БлинчикБезСметанки• 02 января 2024

Почему у всех одинаковые условия, но разная реальность?

В быту, финансах, отношениях, качестве жизни
Я не в теме• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
Так почему орки до сих пор своими ракетами не захлебнувшись? )
У кожного орка так само свій світ

Пожмаковна• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А депутатами рождаются ?
Или актёрами ?
Рождаются в разных семьях, разные условия жизни и воспитание.
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляРаспутница
Изначально условия не одинаковые - разное физической состояние, эмоциональное, наличие родителей... и т.д.
Где они одинаковые?
Я б сказала - світогляд, мислення вирішують все ! Хтось бачить можливості там, де інший бачить пустоту.
Пожмаковна• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
Но сможет ли дитё агронома пробитом в кино? А дитё актера? Кому легче?
Если актер снимается раз в год в крошечных эпизодах, его дите и дите агронома будут в примерно одинаковых условиях.
ПоЗиТиВнАя• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
Пробиться? При наличии таланта да.
Смячиком• 02 января 2024
Ответ дляПожмаковна
Но проще дитё депутата в этой жизни- все двери открыты, доступ к лучшему образованию с рождения, репетиторы, поездки , путешествия
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
какие ж они равные?
вы ходите на работу, а я работаю на работе, не боюсь брать на себя ответственность, пока вы дома сериалы смотрели я учила 3 иностранных, обеспечивая себе конкурентное преимущество. пока вы ходили на одну работу, я не засиживалась где ’тепло и сухо’, а не боялась менять место работы и выторговывала себе лучшие условия

так что просто ходить на работу недостаточное условие для комфортной жизни
Вы молодец, но вы это всё делали потому, что здоровы ! У вас есть тыл, родители дали уверенность в себе и образование !
У многих, при многих этого нет … так что не зазнавайся, и не принижайте других людей, только потому, что они не такие.
Смячиком• 02 января 2024
Ответ дляПожмаковна
А если актёр уровня Джонни Деппа?
Просто болталка• 02 января 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
И я хожу на работу и кто-то, а живём по- разному.
Ну так разное качество исполнения, наверное, не?

Тектологиня 80lv• 02 января 2024
Не буває однакових умов, це не реально.
В кожного різні стартові умови ще з юності - комусь допомагали батьки і забезпечували умови для старту, а хтось з юності сам купляв все з нуля, починаючи з посуду, закінчуючи квартирою. Хтось досі їсть з бабусиного посуду і користується бабусиним текстилем і абсолютно цим не переймається, а хтось замінив вже кілька сучасних сервізів чи з десяток комплектів постільної білизни.
Спосіб життя, відпочинку, харчові звички, потреби в ліках у всіх різні. Банально є шопоголіки, а є аскетичні мінімалісти. А ще діти, тваринки, батьки пенсіонери ’з´їдають’ значну частину доходу. Одна колега може працювати тільки на свою косметичку, бо забезпечує чоловік, а інша на таку ж зарплату може дітей виховувати.
Комиссия50%• 02 января 2024
Ответ дляПацаааааааан
На собственном примере. Моя семья на пособии. И соседи тоже. По 3 человека в семье.
Я готовлю дома и в месяц на продукты уходит 450 евро. Соседи любят покушать в кафе или покупают полуфабрикаты.
В итоге: нам на все хватает. Они постоянно жалуются
Вчера одна написала что тратит на еду дома для себя и двух подростков 1800€.Я в том же городе,нас 5 ,но я не представляю что можно съесть на эту сумму
vikohka• 02 января 2024
вот какое вам дело?
Пожмаковна• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
А если актёр уровня Джонни Деппа?
Вы по каждому актеру отдельно хотите пройтись? Мне показалось, я еще в первой фразе доступно описала ситуацию.
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
В среде если той родился, то будущее уже обеспечено. В Украине во всяком случае
Ну, вот - вы пример ограниченного мышления !

Депутаты есть разные, если вы не знаете… и только депутаты верховной рады получают за свою работу зп. Все другие депутаты занимаются этим из необходимости, защиты и поддержки бизнеса …
У меня на работе был парень молодой, работал юристом, является депутатом районной рады ! Зп. 13 тыс. на работе, за депутатство не платят… Одинокий, пьёт !
Вы такому депутату завидуете ?
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляПожмаковна
И ?
Как успех отца = успеху сына ?
Деньги имеют свойство заканчиваться, и если наследники разбалованные, ограниченные личности, то успех им вряд ли светит.
Дівчина Бобула• 02 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Так
Світ всесвіт це дзеркало
Що посилаєш йому
Тез маєш у відповідь
Півкраїни отримало у відповідь? То не треба жаліти тих, кому прилетіло, бо це відповідь? Цікаво, як вони всі сукупно на одній території гуртуються, для зручності всесвіту чи що
Тишком_нишком• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Смячиком• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам

Вы такому депутату завидуете ?
А вы каких высот достигли благодаря мышлению неограниченному?
Тишком_нишком• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам

Вы такому депутату завидуете ?
13к.
Депутат?
Бесплатно депутатом выбрали?

