені треба повернути ті гроші на карточку цього юнекс банка, вони скинули номер. А скрін кстаті дві доби чекала.
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
В ПДФ все що завгодно можна намалювати
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Ніхто не скаже вам. Насправді підмінити можна все що завгодно
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Зрозуміло, от тепер цікаво що це за нова схєма? Хтось стикався?
Братья Капли• 27 декабря 2023
Гроші є на карті? Не скрін,а сума?

Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Але ви реально отримали кошти? Зніміть їх
І чому вони просять повернути ?
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Гроші є на карті? Не скрін,а сума?
Так, я вище прикріпила як зайшли до мене.
Дякую_аж_підскакую• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Никогда не верьте такому! Мало ли кто чего написал!
А если я вам сейчас напишу, что вы миллион выиграли, он лежит у вас под ковриком в коридоре, вы поверите?
Верьте только своему мобильному банкингу!
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так мені гроші зайшли, дівчата 🤪 тільки з другого банку, в другий час та дату. Скрін мій вижче.
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Питаю не зайшли, а загальна сума. Якщо доба пройшла і вони на карті, то норм
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
І чому вони просять повернути ?
Та вони мутні з самого початку. Товар був під замовлення, тобто треба було зачекати. То все вони знали. А далі стали мутить, що я кідалово. То я сама сказала пишіть карту я поверну гроші, тільки скинте скрін з оплати.
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Нехай їдуть у сраку!
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
23 зайшли в 1.55. Вже більше доби на карті.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Що це прикол хто знає чи може є припущення?
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Вы уже погуглили? Я загуглила название транзакции вашего получения денег и мне выдало кучу информации о мошенничестве и саму схему. Классическая схема. Платежи разными датами. Я бы сочла как разные платежи.
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Автор пише, що на карті є гроші