Все і одразу• 28 декабря 2023
Белая Церковь что слышали? Это правда? Убили? Или фейк?
В мережі шириться інформація ніби представники ТЦК вбили людину в Білій Церкві
В поліції повідомляють, що це фейк, а СБУ вже займається цим питанням
ㅤ
Ответ дляKsenia-e9d7
Не багато, а майже все за свої кошти. Від тепловізорів до боєвих автомобілів. Питання, кому це більше потрібно, їм, чи нашій державі? Ми ж нібито воюємо за нашу державу і стоїмо за її захист... Питання риторичне.
Сухпайки вираховують з з/п. І ось це ’я не знаю чому бійці самі себе забезпечують’ від міністра економіки - просто знущання. Плюнути їм всім хочеться в обличчя.
Everything is possible• 28 декабря 2023
Ответ дляZelenkа
Я вперше чую, якщо чесно. А нє, на початку війни розказувала подружка, що збили два самальота, їй на базарі розказували. А друга лічно! бачила воздушний бій, де наш збив їхній. Якщо що, я живу поряд і таке б точно почула)))
Люди люблять прибрехати, щоб відчути себе причетними до якоїсь події, це нормально:)
Про самолёт это правда. Пилот погиб 😔
Соната любви• 28 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Як мінімум тут пишуть що були корпоративи і він був випивши.
Тобто був не сам.
Хоча в інстаграмі в коментах пишуть, що витягали з машини. але ж був на підпитку?
Гос органи можна приструнити одразу, а купа свідків?
Наче бачили багато, але свідків не має.
Тобто був не сам.
Наче бачили багато, але свідків не має.
а кто из свидетелей захочет подставляться, понимая, чем это может грозить?
если мужчины свидетели, к примеру, кто добровольно даст показание, чтобы ему вручили повестку и мобилизовали.
если женщины, опять же вопрос, есть мужья, дети, может просто боятся за свою жизнь.
а может вычислили свидетелей и дали им понять, что будет, если хоть слово скажут.
Ksenia-e9d7• 28 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Тобто був не сам.
Наче бачили багато, але свідків не має.
Тобто був не сам.
Наче бачили багато, але свідків не має.
Даже если убили, то сделают виноватым погибшего. Напишут: бедный буйный студент накинулся на 8 мордоворотов из ТЦК и они самооборонялись. Фу. Ненавижу наши власти. Нет сил от этой несправедливости
Ответ дляKsenia-e9d7
Стыдно писать, но не удержалась) Имела когда-то ’общение’ с полицейским. Они там и с бывшими зэками чуть ли не целуются и руки при встрече жмут. И даже боятся их
В мене є купа нехороших історій про поліцейських і як вони не приїхали на виклик коли місцева алкашня вбивала в під´їзді людину (приїхали ранком вже на труп і то не відразу, а години через 3 після виклику), і коли алкаші кидались по людям, з вікна, цеглою і тим хто викликав називали таксу за сутки в кпз (до алкашів навіть не зайшли) і ще купа різного
Ответ дляСоната любви
Одеситів це ніразу не зупинило.
Таке зазвичай знімають на телефони.
Про мужиків що не хочуть підставлятися, коли поряд вбивають людину, навіть коментувати не хочу.
Таке зазвичай знімають на телефони.
Ksenia-e9d7• 28 декабря 2023
Ответ дляЛераС
Да, в 99% это бессмысленная мафия дармоедов. Я тоже вызывала на подобные случаи, толку ноль. Ловить подростка с банкой Рево и требовать взятку, чтобы отпустили, это верх их работы!
Ответ дляFilomena
Тобто був не сам.
Наче бачили багато, але свідків не має.
Тобто був не сам.
Наче бачили багато, але свідків не має.
Був випивши-це погано.Скажуть, що сам перечепився, невдало впав і дуже вдарився головою об бордюр. Нещасний випадок
Ответ дляKsenia-e9d7
Бо підлітки здачі не дадуть і батьків можна добре подоїти. Нормальних поліцейських дуже і дуже мало, нажаль
Соната любви• 28 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Одеситів це ніразу не зупинило.
