Дуже дуже вумна• 2 часа назад

Як ви ставитесь до того, що зараз така розпуста навколо?

Зараз бути незайманою у 25 - клеймо і ганьба, жоден хлопець не захоче з такою бути. Чим більше вмієш і краще смокчеш - тим успішнішим буде твоє життя.
Раніше бути у 25 незайманою і скромною - велика честь.
Зараз люди надають перевагу груповому сексу або на один раз - раніше це було таїнством, коханням між двома.
Зараз чим більше статевих партнерів, тим краще - раніше це було позором, мав бути лише один чоловік/жінка , якщо обоє з пари живі.
Зараз чим більше експериментуєш , тим краще - мінет, анал, камшоти , раніше секс був виключно для продовження роду.
Яке ваше ставлення до нинішніх тенденцій?
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляКраїна мрій
Щось тут не клеїться- ті хто проти розпусти не знають що таке камшоти. Я от за розпусту обома руками, але ні про які кашмоти навіть і не чула раніше
Самые ярые противники розпусты это самые большие извращенцы
Недавно опубликовали статистику Порнохаб за 2025 год, у всех там милфы в топе, а у москалей, которые топят за традиционные ценности, трансгердеры. Называется: пришла беда откуда не ждали. А как их послушать, они там все тока в миссионерской позе после венчания сексом занимаются. А здесь вон оно че.
Там и автор с камшотами, збоценець
Країна мрій• 1 час назад
Ответ дляН@Диете
😁🫣
Дякую за пояснення)) Нічого виявилося страшного
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Это фильм про лондонскую девственницу в 30
Довольно тонкий, я даже не сразу поняла, почему она поменялась и сняла эти странные ’мамины’ сапоги.
Вполне интересный разбор показал режиссер.
Разврата в фильме нет - но факт,что она в 30 девушка

Байрактара• 1 час назад
После анатомии в школе, нужно трахаться?
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляТуся муся
Там и автор с камшотами, збоценець
То мужики на корпоративах смотрят с пивком, как и последнего Трудно быть богом’
Байрактара• 1 час назад
Все уже сдали свои письки
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляБайрактара
Лабораторка?
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляБайрактара
Все уже сдали свои письки
В утиль?
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Лабораторка?
Диссертации
Biped• 1 час назад
Не, ну с камшотами надо что-то делать, это уже ни в какие ворота.
Понапридумывали.
Срамота.
Парова машина• 1 час назад
Раньше в 25 и даже раньше незамужняя девушка считалась старой девой, а 25-летнюю роженицу называли старородящей. Не было никакой честью быть девственницей в 25.
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
В утиль?
на реставрацию
Тирамісу на терасі• 1 час назад
Спати йдіть уже, авторе. І з порнухою зав´язуйте - менше будете бачити того, чого нема.
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Меня в 2005 назвали стародящей в 27🤣
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Меня в 2005 назвали стародящей в 27🤣
Жесть
Парова машина• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Меня в 2005 назвали стародящей в 27🤣
Слава богу, я в 2008-2009 такого никогда не слышала. Родила первого ребенка в 30.
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляБайрактара
Жесть
Советское образование у персонала роддома.
Ситуацию спасло только появления заведующего...
ТаЕщеОптимистка• 1 час назад
Я на фоні всіх цих вільних відносин тільки не розумію одного. А люди не бояться підхопити різні болячки? І не кажіть мені про презервативи, як надійний засіб, бо не завжди це надійно і не всі користуються.
Щедрик ведрик• 1 час назад
Якщо гарно смокчеш це не означає успішність , там на трасі і залишиться.
БезВзяток• 1 час назад
Мне все равно на нынешние тенденции, живу так, как я хочу, а не так, как диктует окружение
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Я с юмором к такому.
Там еще приколы были:
- та пусть еще гуляет по коридору, я устал спать хочу (деж врач)
- это от заведующего
- тогда готовьте зал!!!!
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Пронохаб решает проблему
Все сидят дома и изображают опытных на форумах
ШанельКуКу• 1 час назад
Напишите пожалуйста, что значит камшот этот.
Кривая спроса• 1 час назад
Бабушка родила в 17. Значит секс был с 16. Сейчас ей 84.
Моя тётка родила в 11 классе, прям на физ-ре.

Это я к чему... разврат был всегда автор. Не идеализируйте.
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляШанельКуКу
Сейчас нам незайманий автор напишет
Козачка• 1 час назад
Положительно отношусь . Хорошо что у людей есть свобода в интимных отношениях)
Телефон Рубика• 1 час назад
авторе, спробую просто відповісти на питання, без вправляння в дотепності - мені не подобається те, що зараз так звану роспусту пропагують з усіх прасок і намагаються нормалізувати. Раніше це все було , але не вважалося що так робити нормально і потрібно. А зараз пропагується культ сексу, всюди купа голих дуп, грудей, кожна друга дівчина починаючи зі школи виставляє себе в соцмережах як ескортниця. Я нещодавно офігіла з сусідки, з виду скромна, вступила на філологію, зовсім не секс бомба на перший погляд. І мама завжди ой, Настюша така порядна, вона з головою в навчанні, вона навіть гуляти не ходить і про хлопців не думає. І тут мені алгоритми інстаграму підкидають Настюшу, а там мама мія, такі фотосесії гарячі що ого, причому не гарні а саме ’брудні’, похабні якісь і я така думаю ну ось нафіга, і видно що це ’не її’, вона геть не зваблива, трохи лишня вага, і на обличчя простенька, ну не клеїться воно взагалі. Але ж мода на бл***во і вона туди ж....
Меня не звали• 1 час назад
’Раніше бути у 25 незайманою і скромною - велика честь.’
Раніше це коли? Коли в 35 помирали вже?
Проработник• 1 час назад
Ого. Сонечко, в людини секс ніколи не був тільки для продовження роду, ми вищі примати. Але де ж вам знати, ви ж крім часослова нічого не читали і той уривками. До ваших послуг радикальні мусульманські країни, там вас тільки за такі питання заб´ють камінням, вам там сподобається.
ШанельКуКу• 1 час назад
Ответ дляТуся муся
Сейчас нам незайманий автор напишет
Да хоть бы кто написал, а то загадка прям