Аноним НаВсеГда• 28 декабря 2023

Дівчата,а ви шиєте собі одяг чи купуєте готовий?

Яка приблизна вартість за роботу?
Хто шиє,хвастаніть своїми сукнями.
Нічого вдягти• 28 декабря 2023
Готовий
Шукаю стакан• 28 декабря 2023
Я раніше шила, коли була майстриня. Зараз купую. Але через особливості фігури обмежена в нарядах. Тому зараз знову в пошуках швачки
Мовчу, але хочу• 28 декабря 2023
Готовий.
Шити це дорого для мене і немає сенсу
автор Аноним НаВсеГда • 28 декабря 2023
Ответ дляШукаю стакан
От і у мене така особливість фігури.
Та й в магазинах все однотипне,а хочеться з віком чогось індивідуального.
Глубоководная селедка• 28 декабря 2023
Шью. Трикотаж покупаю.
Хвастаться не буду, здесь зафукают...
На зимнее платье покупала ткань из 100% тонкой шерсти 1200 грн. за метр, работа 650 грн.
СкумбріяП8• 28 декабря 2023
Готовий, масмаркет зара, эйчендем і т.ін.
Але часто треба щось підігнати по фігурі, переробити, тому шию також. Постільну білизну пошила нещодавно, то вигідніше ніж готова, бо ціна тканини/якість пошитя виходить краща в рази
Глубоководная селедка• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
От і у мене така особливість фігури.
и я из-за особенностей фигуры начала шить, а то покупаешь, потом отдаешь на подгонку, в итоге дороже выходит.
Все знаю від і до• 28 декабря 2023
Только покупаю.
СкумбріяП8• 28 декабря 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Шью. Трикотаж покупаю.
Хвастаться не буду, здесь зафукают...
То комусь віддавати шити теж невигідно. Тільки якщо сама вмієш
Глубоководная селедка• 28 декабря 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Та понятно что не выгодно, но в моем случае оправданно, покупные вещи так на мне не сидят, да и качество ткани-пошива в покупных вещах оставляет желать лучшего.
Из моей практики пошитые вещи я ношу годами, покупные как правило продаю-отдаю-выбрасываю.
90x60x90• 28 декабря 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Шью. Трикотаж покупаю.
Хвастаться не буду, здесь зафукают...
Якась дешева робота. Я 4 роки тому шила льняну сукню-футляр то вже тоді це стояло 750 грн. Сукня без рукава
Роза в вазі• 28 декабря 2023
Я собі або дитині шию сама щось, коли хочу відпочити і відволіктися. Або коли хочу такий виріб, який не куплю в магазині, якийсь ексклюзив з конкретними опціями. Я не швачка, просто для себе хобі. А так в основному готове купую, звісно.
Шукаю стакан• 28 декабря 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Шью. Трикотаж покупаю.
Хвастаться не буду, здесь зафукают...
Це де така дешева вартість пошиття сукні?
navariya• 28 декабря 2023
Хвастатись не буду. Інд пошив... Дистанційно...
автор Аноним НаВсеГда • 28 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Самореклама?🤣
navariya• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Самореклама?🤣
Ні. Тут читаю різні теми. Працюю, по сумнівництву - на закордон.
автор Аноним НаВсеГда • 28 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Все-таки самореклама:)
navariya• 28 декабря 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Все-таки самореклама:)
Ні. Пожалійтесь адммінам. Для мене цей форум - пізнання))
navariya• 28 декабря 2023
Да і взагалі, чому введено практику анонимів....? Щоб приховати справжню особу, тут чи на іншому форумі..Але адміни бачать - це безглуздя((
ПлюшкамиБалуюсь• 28 декабря 2023
Когда была швея под боком, то шила. У подружки магазин тканей, это было удобно. Цена за пошив одной вещи в районе 500 грн. Сейчас иду в торговый центр и покупаю( сейчас за границей)
Будьте так ласкаві• 28 декабря 2023
Пошив из хорошей ткани у хорошего мастера, всегда будет дороже масс-маркета
Диверсификация• 28 декабря 2023
Когда-то сама себе шила. Была очень худая, готовое сложно было найти. Сейчас и фигура стандартная, и выбор готового другой. Давно все покупаю. На заказ шила в ателье всего дважды - оба раза осталась не очень довольна. Дорого, а результат был так себе.