Таке зазвичай знімають на телефони.
сколько в сети видео, когда за руки и ноги хватают, где все мужчины? чего никто не пытался отбить, защитить?
а как мужчине палец сломали, когда тащили, где были все остальные мужчины?
чего никто не подбежал спасать, когда женщина на всю улицу кричала спасите, помогите.
почему никто из таких мужчин на вызвал сразу полицию, не написал заявление в полицию?
если в таких случаях мужчины проходят мимо, лишь бы их не тронули.
то в этом случае тем более могут испугаться и молчать.
а может кто и снимал на телеф, а потом побоялся выложить. мы же не знаем.
мое мнение такое, если это реально произошедший случай, то правда всплывет, как бы не пытались скрыть.
Ответ дляСhanelKa
Вона дуже вихована жінка
Я сподіваюсь, що то фейк ( про головну тему і що чоловік живий, я не знаю )
Але ловити дитину 16-років дорослими військовими дядьками, то точно не для перемоги
Ну быдлу которому дали права царьков нужно объяснять кто они , иначе дальше только северная корея
Ответ для vihola
Це голосування свідків?
Там декілька постів . В коментах люди писали різні місця. Я місто не знаю, не розбираюсь.
Адмін зробив голосувалку. Наголосували таке.
Ну там теж як і тут є ті, хто хрест на пузі дає, що було. А є ті, що пишуть «працюю в приймальному покої: не було».
Так що нічого не зрозуміло.
Але чати знайти не складно.
Так що нічого не зрозуміло.
Але чати знайти не складно.
Ответ дляПавела
Ось Портніков говорить про можливий розвиток подій. Не знаю наскільки він правий чи ні. Хто його слухає, можна довіряти?
Ну а что по логике не так , все логично , если сейчас не прекратить это , мы не можем, ждём выборов в Америке , если не будет изменений , драпать , больше нет вариантов.после мужиков женщин будут загребать , я не планирую воевать .
Ответ дляСоната любви
Уже все ясно ((
Ответ дляFilomena
Так що нічого не зрозуміло.
Але чати знайти не складно.
Так що нічого не зрозуміло.
Але чати знайти не складно.
Всі ці місця ну не зовсім поруч. Особливо школа
Ответ дляPiracanta
Чому громадянка України має кудись забиратися? Вона до речі зараз в Україні, як я розумію. У війні живе. Не злякалася.
Ответ дляFilomena
Ви тут побачили чи почули якісь факти?
Я так і не почула.
Така гучна справа і в той же час збудована виключно на хтось десь чув.
Ні фото, ні відео, нічого.
Ps.
Відео з Дніпра сьогодні зʼявилося одразу попри те, що це карається законом.
Я так і не почула.
Ні фото, ні відео, нічого.
Ps.
побачила в ютуб. диму без вогню не буває
Ответ дляПавела
Ці сценарії, про які він говорить дуже вірогідні, на мою думку. Але певно ми підемо другим шляхом.
Не впевнена. Законодавчо кордони 1991 року й крапка, розумієте? Це ж прописали не просто так, а після роздумів та обговорень. Тобто, готові, знають ціну, яку ми маємо заплатити, розуміють наслідки, правильно?
Єдине, що забули нам сказати, що перемога і кордони 1991 року не означають (не гарантія) припинення війни з рашею.
Ответ дляПавела
До попереднього, деякі серйозні відомі у світі фігури висували ту саму думку, що восени (явно подачі партнерів) «закинули» до інфопростору ряд посадовців та екс-посадовців НАТО. Це чітко вкладається у канву того, про що він говорить у цьому інтервʼю. Але якщо чесно, то не знаю, яка була реакція з нашого боку, принаймні, офіційна. Виходячи із сьогодняшніх подій та планів керівництва держави, будемо за будь-яку ціну йти виключно військовим шляхом. Тому так посилюють мобілізацію аж до розмов про жінок та намірів згрібати українців зі вього світу.