Ду да ду да ду• 02 января 2024

Ветрянка. Это оно???

У младшего ребенка 20 декабря появилась первая высыпка вместе температурой, ветрянка, протекала тяжело. Сегодня получается 14 день, сегодня вечером у старшей (15 лет) температура 37.2, болит голова. Высыпаний пока что не нашли. Это начинается ветрянка? Подскажите пожалуйста, если начнется сыпь, может сразу начать давать ей ацикловир?
Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляБутерброд и я
У дорослих. Головою треба думати
У підлітків ще важче. Через гормональні качелі.

Olya-6c17• 02 января 2024
Не надо . Ждите высыпаний . Может это и не оно .И вообще нам врач сказал что это деньги на ветер .
Ms. При теле• 02 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Нічого собі дитинка 20 років
Молодшій було 8 , заразила старшу ( студентка, живе вдома). То хто вона мені , тітка, сусідка ?! Якого фіга прискіпуєтеся,чогось бракує? І так,вік для автора вказала,щоб підтвердити про так звані’ дитячі хвороби’ ,що в нас співпало - молодша легко перенсла, старшу ледве відкачали.
Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Я старшій нічого не давала і дуже пошкодувала ( 20 років їй було) , дуже тяжко, все горло було обсипане, дитина від болю просто тихо плакала дві доби,лежала як ганчірочка.Племіннику давали вже Гевіран, теж схопило його сильно, але за 4 години симптоми і біль пішли.Але дали ударну дозу, як в інструкції написано, а потім до кінця курс пропили.Я б на вашому місці дала дитині ліки, це не перестраховка,контакт же точно був...
Саме ацикловір - то вже як лікування, коли прищі підуть. Превентивно після контакту курс циклоферону.
Я приймала, бо не хворіла, антитіл не маю (ходила здавала), а моїх четверо дітей один за одним хворіли.
Я тоді так і не захворіла, хоча з меншою спала вночі в одному ліжку.
автор Ду да ду да ду • 02 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так. В мене старша також в 15 хворіла на вітрянку. Педіатр схвалила ацикловір. Перенесла нормально, без ускладнень.
Давайте обов´язково.
Підлітки- найбільш уразлива категорія.
А в какой дозировке давали, не помните?
PmB• 02 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Так їх треба одноразово 1200 прийняти, а потім до кінця за схемою допити.а якщо просто плавно пити , то воно дійсно не допомагає
Нет, толтко удар по печени
Щаслива Я• 02 января 2024
Ответ дляMs. При теле
Та купіть десь в Інста може, чи тут Каламін.за день прийде.Реально допомагає від зуду.як є дитина дома, то нехай буде в аптечці...
Спасибо за совет!
Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
А что он даст?
Цей препарат саме проти вірусу varicella zoster, типу як таміфлу від грипу. Конкретний, перевірений, дієвий.
Особисто я прихильник святої води та подорожника від усіх хвороб.
Але якщо що - буду ацикловір приймати без вагань.
Я_и_моя_собака• 02 января 2024
15 лет ней уже спокійно можна дать ацикловир и лежать в теплої ванной вечером каждый день

Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляДу да ду да ду
А в какой дозировке давали, не помните?
Там в інструкції схема розписана, я не пригадую, то було майже 10 років тому.
Старшій було 15, вона перша захворіла, а на 14-16 день решта троє - їм тоді було 12, 5 і 3 роки. Меншим нічого не давала. Але вже з огляду на перебіг хвороби тій що 12 таки варто було також подавати. Досить важким був перебіг.
Сама я на циклофероні була від перших симптомів у старшої, бо не хворіла і антитіл не маю. Не захворіла.
Своего не предлагать• 02 января 2024
Дівчата, а коли темпа при вітрянці? В малого сьогодні посипало, але темпи нема. В старшої було, ттотемпа 5 днів і посипало і темпа спала. То думаю в малого ще чекать температуру чи можна нажіятися, що буде дґлегка форма?
Инстагра_мерша• 02 января 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Наче ж вітрянку не мочать?
Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляPmB
Нет, толтко удар по печени
Якщо лікувати потім можливі ускладнення то ще й не такий удар буде. З двох зол як то кажуть....
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Якщо висипань нема, вважати це вітрянкою не можна. Ацикловір працює на заживлення ранок, скоріше підсихання. Тобто, зараз ефекту від нього буде 0,0. Дивіться затилок, за вушками.
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
В моїх дітей температури не було. Але висипання були сильніші у доньки, у сина до 30 маленьких прищиків по тілу було. Не обов’язково має бути температура.
PmB• 02 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ну смотрите, я знаю что понидение имунки давало герпес на губах.
Любое нарушение кожного покрова губ на завтра волдыри .
Вот иду на пм , принимаю как выше написали . И что ?утром все губы оборваны.
Нафига себя травить???
Вечером процедура , на ночь тонким слоем ацикловир и чисто
Поліцейський патруль• 02 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ацикловир оказывает прямое воздействие на вирус,а точнее блокирует репликацию.Он высокоселективный в отношении герпеса,оказывает анальгезирующий эффект и может снизить частоту возникновения постгерпетической невралгии).
Ветряная оспа это полиморфная сыпь в течении суток на разных стадиях.Как только появяться первые элементы -принимайте ацикловир.Не сыпи-это что то другое.
Кто-то советовал Каламицин,эффективный препарат,хорошо устраняет зуд.
Вподобайден• 02 января 2024
У меня вопрос: почему никто из вас не прививал детей от ветрянки?
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Але у дитини автора нема висипань, як вважати це вітрянкою?
Моя одна дитина приймала ацикловір, але просто так давати - це сюр.

Поліцейський патруль• 02 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я же пишу,что ждать первых высыпаний,иначе это не ветрянка
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Ответ дляВподобайден
Протягом останніх 2-х років вакцини нема в потрібній кількості. Тому не всі вакцинували.
Вподобайден• 02 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
а, поняла, спасибо.
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Але моє повідомлення вище, народ, не знаючи, дизлайкнув. Всі розумні))
Поліцейський патруль• 02 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Она не является обязательной согласно календаря и показана особым ослабленным детям
Поліцейський патруль• 02 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Печально
Я шалунья• 02 января 2024
Ответ дляВподобайден
Я антивакс. У старших були ДУЖЕ серйозні пву, які й досі (їм вже 20+) дають про себе знати. Я прийняла рішення що не так страшні ті всі хвороби як ускладнення від вакцин. Менші в мене стерильні в цьому плані. От крім вітрянки нічого поки не вчепили. І ту дуже легко перенесли абсолютно без лікування.
Зрадорозганячка• 02 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Я хотіла, маю алергіків, але нема((
Чоловіка вакцинували вчасно. Просто повезло, він з астмою. Тому ось перехворіти діти, а він не мав ускладнень 🙏
Меломанка Маланка• 02 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ага, ваша думка з святою водою та подорожником звісно авторитет
Я шалунья• 03 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Ви справді кумедна. Для вас тут є авторитети? На анонімному форумі чисто для дозвілля?
Меломанка Маланка• 03 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так, чисто для дозвілля та політичних тем, а не медичних «авторитетів» під анонімами