Love_Love_Love_• 01 января 2024

У Львові рашисти попали в музей Шухевича

і прям ДН Бандери, щось не вірю я в такі співпадіння ще враховуючи те де він знаходиться, хата в селі можна сказати.
Ну і само собою без наводчиків не обійшлось, і тут розумієш що ці криси повсюду, як писав Кобзар
navariya• 01 января 2024
Я останнім часом, щось почала такі думки ганяти - криси (щури) - повсюди... Хтось любить наробити шкоду((
navariya• 01 января 2024
А звідки новина? Може фейк?
jannjann77• 01 января 2024
Так наче ж уламки попали.
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляnavariya
А звідки новина? Може фейк?
Ні, не фейк.
По перше донька Шухевича моя знайома, а по друге новина в офіційних пабліках
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляjannjann77
Так наче ж уламки попали.
Два рази?
Це село біля Львова, там немає додного обʼєкту навіть близько яке гімнюків могло цікавити, звичайні особняки
navariya• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не фейк.
Бачу, вже, відоси виклали, в інеті...
Falcon82• 01 января 2024
Так, крис повно і на всіх рівнях. Якби не вони, то ніхто 24.02. і не пішов би
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляFalcon82
Може б і пішов, але далеко б не зайшов
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
А ці лайки
Falcon82• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ці лайки
Їх повно на всіх форумах та ютюб каналах українських. Я вже втомилась з ними собачитись. Там лише стріляти (вибачте за кровожерливість). Я підписала на одну групу, де російськомовні діляться враженнями про життя в різних куточках світу (так я і сама живу далеко). Так от все завжди зводиться до політики. І ті самі росіянці (не бідні, освідченні, які мають доступ до альтернативних медіа) завжди несуть таку пургу і радість, якщо нам, українцям, погано. А за Белгород то такий вереск стояв....В мене більше немає поділу на свідомих, несвідомих....Вони ВСІ нас ненавидять
Falcon82• 01 января 2024
З огляду на смайли, вони вже на роботі. Бажання для вас від нас всі відомі. Щоб ви всі зд...ли
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляFalcon82
От їм не давав спокою якийсь нещасний музей, це просто.
А про тих хто наводить на жилі будинки я еавіть не знаю що сказати
Falcon82• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони націлені на знищення нашої історії та пам´яті.
Vale29• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То не ’нещасний музей’, то наша історія, наша самоідентичність. Не просто так спалюються українські підручники на окупованих територіях і знімалася ота І з назви Маріуполя
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляVale29
Це зрозуміло
July38• 01 января 2024
Мабуть думали, що там Бандера з друзями Новий рік зустрічає
Anonimka ya• 01 января 2024
Ответ дляFalcon82
Только вчера говорили с мужем об этой уникальной ’особенности’ их мозга из всей информации мировых СМИ , впитывать именно рашинскую больную , извращённую ’реальность’
Natkash• 01 января 2024
Ответ дляJuly38
Вони ще й сьогодні вночі поцілили в університет Природокористування, де колись вчився Бандера. Хворі якісь.
BLUE_SKY• 01 января 2024
а навіщо наводчики? розташування цього музею це секрет якийсь?
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляNatkash
Серйозно?
Alika_1• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ці лайки
Мене теж здивувала та обурила кількість лайків під новиною((( хто ці люди? Тупі чи що?
Natkash• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно?
Так, старий корпус в Дублянах, в ТГ Садового є фото. Не такі руйнування, як в музеї, але також шкоди наробили.
Alika_1• 01 января 2024
Сподіваюсь, музейні цінності були надійно сховані. В не так як в марику, майже нічого не вивезли і наша українська спадщина з музеїв дісталась руським фашистам
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляAlika_1
Я не думаю що там були цінності. Але Садовий сказав що знищено все абсолютно
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляNatkash
Я знаю куди вони попали, я не знала що там вчився Бандера.
Але в мене само собою напрошується запитання?
Їм хєранути по Мюнхену слабо?
Valentina shop2020• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Сам садовый больше уничтожил всего,тоже хорошая курва.
300 тонн гуманитарки испортилось,людям не раздали.
Приехала на вокзал 12 марта, вода , бутылка 30 грн
sky-labs• 01 января 2024
Ответ дляAlika_1
А зачем вы смотрите на те лайки, нервы себе попортить или зарядиться порцией ненависти?
Natkash• 01 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Їм хєранути по Мюнхену слабо?
Я також до сьогоднішнього ранку не знала, думаю, ми з вами ни єдині такі.
Добре, що без людських жертв обійшлось.
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляNatkash
Добре, що без людських жертв обійшлось.
Звичайно, слава Богу без людей.
Але дуже шкода, що мало українців зрозуміли суть.
А хтось далі продовжує слухати інстасамку і дивитись слово пацпна
автор Love_Love_Love_ • 01 января 2024
Ответ дляValentina shop2020
Серйозно? Нашо ви це пишете? Я особисто роздавала воду і їжу безкоштовно на вокзалі, а те що вона стільки в вокзальних кіосках так цене вина Садового, хоч я і не його фанат, але переборщувати не варто