Вимушений ремонт кухні. Що повісити на вікно? Або купляти карниз і короткий тюль. Або римські штори, ролети? Тоді як їх прати, чистити? Прошу, поділіться своїм досвідом.
ГоловнаЯ• 01 января 2024
Короткую тюль, я мечтаю про шторы- нити. Мой кот тоже очень не против был бы...так что пришлось отступиться((
Сама купляю квіти• 01 января 2024
Обычный тюль, стирается легко, сначала замачиваю в порошке на полчасика, потом деликатная стирка.
Ответ дляБабка-байкерша
Коротка тюль це старомодно дуже. Тоді ролети ераще
Те ж саме питання. Як їх чистити? Прати?
Не маю такого досвіду.
Бабка-байкерша• 01 января 2024
Ответ дляhalla-d95e
Не маю такого досвіду.
Чистити вручну.
Але нащо той гемор? Якщо тюль знчла кинула в пралку і повісила
Ответ дляБабка-байкерша
Коротка, бо нема смислу в довгій. Будуть стояти стільці і тумба. Закривають довжину.
Бабка-байкерша• 01 января 2024
Ответ дляhalla-d95e
Тоді можна, інтер´єр не зіпсує)
Ответ дляБабка-байкерша
Чистити вручну.
Так от же ж. Старомодно. Хочеться трохи осучаснити.
Бабка-байкерша• 01 января 2024
Ответ дляhalla-d95e
Прибрати тумби і стілці від вікна. Відкрити пррстір
Ответ дляБабка-байкерша
Не виходить. Мало місця. Стіл біля вікна. Хоч яким боком не крути. Це ніби тимчасово. Хочу поміняти кухонні меблі. Але ми знаємо, що таке тимчасово.
Вишиванка• 01 января 2024
В мене тканинна ролета. Плями видаляю будь яким засобом від плям для текстилю потім витираю губкою. Перу раз на рік, відкручую, замочую у ванні з засобом від плям, потім чищу щіткою. Ролети білі, працюють вже більше 10 років.
Ответ дляВишиванка
Дякую. Те що хотіла взнати.