Пацаааааааан• 21 ноября в 03:28

Ну что ж, сил нам

Свет 💡
1.1 — 14.5 год
1.2 — 18 год

2.1 — 12 год
2.2 — 11 год

3.1 — 16 год
3.2 — 18 год

4.1 — 16 год
4.2 — 14.5 год

5.1 — 14 год
5.2 — 14 год

6.1 — 15 год
6.2 — 15 год

По 18 часов это конечно перебор 😱 хоть и не моя группа, но всё таки.
Блондинка в Шоколаде• 21 ноября в 03:29
Как же всё это заипало
Та_все_ок_будет• 21 ноября в 03:32
Автор, а в вашей группе сколько часов отключения?
Цікавий писочок• 21 ноября в 03:32
Вам не набридло створювати такі теми? Показати графік той, що зараз в мене?
Без світла: 00:30 - 07:30; 11:00 – 18:00; 21:30 - 00:00;
автор Пацаааааааан • 21 ноября в 03:35
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я не в городе сейчас. Но тоже отключают так же. По 13-17 часов без света. Конкретно по графику для Киева как раз именно на сегодня 11ч. Ну как я не дома, так и «везет»)))
Докладальниця• 21 ноября в 03:36
Я другий день перейшла на нічний режим, бо вночі є світло)
Власне зараз мають вимкнути і піду спати. Вчора до 6.30 не спала, працювала трохи, просто жила.

Зараз спатиму, об 11 00 тре прокинутися, 3 години світла буде.
Трохи злякана• 21 ноября в 03:36
Издевательство
автор Пацаааааааан • 21 ноября в 03:37
Ответ дляЦікавий писочок
Ну так у всех сейчас +/- так. По вашему графику 16.5 часов выходит. Как видите у большинства именно так и есть
Смажена полуничка• 21 ноября в 03:39
Все равно как то
Белая котичка• 21 ноября в 03:45
Ответ дляДокладальниця

Я из-за этого режима скоро вздернусь!!! Я просто бешенная уже и мне дико плохо по ночам!! Я мучаюсь, не могу уснуть, будто сплю под полной луной в лесу на камне, еще и бошка трещит
ВетерВполе• 21 ноября в 03:47
Сейчас лучше всего кто не работает, может свободно распоряжаться своим временем. Так как это дичь утром встаёшь темно домой приходишь темно.
Та_все_ок_будет• 21 ноября в 03:47
Ответ дляДокладальниця

група 5.2
Цікавий писочок• 21 ноября в 03:49
Ответ дляПацаааааааан
Я чи Ви можемо щось змінити? Я ні.. Я в темряві вчора загубила гаманець, а там перепустка на роботу. В мене сьоголні ще буде гемор з пояснювальною на роботі. Було б освітленя на дворі, а не суцільна темрява...може хто б побачив з перехожих, що в мене випав . дуже надіюся, що на касі супермаркету, в зоні самообслуговування знайшли і завтра мені його повенуть.
автор Пацаааааааан • 21 ноября в 03:50
Ответ дляЦікавий писочок
Разумеется нет. Я же и не призываю ни к каким действиям. Просто поделилась своими мыслями
Цікавий писочок• 21 ноября в 03:53
Ответ дляПацаааааааан
А уявіть син мені вчора дзвонить і каже: а в нас в коледжі світло не вимикають( інша область). І так мені за нього добре.
ИзЮмрудная• 21 ноября в 03:54
Як ваші холодильники, що купуєте м´ясне?
Докладальниця• 21 ноября в 03:57
Ответ дляБелая котичка
Не знаю як довго у вас так триває, а у Києві лише 2-3 дні.
Не бачу причин вішатися, але вам не заважатиму.
Докладальниця• 21 ноября в 03:57
Ответ дляТа_все_ок_будет
група 5.2
5.1.
Докладальниця• 21 ноября в 03:58
Ответ дляИзЮмрудная
В мене наче норм. У вас не витримує?
Докладальниця• 21 ноября в 03:59
Ответ дляЦікавий писочок
Бажаю щоб знайшовся
автор Пацаааааааан • 21 ноября в 03:59
Ответ дляИзЮмрудная
Сейчас холодно, то более менее. Ну за 5 часов без света около +5 в холодильнике. За 8-10 думаю не более +10. Для большинства продуктов это не критично вроде

Но на всякий случай бутылки с водой в морозилке лежат, если что - в холодильник можно переложить и будет дольше холод держать
Цікавий писочок• 21 ноября в 04:04
Ответ дляДокладальниця
Бажаю щоб знайшовся
Приймаю побажання. Вийшла з супермаркету, де розрахувалася картою, яку дістала з гаманця , склала продукти в наплічник, вийшла з супермаркету( все навкруг вимкнете, суцільна темрява), і чекала тролейбус. Дуже надіюся на чудо!
Первая ласточка инфляции• 21 ноября в 04:06
Ответ дляИзЮмрудная
морозилка рулит
Цікавий писочок• 21 ноября в 04:08
Ответ дляПацаааааааан

мені питну воду треба набирати в пункті розливу води, а там насос на електриці (пункт працює з 8 ранку до 18:00) графіку вимкнення, такий, що... якщо на роботі, мені немає як набрати...поки запас є, а на вихідних треба думати як встигнути набрати.
Тролю як можу• 21 ноября в 04:08
Ответ дляПацаааааааан

Як варіант - попросіть в супермаркеті пенопластовий ящик з кришкою. В таких ящиках привозять охолоджену рибу або іноді овочі. Дуже зручно в ньому на балконі зберігати (якщо вночі вже холодно).
Я коли холодильник розморожування то в такому ящику біля доби майже на балконі зберігала їжу , ще в нього доклала пляшку з замороженою водою . То температура отлічно трималася в середні.
БолеИменее• 21 ноября в 04:12
А це ще навіть не зима
Смажена полуничка• 21 ноября в 04:14
Ответ дляБолеИменее
А це ще навіть не зима
И що
БолеИменее• 21 ноября в 04:26
Ответ дляСмажена полуничка
И що
Если уже сейчас такой пи...ц то что же зимой будет. Сколько еще позапускают, сколько ещё разрушат. А веть и так уже энергетика сильно поразрушена.
Со светом ещё намного хуже будет. Чудо если вообще будет хоть иногда. (А в жизни чудес не бывает). Да и со всем остальным тоже.
Цікавий писочок• 21 ноября в 04:34
Ответ дляБолеИменее
Тут ще пишуть, що продають за кордон, не знаю, я якось в потязі застрягла, бо під час обстрілу пошкодили трансформаторні підстанції укрзалізниці по маршруту, потяг запізнився дуже, в полі стояв, без електроживлення. потім ще раз їхала...і знову потяг запізнився на 5 годин, вже причину не оголошували, але думаю що брак світла теж був після обстрілу.
БолеИменее• 21 ноября в 04:35
Ответ дляЦікавий писочок
Жах
Зоркая Зорро• 21 ноября в 04:48
Ответ дляДокладальниця
В Днепропетровской области такие отключения уже больше недели ((