Сиренькая• Изменено 02 января 2024
Отит, антибіотик
Дівчата ,не знаю ,що робити ,вчора у доньки вночі заболіло вухо
Поїхали до лора
Сказала гострий риносинусит, отит
Краплі в вухо ,ніс ,мазь
Якщо буде боліти вушко вчора -сьогодні,то антибіотик зіннат.
Вчора трішки боліло вухо ,сьогодні вже ні ,єдине буває закладає.
Тепер не знаю ,що робити ,давати зіннат чи ні ?
До лікаря в понеділок запис.
Не болить ,але ж закладає
Температури не було
Поїхали до лора
Сказала гострий риносинусит, отит
Краплі в вухо ,ніс ,мазь
До лікаря в понеділок запис.
Не болить ,але ж закладає
Температури не було
Забрызжу ядом• 02 января 2024
Решение пить антибиотик или нет делают по результату анализа. Если кровь бактериальная то антибиотик, если нет - то нет
ЧупакабраЗеБест• 02 января 2024
было тоже самое и тоже тот ядреный Зиннат. такая рыгань. есали можете обйотись, конечно лушче без него.
у нас просто была темп 40, не сбивалась. ухо, зуб, голова, щека...
Сиренькая
• 02 января 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тобто завтра здати краще кров і тоді по аналізу глянути ?
Забрызжу ядом• 02 января 2024
Ответ дляСиренькая
Да
Дама_с_коготками• 02 января 2024
якщо отит не гнійний (це визначається візуально) то антибіотик не треба. достатньо отипакс, нурофен і судинозвужуючі в ніс щоб зняти набряк і тиск на вухо
Сиренькая
• 03 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую!
Написала лікар гострий лівобічний середній отит
В вушко ципрофарм декс капаю
В ніс теж ,ще судинозвужуюче та мазь якась в ніс
В вушко ципрофарм декс капаю
Дама_с_коготками• 03 января 2024
Ответ дляСиренькая
Дякую!
В вушко ципрофарм декс капаю
ципрофарм це антибіотик, він теж не потрібен.
Дама_с_коготками• 03 января 2024
отит буває бактеріальний (спричинений бактеріями, які потрапили місцево або як наслідок ускладнення хвороби носа). тоді треба антибіотик місцево і можливо перорально.
а буває не бактеріальний, спричинений набряком в носі, який створює тиск на барабанну перетинку. тоді достатньо протизапальні (нурофен для знеболення, отипакс у вухо - він знеболює і протизапальну дію має), судинозвужуючи в ніс щоб зняти набряк і тиск на барабанну перетинку.
і коли при не гнійному (не бактеріальному) отиті призначають антибіотик то є дурість. по-перше антибіотику нема на що діяти бо немає бактерій, він порушує мікрофлору і імунітет. потім коли треба буде антибіотик то він вже не буде діяти. превентивно антибіотик не застосовують
Сиренькая
• 03 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Дякую !!!