рожева худі• 02 января 2024

«відносини» с колишнім

вже декілька років пише колишній (одружений, за цей час вже зʼявилась 2га дитина).
в нас були стосунки пів року, без сексу, але він ухажував, дарив подарунки і тд. постійно говорив про те що подобалась, але зассав тоді 10 років назад і тоді він одружився 🤦‍♀️
ми розстались тому що я не хотіла бути з одруженим. хоча я кохала його дуже, здавалось що моя людина.
ми спілкувались з ним час від часу, я всі ці роки він розказує шо любовь така…що памʼятає і тд. згадує вічно як були класно.
літом вже не витримала і пішла до психолога, тому що не можу забути, я його видалила з інст закрила сторінку, і не спілкувалась.
в нього народилась дитина і чесно я вже не могла це бачити , у них все ок) ну я ж бачу що вони постять і тд.
недавно пише мені я відповіла, знов почав за минуле. я сказала що не хочу це знов мусолити і чого він пише мені. сказав - скучив.
було миколая і я пишу , що жду подарунок.
він нічого не подарував звичайно.
і коли війна почалась також не підтримав ніяк , хоча він знав шо без роботи.
перестала відповідати
на нг 3 смс «з нг»
навіщо писати мені?
живеш собі щасливо , навіщо лізти до мене? самолюбіє?
я розумію шо він не любить тому шо йому просто пофіг на мене. і ці слова що може колись в нас буде шанс. який шанс?) я не хочу і блокувати вроді, але чесно дістав. мені без нього ок, і я не хочу більше згадувати шо було колись.
шутить шо ми як бен афлек і джей ло.
🤦‍♀️🙈
я вже думала просто попросити його допомогу грошову шоб відстав.
хай думає шо хоче) просто толку з відносин для себе не бачу
Ольчик1998• 02 января 2024
Може хоче секс від вас? Є такі які йдуть до кінця, щоб отримати своє
Але й надалі ігноруйте його, ну їх на.. ти диви.. шкода жінку, обманює її

nikiya• 02 января 2024
А що, попросіть грошей, нормальна ідея.
Nelly-4875• 02 января 2024
А вы всем позволяете тешить свое самолюбие о вас? Пишет, потому считает вас за лохушку, которая всегда отвечает и идет на контакт. Значит у вас жизнь не сложилась, раз отвечаете и ему, раз подарки у него просите и ждете помощи. Он уже это понял. Вот и пишет вам, когда ему вздумается. Написал такой, опа, Галя ответила - значит одна. Был бы мужик у Гали - она бы давно ему не отвечала.
Маня_53• 02 января 2024
Просто скучно, немає нікого на прикметі)
Не приймайте серйозно)
oblaco• 02 января 2024
Незавойований трофей..
Щоб потішить своє самолюбство..
Нічого доброго з того не буде..
VivaForever• 02 января 2024
Ответ дляОльчик1998
Вы думаете автор с ним вообще не спала?) Стосунки без сексу)
Агнэшка• 02 января 2024
Автор, ничего хорошего из этого не выйдет. Вы только время на него теряете, распыляет свое внимание на непотриб. Если так будет продолжаться, вам психотерапевт нужен будет! Попросите у него много денег так, чтоб он сам отвязался от вас . В любом случае уходите от такой связи.
Ольчик1998• 02 января 2024
Ответ дляVivaForever
Не знаю і нічого не думаю. Написала, тому що автор написала що сексу в них не було
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляЕлька-b165
Не приймайте серйозно)
та одружений же) я думала відстане сам
поки я розберусь с собою

автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляОльчик1998
як почалась війна казала шоб побачились)
він не приїхав
на секс натякала😂
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляNelly-4875
ну я також тішу своє) але потім все рівно тошно
Маня_53• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
та одружений же) я думала відстане сам
поки я розберусь с собою
Так,але я маю на увазі немає з ким йому зраджувати своїй дружині,от і вас написує,хоче безкоштовно,а повія грошей коштує)
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляЕлька-b165
так і сексу ж не пропонує😂
тіки й пише шо зі мною так классно було
🤣 я не знаю шо він хоче)
Маня_53• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
так і сексу ж не пропонує😂
тіки й пише шо зі мною так классно було
🤣 я не знаю шо він хоче)
Хоче, просто не пише про це
Сланочка• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
так і сексу ж не пропонує😂
тіки й пише шо зі мною так классно було
🤣 я не знаю шо він хоче)
Автор, а що у вас в приватному житті? Що він має для вас таку вагу. Вам потрібно змістити фокус
SecondLeg-f4c4• 02 января 2024
На що ви витратили 10 років, що минули ?
Є стосунки зараз ?
nataeva2010• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
він не приїхав
на секс натякала😂
а нащо ви натякаєте на секс одруженому чоловіку з дітьми, який у свій час вибрав не вас, а іншу ? щоб шо ?

і так, коли він заскучав у шлюбі - пише вам, щоб потішити своє его, а ви завжди на зв’язку - значить ваше особисте життя на нулі, раз ви слідкуєте за тим, що він постить в соцмережах і це триває 10 (!) років
Lv1107• 02 января 2024
Сексу не було, Але була любов, а він женився на іншій. Так чому не одружилися якщо любов була?
Ariervil• 02 января 2024
Автор, ну что за детский сад? Просить много денег, что-то выдумывать. Берете в руки телефон, находите его в одной соцсети - отправляете в блок, в другой - точно так же. Находите номер телефона - блок. Все мессенджеры в которых у него есть аккаунт - туда же. Все, проблема решена.

автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляЕлька-b165
Хоче, просто не пише про це
пише
дій нуль)
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляСланочка
в мене є
стосунки
але вони не розвиваються, і я не бачу його поряд з собою🤷🏼‍♀️
взагалі вирішила, що хочу іншого.
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляnataeva2010

ну він був в мене в друзях, тоді звичайно і бачила сторіс як і всіх🤷🏼‍♀️

натякаю тому що хотіла і любила його. все
Сланочка• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
в мене є
стосунки
взагалі вирішила, що хочу іншого.
Ну ось тут і вся суть. Тобто колишній просто як костиль зі своїми смс. Почніть з себе, з свого життя та щастя. І ви побачите як вам стане глибоко начхати пише він чи ні
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляLv1107
як він сказав подобалась, але вирішив шо він не подобався мені.
і писати він почав коли був одружений вже.
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляСланочка
тут просто треба і з теперішнім розсходитись.
дякую🩷
розумію шо треба своє шукати
я довго не могла забути його
Ariervil• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
Неужели вы не понимаете что это п....ж? Он просто хочет развести вас на секс. Неизвестно сколько он еще таких страдалиц параллельно разводит. Ну вот такой он человек, примите это.
Ariervil• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
дякую🩷
розумію шо треба своє шукати
я довго не могла забути його
Вы сначала это древнее г отбросьте, а потом уже с нынешним будете расставаться) Потому что бывший - это ваша подсознательная подстраховка. Да, нынешний не айс, но вот там где-то есть бывший, хоть и бесполезный вроде, но чувства ведь. Когда окончательно закроете для себя эту дверь, то может и нынешний окажется не настолько плохим. А может кто-то новый появится, поприличней.
Сланочка• 02 января 2024
Ответ дляTania28-eabd
дякую🩷
розумію шо треба своє шукати
я довго не могла забути його
Візьміть себе в руки і заблокуйте одруженого чоловіка. І візьміть відповідальність за своє щастя на себе. Як треба розходитись - вперед. І в пошук свого справжнього кохання 🫶
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляAriervil
дякую)
я це розумію
треба вже обрізати ці переписки
автор рожева худі • 02 января 2024
Ответ дляСланочка
дякую❤️