Біток чи ефір?• 02 января 2024
Помітила в себе на шиї гульки
То лімфовузли, підчелюстні. Чи були колись вони помітні, я не знаю. Я просто прищі давила і коли закинула голову то помітила.
Вони не болючі, такі як квасолинки, може менші, з однієї сторони і з іншої. Під пальцями рухаються.
Здала ЗАК і реактивний білок. Все в
нормі. Лікар щупала тоже сказала що добре все.
Скажіть чи вартує ще щось перевірити чи хвилюватись?
Здала ЗАК і реактивний білок. Все в
Паспортний стіл• 02 января 2024
Це нормально, їх легко прощупати в нормі вони не більше 1.5 см, рухомі не болючі, не шукайте собі проблем, там де їх немає
Біток чи ефір?
• 02 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Не хворіли нещодавно?
Ні не хворіла. Горло не боліло, зуби всі в нормі
Біток чи ефір?
• 02 января 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ой там певно 1-2 шт є більші, так на дотик виглядає. Може вони такі вже давно, я не знаю, бо то просто випадково помітила.
Паспортний стіл• 02 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Може від акне бути, може від хворих зубів, не хвилюйтеся так