СМСница• 30 декабря 2023

Шароварщина. Як ви до такого ставитеся?

Ці всі пісні ваньки встаньки; жарко жарко, пес патрони. Справжню українську культуру не так популяризують, зате є таке як на фото. Хтось правда думає, що це гарно та патріотично?
debor_a• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Сьогодні нам подобається пес Патрон на кожній кружці

Завтра Зеленський на посаді Президента України

Воно ж усе взаємопов´язано
Ви претендуєте на посаду? Хочете або на кружку, або на гаранта? І що вас стримує. Судячи з ваших тем, Ви зможете бути і Героєм замість Патрона, і президентом замість Зеленського. Особисто я у вас вірю.
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляdebor_a
Я вже пробувала бути героєм. Людям потрібні пси Патрони
Оксана_12• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Кто бы сомневался откуда это пришло. Да у нас же своего ничего нет, да? Ни традиций, ни культуры, во всем берем пример с кого-то?
Всі ми з когось приклад беремо. Щось надбудовується. - виходить своє. А ви досі в куренях живете, чи вже за а чужою модою котедж маєте ну чи там квартиру?
debor_a• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не дали звання? Віддали Патрону?
автор БальзаковскийВозраст • 30 декабря 2023
Ответ дляdebor_a
Я себе не представляю, чтобы парижане плевались на все сувениры с Эйфелевой башней, итальянцы - с Пизанской. А у вас так пес Патрон нарушил душевное равновесие? Ну так это лично ваши интимные проблемы.
Ну, на на лавру я не плюю, или на Родину-Мать статую, или Камянец-Подольскую или Хотинскую крепость
Filomena• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви заздрите псу?
VShpak• 30 декабря 2023
Ответ дляdebor_a
Що ви хочете з духовного безхатька ?
ku4eravaku4erava• 30 декабря 2023
Ответ дляИрэн1983
А это шароварщина?
Супер...но качество наверное не очень, я б судочки б купила с такой расцветкой эмалированные
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Ви заздрите псу?
Мається на увазі алегорично
Ответ дляОксана_12
Гарно ставлюсь. Давно пора. Буває з перегинами, як завжди. Але недооцінювати не варто
Що давно? Співати «ваньку встаньку» чи скрізь пса Патрона ліпити?
Ответ дляlilu1990

Воно ж усе взаємопов´язано
Це точно
ku4eravaku4erava• 30 декабря 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Хто би сумнівався, що «патріоти» з чашкою с псом Патроном будуть сміятися
Главное поддержка нашего производителя
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Шароварщину і графоманські пісні та вірші не люблю. А от до пса патрона і ялинки ставлюся нормально. Чому гусь обнімусь сприймається нормально, а іграшка чи цукерки пес патрон не мають право на існування.
Таку ялинку з радістю б купила.
А от, наприклад, штамповані вишиванки низької якості - ні.
Мають право на існування, але це повинні представляти як щось патріотичне, гусів ж виставляють так
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляdebor_a
Не дали звання? Віддали Патрону?
Думаєте, тільки за звання люди готові щось роботи?
Filomena• 30 декабря 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Чим вам пес патрон не подобається?
Він пропагує щось погане?
Ответ дляEspresso_caffe
я шароварница
мой любимый уголок в саду
смотрю на него и сердце радуется
Это не совсем то, о чем моя тема
ku4eravaku4erava• 30 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я шароварница
мой любимый уголок в саду
смотрю на него и сердце радуется
Как где откуда, сами красили
Espresso_caffe• 30 декабря 2023
я бы себе такую елку поставила
и горжусь этим признанием

сегодня кстати попалось фото с вражеским флагом и словила себя на мысли, какая же гидота этот аквафреш
Ответ дляdebor_a
А про героїв зараз влада і багато людей думає?
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я шароварница
мой любимый уголок в саду
смотрю на него и сердце радуется
Це природні кольори?
Espresso_caffe• 30 декабря 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Как где откуда, сами красили
купила в магазине
не в Украине
Ответ дляОксана_12
Бунгало
Espresso_caffe• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Це природні кольори?
нет, окрашивание
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я бы себе такую елку поставила
и горжусь этим признанием

А я з підозрілістю ставлюсь до людей готових обвішати себе прапорами і все перекрасити в їх колір.

Такі переважно найперші на кордоні, коли приходить біда. У мене такий досвід.
ku4eravaku4erava• 30 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
купила в магазине
не в Украине
А где? И давно?
Ответ дляFilomena
Чим вам пес патрон не подобається?
Він пропагує щось погане?
До чого тут погане? Діло в тому, що його пропагують як елемент української культури, як щось патріотичне, культурне
lilu1990• 30 декабря 2023
Ответ дляEspresso_caffe
нет, окрашивание
І як воно тим рослинам
Ответ дляEspresso_caffe
я бы себе такую елку поставила
и горжусь этим признанием

Так можете поставити
Ответ дляlilu1990

Такі тільки з закордону можуть кричати про перемогу
mamaМия• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
А потім сміються з України, що в нас смішна культура, смішні традиції. Ну а як з такого, що робиться не сміятися?
А чи вам не пофіг, що хтось сміється? Майте власну думку і власні смаки, а якщо комусь не подобається-нахер його. В нас найкращій прапор, культура і традиції. Особисто я пишаюся, що я українка і насрать мені на інших. Захочу-покрашу волосся в синьо—жовте, не захочу, не пофарбуюся. Вільній людині на такі проблеми начхати.