Чучало яблуні• 01 января 2024

Tinder закордоном

Як Ви ставите інше місто? Через платну версію це лише доступно?

Чи можна зробити щоб мене ніхто не знаходив, а доступ шукати людей лише в мене був?
verschwommenheit• 01 января 2024
зачем?

Язикувата Хвеська• 01 января 2024
Нафига Вам тот Тиндер на неделю за границей?
Тролю як можу• 01 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Тиндер - очень хорошая вещь. Меня и сестру там мужья нашли
Кубик Рубика• 01 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Встретить свою судьбу🤣🤣
автор Чучало яблуні • 01 января 2024
Ответ дляТролю як можу
а в якій країні? Ви ставили геолокацію, чи платну версію і там обирали місто?
Тролю як можу• 02 января 2024
Геолокация была у нас киевская, бесплатная. У сестры муж- европеец у меня - американец. Хз как они нас нашли
автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
тобто безкоштовна версія? як довго там були зареєстровані?що, вони одразу вас до себе забрали? це ще до війни?

а ви, виходить, шукали когось поряд? бо я побачиа в застосунку максимум 160км можна радіус виставити?
Ні грама• 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
Мужья? Какой у вас уровень знания языка?
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляЧучало яблуні

Бескоштовна. Десь рік-півтора. Не одразу, звісно, десь через півроку. Сестра поіхала років 5 тому, я - через місяць після початку повномасштабної. Мы взагалі нікого не шукали, ми мови практикували.

Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляНі грама
Что -мужья? Сейчас какой уровень или когда начинали общаться?
Ні грама• 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
Когда начинали общаться. Я не в тиндере ,на баду ,но не думаю что это имеет значение. Никто из женихов не желает общаться на моем языке общения. Все абсолютно как минимум английский.
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляНі грама
Сестра начинала учить финский тогда, у меня английский был базовый, без изысков. Но, как оказалось, Америка- не Англия, тут изыски и не нужны 😀
Ні грама• 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
А живёте Вы как с ним? В любом языке есть разные смыслы слов ,даже говоря на одном языке фиг этих мужиков поймёшь, как блин жить ,разговаривая на разных вообще не представляю.
автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
якщо не секрет, який вік в вас? в яку країну поїхали ?
автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
тобто ви в америці? а в якому місті? чоловік утримує фінансово? виходить, американька англійська простіша за британську?
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляНі грама
Прекрасно живём, поженились в прошлом году. Мы говорим на одном языке, естественно
автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляНі грама
я вибачаюся за рос.мову, але згадалося про язики)))
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Так , в Маямі. Звісно , утримує, він же чоловік. Я вже вдома напрацювалась. Американська - простіша, так, бо герцогів і лордів тут нема, люди прості. Але тут ще і іспанська потрібна.
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Сестрі 37, Фінляндія. Мені 47 , США

автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
вау!!! причому вам вже 47. клас. бо мені під 40 образно кажучи, хоч виглядаю доглянуто і ще і народила б. Але от в україні звісно зараз стосунки серйозні шукати - ну таке.. особливо коли будь коли чоловіка можуть мобілізувати..
була в німеччині. може тому що в далекому селі і перший рік почаику війни повномасштабної було не до знайомств - зрозуміла що німці то складно як і і їхні закони.. тому розумію, що мені б в сша. якраз англійську знаю, я не погліглот - ще одну мову чужу довго вчити буде і важко. а англійську - треба лише активізувати, бо закра каша в голові ьо ьагато разів пробувала удосканалювати але не було практики..

а скільки років вашому? чула, що американці частіш за все беруть в жінки жінок помолодше. тобто якщо мені 40, і впринципі я візуально і на 35 можу виглядати, то все одно скоріш за все закікавить мною десь 50+?
хоча яка різниця той вік) якщо активний, спільні інтереси, без шкідливих звичк, з почуттям гумору, щедрий і любить мене і охайний, то чому б ні?)

і ще питання: він як спонсок по ю4ю Вам став одразу як війна почалася?
правда, що по ю4ю навіть якісь речі забрати чи якісь справи владнати на пару днів не можна мотнути в Україну?

а в тіндері коли півтора роки була київська геолокація, мабуть часто суіди клеїлися? чи ви там галчку ’для дружби поставили’?
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляЧучало яблуні

Чоловік мене старший на тиждень. Я їхала без програм, туристом, в мене віза є давно. Він, звісно, квітки купив, бо прилетів в Іспанію мене забрати (я у друзів була). Іхала з 1 валізою і повертатися за речами я не планувала.. Документи всі мої були перекладені і апостильовані ще в осені 21го. Сусіди в тіндер писали, так, але моєю ціллю було спілкування англійською, тому місцеві - одразу мимо ))
автор Чучало яблуні • 02 января 2024
Ответ дляТролю як можу
тобто там можна просто написати в анкеті ’зареєстрована для спілкувння анл мовою’? а тож, сусіди одразу мабуть подумають ’оце в нас бл.. живе - 1.5 року на тіндері полює)))’
Тролю як можу• 02 января 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Я за ці півтора року з двома кавалєрами зустрічалася))) А шо думали сусіди - якось пох )))