Галя із Дарниці• 27 декабря 2023

Дівчата, чи можна зробити оплату, а потім її відмінити?

Дівчата, чи можна зробити оплату, а потім її відмінити? Типу зробити скрін, що платіж проведен. А потім його скасувати?
Дякую.
А я женатая• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
А в якому пості про це? Може то чистий продаж. Якась автор невнятна
Все поняли автора ,кроме вас

Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляА я женатая
Автор пишет в теме
Нема такого. Про відміну. Але не факт, що її просили про це. Може вона боїться, що самі вони повернуть
А я женатая• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Пост 15
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Я то так приблизно теж гадаю. То це звонить в Приват та хай вони повертають туди, відкіля прийшли?
Так а ви за що їх отримали?
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Я взагалі то скидала скрін зі своєї карти про зарахування. Читала, що вони так можуть відмивати гроші.
Все правильно вы читали. Именно это они и делают. Я бы написала, что за 25.12 у меня нет поступление таких средств. И потом им «все, пока». Ничего они вам не сделают. А на те 500 грн выпить кофе.

П.С. Еще бы я так переживала за левые зашедшие мне деньги) мне в 2022 15к грн зашло непонятных, потратила и забыла. Правда я ничего не продаю. И номеров моих моб и карт нигде в доступе свободном нет.
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляА я женатая
Пост 15
Сорян, точно. То чистий розвод. 100%.
А я женатая• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Сорян, точно. То чистий розвод. 100%.
Алилуя !

автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Сорян, точно. То чистий розвод. 100%.
Алілую 🙏
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Може то з серії ’поставте лайки й вишлемо 500 грн’, то перший раз перераховують гроші, але то масово й скрін який був вони скинули. Автор мовчить про походження грошей, може саме подібна схема ловлі на жадібність.
Да с вами я смотрю можно мутить 😁 Вы такая наивная, ей Богу 😁
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Це різниця в декілька хвилин 🤷‍♀️
Ну как в несколько минут? Двое суток!!!
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая

Та я переживаю, що піду за ними паравозом тьфу тьфу. Бо дивилась відео, де всі картки і таких як я - як вони кажуть козлов отпущєнія блокують.
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Це різниця в декілька хвилин 🤷‍♀️
Еще раз спрашиваю «Когда вы дали номер своей карты, чтобы вам оплатили платеж за товар? Смотрите переписку с клиентом и посмотрите дату, когда вы дали данные своей карты»????
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Нє, то автору треба писати адекватно: прийшли гроші на карту нізвідки, тепер просять повернути через інший банк. А не оце питання що здрасте. А так може вона шахрай, що не висилає після оплати
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
А де про повернення мова?
Блин, не тупите!
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
І питання не в відміні, як зазначено, а у поверненні.
Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Приват их не вернет. Еще раз вам пишу, выпить кофе и написать «клиенту» за 25.12 таких поступлений нет. Точка.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая
Час не можу сказати в скільки написала карту, не показує. Але в 1.58 написала, що оплата є. А зайшла вона в 1.55. І все це 23.12.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Так, ще прикол що платіж не звичайний був. То я йому написала. А він сразу відповів, що то Юнекс банк.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Взагалі то я сама їм написала, що хочу вернуть гроші. І про то що то різні банки сама сьогодні тільки допетрала. Коли платіж мені здався дивним, він мені сам написав щото так в Юнекс банк.

Залатавая• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Автор, если так боитесь то возвращаете деньги непонятно кому и если шо, будьте готовы вернуть еще раз, только уже со своих, а то вы же боитесь быть заблокированной. Разблокируетесь епрст)))

500 грн не та цена вопроса для мошенников. Приват, самостоятельно возвращать ничего не будет. Убедитесь в этом, когда позвоните на их горячую линию. Вам скажет об этом оператор.
А там решайте сами. Я бы ничего не вернула. За 25.12 таких поступлений на мою карту нет, точка. О чем можно вести разговор? Вы же понимаете, что поступление не может быть раньше на двое суток с даты списания платежа у владельца карты Юнекс банка?))) и я это понимаю))) то есть о платеже они знают, но точной даты не знают) послать нафиг и выпить кофе на все 500грн. Волков бояться в лес не ходить. Решайте дальше сами, как вам поступить.
Братья Капли• 27 декабря 2023
А нащо вертати шахраям?
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая

1000%
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
А нащо вертати шахраям?
Тому що то гроші не шахраїв, а тих кого вони розвели. Чули про типо заробіток на лайки в тік-ток чи інстаграм? Там така заплутана схема. Найду відео скину вам.
Братья Капли• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А, це тіпу вона виплатить лохам для заманювання? Тоді геть тупо, бо її вважатимуть шахраєм. Ууууу
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляЗалатавая

Звісно розумію. А узнать хоч від кого вони цікаво це реально? Бо данних про відправника не має.
Акуна_Матата• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Та вони мутні з самого початку. Товар був під замовлення, тобто треба було зачекати. То все вони знали. А далі стали мутить, що я кідалово. То я сама сказала пишіть карту я поверну гроші, тільки скинте скрін з оплати.
Напишіть в банк, бо повернете їм чужі гроші, а потім самі ж будете за це відповідати.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Бляха, вони певно під Свята, що в і в запарі гарно заробили. Мабуть це я тільки я різницю побачила та старанність.
автор Галя із Дарниці • 27 декабря 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ні, на ту карточку що вони писали звісно ні. Хочу щоб повернули звідки вони прийшли.
Руда ліса• 27 декабря 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Пишіть у підтримку Привату, що хочете відмовитись від невідомого зарахування. Правда, мені не вдалося повернути платіж, коли інста видалила сторінку і були втрачені дані платника. Приват не зміг звʼязатися з платником в межах Привату, а тут ще інший банк
Акуна_Матата• 27 декабря 2023
Ответ дляБратья Капли
Автор, зробіть скрін власне балансу карти, точно норм? І в банк подзвоніть
Та до чого тут баланс карти?
Кошти могла скинути третя сторона, яку так само пробують втягнути в схему.