ЛюблюДевчонок• 27 декабря 2023

Ваше короное блюдо и ваше блюдо маст хев на НГ??

Без какого блюда для вас НГ не НГ??
13чудоСВЕТА• 27 декабря 2023
Нема такого, навпаки кожного року щось інше

Та никада в жизни• 27 декабря 2023
Мандаринка
Радуга-дуга• 27 декабря 2023
Оливье,какое ж еще) вот хочу сделать не с колбасой,а с курицей и свежим огурцом и с икрой красной на нг
Ширли-Мырли• 27 декабря 2023
Що в Ріксосі подають, те їмо
Всіх підсаджую• 27 декабря 2023
У мене всі коронні страви, але одне й те саме це лише бутери з ікрою і солянка, яку готую лише раз на рік . Це завжди пироги різні..і в цьому році діти замовили гуакамоле з начос, цезар з креветками, пиріг з копченою червоною рибою.
Дуняша• 27 декабря 2023
Олів´є. З огірками солоним і свіжим і цибулею ріпчастою.
А так до війни завжди щось новеньке цікаве намагалась приготувати.
Зам. зав. Анонима• 27 декабря 2023
Алкоголь
Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Кароліна фуршетна моє блюдо 🤣🤣🤣
Дівчинка яка все готує
В танке• 27 декабря 2023
Я людина, яка виросла в сімʼї, де їжа це просто культ. Скільки срачок і сварок треба було пережити, поки мама готувала їжу на стіл. Як згадаю, то аж в піт кидає. Тепер у мене на такі свята є одна страва головна. І навколо неї супутні закуски. От другий рік поспіль це суші. В цьому році будуть ще канапе з ікрою, рибою, рибні нагетси і легкий десерт

Lysiiiiii• 27 декабря 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Що в Ріксосі подають, те їмо
Клас. Гарного відпочинку вам
За ким я буду?• 27 декабря 2023
Оливье, еее еее)) У меня он 1 раз в год, поэтому люблю его нежно)
А к чаю медовик и я довольна)
Замурмишка• 27 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Мандаринка
У мене вони круглий рік
виканастя• 27 декабря 2023
У меня нет, а у мужа пюре
Как то накрыла на стол, пол часа до НГ, муж в недоумении - а где пюре???
Сіґеле-міґеле• 27 декабря 2023
шампанское и бутеры с икрой, это ем только в нг, не знаю почему так сложилось)
Я на хвилинку• 27 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ми з ковбасою років 20 не робимо. І
Сіґеле-міґеле• 27 декабря 2023
Ответ длявиканастя
У меня нет, а у мужа пюре
и что ..сварили ему пюре или испортили праздник?)
julia-678c• 27 декабря 2023
Жульен
виканастя• 27 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
В тот раз уговорила без пюре. А так на нг пюре варю всегда
Міряно-переміряно• 27 декабря 2023
Олів´є, звичайно ж. Шуба, крабовий ще. Бутерброди з ікрою під напівсухе шампанське. Мандарини.
А коронна страва - холодець із хроном з трьох видів м´яса. Його я роблю чисто раз на рік, суто новорічна страва.
Коротше кажучи, я тут прихильник традицій, щоб було так як у дитинстві. Зараз багато хейту до цього ’совкового’ меню, але то як на мене перебор, це ж просто їжа, господи.
А от на Різдво у мене суто українська кухня - кутя, узвар, запечена гуска, капусняк з грибами, вареники з вишнями .

Анонимарик• 27 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Это моё любимое)
Но я и сейчас ем бутер и просекко пью
Заикальница• 27 декабря 2023
Ответ длявиканастя
Мої теж люблять пюре, два сина, чоловік і донька. Але зараз я кажу, якщо начистите, то зварю. У нас років 10 воно вариться з гарбузом, нам дуже смачно.
Фиона Шрековна• 27 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
ольв´є з ікрою? цікаво однако..
Первая ласточка инфляции• 27 декабря 2023
Ответ дляРадуга-дуга
С курицей и икрой? Збочення якесь)
Фиона Шрековна• 27 декабря 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
розкажіть перевірений рецепт цезаря з креветками, будь ласка
Ирина-61a8• 27 декабря 2023
А что хорошего в том Оливье?
буреЛОМКА• 27 декабря 2023
Ответ дляИрина-61a8
А что хорошего в том Оливье?
Многие люди не представляют себе Новый год без оливье
Всіх підсаджую• 27 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Все просто, але доведеться купити два обов´язкових інгредієнта- анчоуси чи анчоусна паста і вустерширський соус. Все іншеяк вор гінальному рецепті- салат рамен, пармезан і сухарики з багета. Креветки додаю вже готові..
https://picantecooking.com/uk/recipes/garnirni-sal...
Пацаааааааан• 27 декабря 2023
Бутики с икрой и шампанское
ніколи такого не було• 27 декабря 2023
Шампанське і бутерброди зі шпротами,петрушкою і шматочком огірка))
Прагматик флегма• 27 декабря 2023
Оливье, икра, сухое шампанское
Холодец, но он на 1-2 скорее под картошку и мясо