Оно само купилось• 29 декабря 2023
Заміна стояка каналізації
Скільки років вашому стояку каналізації? Вчора писала тему, що другий раз вже забивається каналізація на 2-му поверху. Будинку 50 років, каналізація не мінялась, хоча читаю в чату будинку багато хто міняє в себе в квартирі стояки.
Чи можуть із-за цього бути часті засори,що стара труба і треба міняти?
Оно само купилось
• 29 декабря 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Клапан ставиться на виході в стояк. Один чи кілька - залежить від конкретної конструкції. Якщо унітаз - один вихід в стояк, а кухня/ванна - ще один, то два клапана.
Дякую, зрозуміла. Тоді встановимо обовʼязково, після нового року 🙏🏻Сподіваюсь за ці дні не забʼють знову каналізацію🙄