Isidda• 28 декабря 2023

Порошенко на 100% підримує Зеленського у питанні мобілізації

https://tsn.ua/politika/poroshenko-vislovivsya-sch... Порошенко запевнив, що на 100% готові підтримати президента Зеленського у питанні мобілізації.

П’ятий президент України і лідер "Євросолідарності" Петро Порошенко розповів про свою ставлення до скандального законопроєкту, який передбачає посилення мобілізації.

Про це він сказав в інтерв´ю на каналі "Прямий"."Чим же ми маємо зараз керуватися при визначенні, обговоренні параметрів мобілізації, яку має внести президент. Просто не треба у президента забирати повноваження. Не треба нікому ковдру тягнути на себе. І ми 100% готові підтримати президента. І не дамо руйнувати обороноздатність безглуздими абсолютно, дискредитуючими українську державу, дестабілізуючими українське суспільство, абсолютно неприйнятними ініціативами", – сказав Порошенко.

На його думку, законопроєкт повинен укріпити обороноздатність держави, базуватися на справедливості, Конституції і законах, а також захищати права громадян і чітко розуміти наслідки для економіки.

"Отже Кабмін має відкликати дискредитований законопроєкт. Нам треба обʼєднатися – суспільству, владі та армії, й продемонструвати, що ми здатні розв´язувати проблеми", – переконаний п´ятий президент.
Valechka-mk• 28 декабря 2023
И шо?

автор Isidda • 28 декабря 2023
ах, пєтя..
автор Isidda • 28 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
И шо?
ну,хто розумний,той зрозуміє.
annetta888• 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ну,хто розумний,той зрозуміє.
Поясніть
Valechka-mk• 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ну,хто розумний,той зрозуміє.
Куда форумчанам до вас))
vihola• 28 декабря 2023
Не зовсім зрозуміло Зеленський проти скандального законопроекту і Порошенко його підтримує? І Юля підтримує? Нарешті всі обʼєднались. А хто за?
автор Isidda • 28 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Куда форумчанам до вас))
vihola• 28 декабря 2023
А, бачу, кабмін.
ultragringo• 28 декабря 2023
А я собиралась за него голосовать если мы добьемся выборов.В чем я очень сомневаюсь.Зеленский скорее гетманом себя объявит чем власть отдаст.Просто потому собиралась что при нем такой войны не было.

Уаджит• 28 декабря 2023
Что-то тут не чисто с его поддержкой, чует моё сердце мухлюет он.
Сейчас сделаю скриншот своего комментария, чтобы в будущем проверить свою интуицию, потому что просто так Порошенко никогда ни кого не поддерживает.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2023
А які ще можуть бути варіанти?
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Може Зеленський йому віллу тещі в Єгипті переписав?
Дана-Нирвана• 28 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Ну он же не законопроект, а Зеленского поддерживает. Я так понимаю, Порошенко законопроект не нравится, поскольку ’дискредитирующий’.
Тина678• 28 декабря 2023
Удалено администрацией...
глазурька1• 28 декабря 2023
Ответ для vihola
Разом з тещею Анджеліною
Nat-li• 28 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
У відео він каже ’я підтримую мобілізацію..’
annetta888• 28 декабря 2023
Ответ для vihola
Це гарний хід в трикутнику карпмана.
Є 2 ігроки: народ і влада.
Коли у народа з´являється налаштованість проти влади, влада придумує 3 ігрока, який є антинародний.
І тут влада захищає народ від цього 3 ігрока, народ знову налаштовується позитивно до влади.

Прийоми маніпуляцій в дії.
По тому, що зараз робить влада, можна дуже добре побачити всі ці прийоми у повній красі 🥴
Дана-Нирвана• 28 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Да, но не тем путем, какой предлагают в Кабмине: ’’Отже Кабмін має відкликати дискредитований законопроєкт’.
Было бы странно, если бы Порошенко сейчас сказал, что в принципе против мобилизации. Потому что в условиях военного положения это невозможно
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляannetta888
Це гарний хід в трикутнику карпмана.
Є 2 ігроки: народ і влада.

Прийоми маніпуляцій в дії.
Тільки не згодна, що Порошенка влада придумала.
Він наче був раніше придуманий.

MashaizDusha• 28 декабря 2023
Ответ дляNat-li
а де можна відео глянуть?
Nat-li• 28 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Угу. Ему наверное пункт про выехавших не нравится. По личным вопросам 😆
автор Isidda • 28 декабря 2023
’Просто не треба у президента забирати повноваження. Не треба нікому ковдру тягнути на себе. І ми 100% готові підтримати президента.’
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Хоч до рани прикладай)
annetta888• 28 декабря 2023
Ответ для vihola
Він наче був раніше придуманий.
Ні, я не про Порошенка зовсім.
Я про цей законопроект.
Наступний хід влади - послаблення вимог, щоб народ почав казати - ’браво, браво’
Nat-li• 28 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
а де можна відео глянуть?
На его каналах наверняка есть. Я где-то в тг встречала
vihola• 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Може то він про себе?
Номер президента не вказано.
tirin• 28 декабря 2023
’100% готові підтримати’ не равно ’100% підтримує’. Надеюсь автор понимает разницу между этими понятиями. А если понимает, значит сознательно манипулирует.
MashaizDusha• 28 декабря 2023
Ответ дляNat-li
бо я тут бачу його секту щодня критикують мобілізацію, ще до останнього закону, то вони наче думають Порошенко би якесь диво створив на місці Зеленського?
Путін пропаді - пуфф, і нема війни!
автор Isidda • 28 декабря 2023
Так з повагою ,з гордістю сказано,що Зе молодець.І Порошенко з ним до кінця.Повна підтримка.За Юлю не знаю.Ну,гарні новини,що тут думать.
Nat-li• 28 декабря 2023
Ответ дляMashaizDusha
Путін пропаді - пуфф, і нема війни!
Ой...навіть дискутувате про те шоколадне українське чудо не хочу 🤮