Я не в теме• 02 января 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Мова не про «жаліти»

Мова про те
Що ми всі живемо в одному світі , але у кожного свій світ
Пожмаковна• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
И ?
Как успех отца = успеху сына ?
Про воспитание вы не смогли дочитать?
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
13к.
Депутат?
Бесплатно депутатом выбрали?
А фотографів у верховну раду від партії «слуга народу» за гроші чи що ?

Наш нарід непередбачуваний
Тишком_нишком• 02 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам

Наш нарід непередбачуваний
Я за ваш пример спросила.
Ибо немного знаю расценки.
И смешно когда такое в ушки вливают
Викликаю на дебати• 02 января 2024
потому как у нас все разное: воспитание, менталитет...
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляСмячиком
Маючи матір швачку, майже без освіти, дитинство без батька, бо помер у 33 роки, при тому, що матір відправляла йти працювати з 16 років, а не до 10 класу …
я сама отримала вищу освіту, вийшла заміж за перспективного чоловіка, пробувши 12 років у декреті, влаштувалася на роботу за спеціальністю, у структуру в яку начебто без знайомих і досвіду не беруть, а я влаштувалася через центр зайнятості …
При цьому маю дуже слабке здоровʼя, купу болячок, і йду до того, аби не «ходити на роботу» ! Але це моя необхідність і бачення комфорту.
Багато хто з знайомих живе саме роботою, від неї вони щасливі і раді зп. у 15-20 тис. І я за них рада, бо головне це бути задоволеним свої життям, яке б воно не було для інших.
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляПожмаковна
Про воспитание вы не смогли дочитать?
Ну, воспитывают, воспитывают …
Но в чужую голову ж не залезешь ! Нельзя поменять в ней мировоззрение.
Я не чарівниця вам• 02 января 2024
Ответ дляТишком_нишком
Я за ваш пример спросила.
Ибо немного знаю расценки.
И смешно когда такое в ушки вливают
Депутат райрады ! бесполезнейшее, ничего не решающее сборище … от партии бывших регионалов, набирали «с улицы» желающих … какие там расценки …
Железобетон• 02 января 2024
Умови не однакові. Навіть якщо не йде мова про очевидно кардинально різні умови (тут в темі і з дітьми депутатів було порівняння, і з дочкою Джонні Депа), а, скажімо, три жінки одного віку,мають плюс-мінус схожу освіту і працюють на однакових посадах. Але хтось із них має хватку, вміє виторгувати для себе кращі умови, а хтось тихенько і якісно просто робить свою роботу. Хтось тримається стабільної, хоч і невеликої зарплати, а хтось ризикує і відкриває власну справу (і тут ще мільйон факторів, від яких залежить, вийде у неї чи ні). В когось чудовий чоловік, бабусі, які з радістю розділяють турботи про дітей, а в цей час хтось усі побутові і дитячі питання закриває сама, а третя тільки мріє про материнство і усі вільні гроші відкладає на еко. Не буває однакових умов, забудьте про це. Т
Це треба прийняти, але не потрапити в пастку ’від нас нічого не залежить, то нема чого й старатися’. Наше завдання - по можливості витиснути максимум з тих умов, які дісталися нам.
Чудовий каламбур• 02 января 2024
Дівчина Бобула• 02 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Мова не про «жаліти»

Мова про те
Це набір слів. Блогерів передивилися? Його можно застосовувати, коли все добре відносно і сидиш собі на дивані рівно, займаєшся звичним життям. Щойно стається щось , що порушує цю картину (тяжка хвороба, смерть близької людини, аварія, втрата суттєва і тд) - то вже ця теорія не працює.
Який світ у всіх, кого затопила Каховська ГЕС? Вони цього хотіли, вони якимось чином це у всесвіт посилали? А Буча, розстріляні, зґвалтувані? Коли таке стається, як працює ваша теорія? Як людина може уникнути цих жахів? Живеш собі, нічого такого не думаєш, але це стається незалежно від того, хочеш чи ні.