L-i-s-a-92af• 01 января 2024

свята для полонених орків

Різдво для полонених орків?

В суспільстві широко обговорюється ситуація, коли для полонених росіян було влаштовано святкування Різдва.

1)Оце виправдано.

Адже саме такі явища характеризують нас як цивілізоване суспільство. Ми не повинні бути схожим на ворога. Між нами має бути цивілізаційна епоха різниці. І це один із методів це продемонструвати.

2)Це не виправдано.

Вони прийшли вбивати нас. На нашій землі.

1, впевнений, більшість із них зроблять це ще раз, якщо отримають другий шанс. Вони вбивали, вбивають і, схоже за все, вбиватимуть й далі наших рідних та близьких. Цьогоріч без батька свята будуть зустрічати десятки тисяч українських дітей..

• А що думаєте ви з цього приводу?

Проголосуйте,будь ласка,ви підтримуєте першу чи другу точку зору.
Результат:
вже голосів: 97
77 (79.38%) 2)
20 (20.62%) 1)
GirlSuper• 01 января 2024
Спалити
Santa_n• 01 января 2024
І шо ви будете робити з результатами голосування?
автор L-i-s-a-92af • 01 января 2024
Ответ дляSanta_n
Ви в кожному опитуванні це питання ставите?
Чашечка кофе• 01 января 2024
Перший варіант. Ми не можемо опускатися до рівня росіянців у плані поводження з військовополоненими.
mamarama• 01 января 2024
Наша русофобія недостатня!
Вже підзабули мабуть, цей вираз😉
Santa_n• 01 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Дивна реакція на просте питання
Тільки відповіді не бачу
Елена-0f43• 01 января 2024
А кто организовал это всё?
JENYABEST• 01 января 2024
Ответ дляGirlSuper
Спалити
Автор очередной провокатор!
Думайте .. .
автор L-i-s-a-92af • 01 января 2024
Трохи коментарів з facebook
tarveldy• 01 января 2024
1, але не з тієї причини , що озвучена
Nathalie27• 01 января 2024
Нормальний їм там утреннік влаштували.

Робити костюмоване свято було необовʼязково, але покликати якогось священника і зробити різдвяну службу можна.
Петрик• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Опускатися до росіян не можемо. Але влаштовувати свято? Для мене це анріал. А подарунки їм не дарували?
Natalia505• 01 января 2024
Треш..подаруночки роздавали, дівчат запрошували? Яка гидота.
автор L-i-s-a-92af • 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
1, але не з тієї причини , що озвучена
З якої,розкажіть?
Чашечка кофе• 01 января 2024
Ответ дляПетрик
Я не бачу тут прямо свята - свята. Скоріше за все був священики або хтось переодягнений в Миколая і робив цим полоненим якусь лекцію щодо свята, життя святого Миколая і тд
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
З якої,розкажіть?
Як думаєте чого кремль їх не забирає?
Natalia505• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Так, їх можна менше брати у полон. Поводитись з ними інакше, так як вони це роблять.
Чашечка кофе• 01 января 2024
Ответ дляNatalia505
Перед тим як писати цю дурню треба подумати над один питанням. Навіщо поповнювати обмінний фонд? Всі ті, хто пишуть в полон не брати і тд. Скоріше всього не думають про наших хлопців та дівчат які зараз у полоні
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Цивільних, дітей. Там взагалі ні про що не думають
Natalia505• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
А хто написав взагалі не брати? Ви неуважно читаєте. Влаштовувати вбивцям свята, за кордонами добра і зла.
Чашечка кофе• 01 января 2024
Ответ дляNatalia505
Ви і писали
завитушка• 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Як думаєте чого кремль їх не забирає?
чого?
Natalia505• 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Таки да, коли вони вбивають наших дітей ні про що не думають,а ми їм програми з піснями і музикою. Все ж логічно, чи не так?
Natalia505• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Ви і писали
Менше брати, більше вбивати і ніяких концертів, це моя особиста думка. Чому досі не забрали наших полонених, якщо в нас такий чудовий обмінний фонд?
автор L-i-s-a-92af • 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Як думаєте чого кремль їх не забирає?
Теж дуже цікаво:

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3461926

Чому?
Ollka• 01 января 2024
Ответ дляПетрик
Ну якщо спочатеу вони культурно заспівали гімн України, потім послухали Різдвяну службу Українською пару годин, потім послухали українські пісні патріотичні, і отримали в подарунок український прапорець, і все приторно культурно - то норм.
Natalia505• 01 января 2024
Ответ дляOllka
А ви фантазерка...)) Щоб іх покрутило від тих пісень. Ще можна тату запропонувати, батько наш Бандера.
Vicky-A• 01 января 2024
Ответ дляNatalia505
В нас не настільки достатній обмінний фонд. А от чому не обміняли, то вже інше питання і від кількості орків в нашому полоні воно не залежить.
автор L-i-s-a-92af • 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Але ж росія відмовляється від обмінів ще з вересня!Зірвала обмін,який готували до нового року.
І відмовилася забирати своїх важкопоранених
Краденые абрикосы• 01 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Это бред какой-то,переодетый в Николая. Это же не второклассники на экскурсии.