Единорог_помог• 03 января 2024
От вам і плюс 20, міс Всесвіт 24))
Моя однокласниця , з мого села , представить Україну на міс всесвіт 2024.
Учора тут купа тем було про різницю у віці між чоловіком та жінкою )
Вона без освіти ,в 20 р поїхала підкоряти Київ та зустріла його , на 20 років старший , всіх своїх 4 дітей народила в Майямі , всі діти громадяни Америки )
Має величезний будинок на Печерську )
От і не вір в те, що всі ми живемо в одному світі , але у кожного свій світ )
Дівчата - вчіться мислити позитивно ) і не все в житті освіта ) отак )
Має величезний будинок на Печерську )
Единорог_помог
• 03 января 2024
Ответ дляНамакушка
Я эту фраз уже видела здесь несколько раз за последнее время. Примелькались вы, троллик
😄😄😄
Для вас народна мудрість - то троль
Ну смішно , реально
Для вас народна мудрість - то троль
Ну смішно , реально
Мандолина Бу• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Загугліть
Олена Єлізарова
Все знайдете
Олена Єлізарова
Все знайдете
Загуглила. Что-то про мужа другое : Переможницею всеукраїнського змагання стала 37-річна багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова.
Она, кстати, не только просто жена : Вона також є дизайнером інтер’єрів та має власний бренд ювелірних виробів.
Дикая Роза• 03 января 2024
Ответ дляTammy21
Згодна. А головне навіщо, якщо усі ресурси будуть не у тебе, а ти будеш отримувати так, на булавочькі доти, доки будеш зручною.
Дівчата які теоретично мріють про золоту клітку, мабуть ніколи до неї не наближалися.
А может можно как-то себе по тихому на карту переводить хорошие суммы, как подушку безопасности готовить под видом трат ’на помады’. Это я рассуждаю просто.
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
фото
ну Вы же знаете, что участие очень платное? 250 тыс дол как минимум. так что заслуги только ее мужа богатого
Стріляний птах• 03 января 2024
Ответ дляTammy21
До чого тут достігаторство? Кожна людина -- особистість. У кожної людини є хоча б якась мрія, а тут тільки мамачотирьохсонечокдружина.
І до чого тут фінансові проблеми?...
Чого досягли особисто ви, як ви забеспечили своїх дітей?
Стріляний птах• 03 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Автор, Вы наверное в курсе, когда они познакомились, он был холост? Или имел жену и детей? Не верится, что такие мужчины могут быть в 40 одиноки.
Про таке немає інфи, тому автор й мовчить
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А нацгвардійці у нас дуже богаті?!
Вельшановна• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
А на фото ,вона виглядає старшою за нього
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А нацгвардійці у нас дуже богаті?!
а он что американский нацгвардеец?
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляВельшановна
Можливо так і є. Це - молодий чоловік, доречі військовий.
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
😄😄😄
Для вас народна мудрість - то троль
Ну смішно , реально
Для вас народна мудрість - то троль
Ну смішно , реально
Не смішно, а сумно, що ви видаєте одне кліше за іншим і не в змозі їх пояснити.
Пишіть краще про зрозумілі вам речі.
Дайте хоч одне посилання на цікаву тему від вас про подорожі?
Пишіть краще про зрозумілі вам речі.
Слоник-тоник• 03 января 2024
Автор, так буде посилання на статті про вік і багатства чоловіка цієї Олени?
Чи оце згпдування його професії - єдина інфа?!
Кусюче сонечко• 03 января 2024
Мужчина сохранился отлично. Если ему 57. Ему марафоны омоложения вести можно))
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
250 тыс уе можно задонатить на армию, а не на удовлетворение своих понтов постоять на сцене в короне. Помочь ВПО, детям-сиротам.
Кусюче сонечко• 03 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Загуглила, на фото выглядит даже старше мужа, может ему все- таки не 57, а ей не 37?
Ой, а тут мужчина уже марафон омоложения не потянет. Фотошоп животворящий все же
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
я вобще не понимаю как они в америке детей нарожали и теперь он нацгвардеец?? да один перелет из штатов стоит больше, чем его зарплата
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Йому і зараз ще тільки 40 років. А може й немає. Автор прикололася над нами. І ніяка це не її однокласниця.
Заздрості автора і обмежена фантазія.
Сиреневенькая• 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Сколько стоит перелет из США, вы хоть в курсе?
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
в курсе, 500-800 дол, а их шестеро
ну уж явно полляма баксов на конкурс он не зарабатывает
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
в курсе, 500-800 дол, а их шестеро
Вони в Києві живуть.
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вони в Києві живуть.
но конкурс то в США
Молчунья• 03 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
чудеса...даже дети на себя не похожи))
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
но конкурс то в США
Ага, в цьому сенсі. Тоді так.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 января 2024
Ответ дляМолчунья
чудеса...даже дети на себя не похожи))
Да какие то восковые фигуры
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
На конкурсі краси ’Місіс Світу-2023’ Україну представлятиме засновниця ювелірного бренду та мати 4-х дітей Олена Єлізарова. Захід відбудеться у період з 14 по 21 січня у Лас-Вегасі.
ювелирша)
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
в любом случае это платное, так что оценивать внешность нет смысла. нет денег - нет участия. есть деньги и внешность так себе - велком)