СМСница• 30 декабря 2023
Шароварщина. Як ви до такого ставитеся?
Ці всі пісні ваньки встаньки; жарко жарко, пес патрони. Справжню українську культуру не так популяризують, зате є таке як на фото. Хтось правда думає, що це гарно та патріотично?
Ответ дляМеряю от 0
Хто і де особисто вам не показує українську культуру?
Не прикидаєтесь, що не тямите, Те, що шароварщину популяризують більше, ніж справжню культуру—це факт
Lena-Lena12• 30 декабря 2023
А ось щодо Патрона, то для мене цей символ більше як для дітей, бо це справді кумир багатьох дітей.
Ответ дляCopy-Paste
А що на російську перейшли? Ви вже кокошнік на Новий рік купили?
Пишу на якій хочу
Sir le Noir• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
У тому, що українську культуру не показують, а таке показують. А потім сміються з України та її традицій
Окрім кацапів ніхто не сміється. Вам соромно , що скажуть katzabs?
Подивіться на Френка Вайлда з Німеччини - берлінський стиліст і художник по костюмам.
Ответ дляКусюче сонечко
Я з вас сміюсь
Хто би сумнівався, що «патріоти» з чашкою с псом Патроном будуть сміятися
Ответ дляНе зви чайна
Автор, вы за блэтгород обиделись, поэтому темы такие глупые клепаете?))
Вы хоть поняла про что моя тема?
Ответ дляСаджу все зарання
Ви можете слізьми вмиватися і навіть плюватися, але кольорами прапору України були підсвічені культурні обʼєкти в безлічі країн)
Розумію, що вам це не подобається)
Де раніше було синьо-жовті ялинки?
Ответ дляСаджу все зарання
Розумію, що вам це не подобається)
Чашки, коврики, подушки і тд—це тепер культурні обʼєкти, буду знати
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Я себе не представляю, чтобы парижане плевались на все сувениры с Эйфелевой башней, итальянцы - с Пизанской. А у вас так пес Патрон нарушил душевное равновесие? Ну так это лично ваши интимные проблемы.
Ответ дляValentina0701
Я терпеть не могу символику, на одежде, украшениях, текстиле. Эта елка - вообще треш, ужас ужасный
Я также
Ответ дляLena-Lena12
Може для якоїсь фотосесії, декору ця ялинка підійде, не знаю. Але я не розумію, коли символіку на шкарпетках ліплять, на білизні. То це зайве. Ну ще сувенірка - чашка, рюкзак, футболка, браслет, особливо на подарунки закордон, то ще ок. Але скрізь таке ліпити не потрібно. Щодо творів та пісень в нас купа дуже сильних творів. Але в народ йде чомусь гоп-ца-ца. Арт-хаус завжди був не для всіх. Це як «Оппенгеймер» та «Барбі», розумні оцінили свій фільм одразу. Так і щодо нашої культури. Комусь «Шльопки», а комусь «Ой, у вишневому садку». Комусь «Тіні забутих предків», до речі, чудова екранізація, як і сам твір, а комусь «Слуга народу».
Згодна абсолютно з Вами!
Lena-Lena12• 30 декабря 2023
Ответ дляСМСница
А потім сміються з України, що в нас смішна культура, смішні традиції. Ну а як з такого, що робиться не сміятися?
Хто сміється? Окрім наших гумористів, колись популярних, які склоняли нашу країну на різноманітних конкурсах, особливо запам‘яталася Юрмала… та деяких артистів, які штани знімали… більше нікого й не пригадаю. Серед іноземців жодної людини не знаю, хто б сміявся з нашої культури та традицій. Знаю лише тих, хто обожнює українську кухню.
Ответ дляdebor_a
Псу Патрону дали героя України.
Коли багатьом гідним хлопцям так і не дали. Так, я думаю у нас проблеми з тим, кого вважати справжнім патріотом.
І автор підняла важливу тему.
ku4eravaku4erava• 30 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
Так елка, эт не где попало. Вот коврик у двери - согласна, а с ёлкой что?
А я хочу такой коврик, хотела ..
Юлия_Юлия-2175• 30 декабря 2023
Шароварщину і графоманські пісні та вірші не люблю. А от до пса патрона і ялинки ставлюся нормально. Чому гусь обнімусь сприймається нормально, а іграшка чи цукерки пес патрон не мають право на існування.
Таку ялинку з радістю б купила.
А от, наприклад, штамповані вишиванки низької якості - ні.
Таку ялинку з радістю б купила.