Единорог_помог• 03 января 2024

От вам і плюс 20, міс Всесвіт 24))

Моя однокласниця , з мого села , представить Україну на міс всесвіт 2024.
Учора тут купа тем було про різницю у віці між чоловіком та жінкою )
Вона без освіти ,в 20 р поїхала підкоряти Київ та зустріла його , на 20 років старший , всіх своїх 4 дітей народила в Майямі , всі діти громадяни Америки )
Має величезний будинок на Печерську )
От і не вір в те, що всі ми живемо в одному світі , але у кожного свій світ )
Дівчата - вчіться мислити позитивно ) і не все в житті освіта ) отак )
JannyMoney• 03 января 2024
Симпатичная.

автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
Ок, неправильно прочитала, то поводьте себе нормально, перечитайте свої пости…
А ви хто така , щоб давати мені команди , які мені не потрібні зовсім
Вчіться читати для початку
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це ви з ніком ’Я не в теме’ зі вчорашнього теми про різні умови? Всю ніч тяжко думали і згадали аж цей один випадок для ілюстрації вашої тези про ’в кожного свій світ’? Ну то це знов не в тему. Якби ви таких дівчат сотню знали, які собі ’такий світ’ напозитивили. А то аж одна.
Давайте ще переконайте нас, що ви в своєму передмісті така сама щаслива, як вона в Майямі і що вам то Маямі ні разу не здалося.
Що ще вам дати ?
Спробуйте самі взяти
Досягти самі спробуйте
Спробуйте нести відповідальність за своє життя самі
А не на когось переносите свої обовʼязки
Ссорі - свої ніки не запамʼятовую , відповіді на ваше питання немає
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Чесно скажете вона більше схожа на фото автора чи фото яке тут потім скидували?
Ті фото однакові
😄😄😄
Ой народ ))
Сиреневенькая• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Вчіться читати для початку
А ви хто така, які команди?
Ви про що?
В вас дуже багато гонору, попустіться трішки
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляВсе до блиску
Головне скільки налайкало ’оцей пост’,навіть не розуміючи про що мова в старпості🥴
Невже із цих лайкалок всі зразу зі школи до загсу?😁
Помилилася авторко,місіс треба
Це спеціально так написано
Це не помилка , це задум ))
Пишу тексти багатьом інста магазинам , моя робота така
120-120-120 (не худею)• 03 января 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ну вы же знаете как должна выглядеть женщина ухожено, сами соответсвуете этому, хочется глянуть на этот идеал,
У меня все отлично, будете завидовать) но чтоб вам было легче, разрешаю думать, что я уродская клуша, выглядящая на 80
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляВсе до блиску
Автор, тре виправите на ’місіс’.
Ні, це такий задум , щоб більше коментів писали
Сиреневенькая• 03 января 2024
Ответ дляВсе до блиску
Автор, тре виправите на ’місіс’.
Автору срач потрібен, не виправить.

автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
А ви хто така, які команди?
Ви про що?
только дурак назовёт дураком другого, только раб ищет раба в другом, только бездарь чужим безумием оправдывает то, что не понимает сам

😄
Добра, коли сита!• 03 января 2024
Коротко о позитивном мышлении..
Несемо світло разом• 03 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Для 37 виглядає не вау. Чоловік пʼє молоду енергію з неї, плюс 4 дітей молодості та здоровʼя не додали. Але по фото, приємна симпатична жінка.
))кожен бачить що хоче, особливо із бурою фантазією по фото визначати хто що пьє
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Що ще вам дати ?
Спробуйте самі взяти
Досягти самі спробуйте
Звісно, немає. Логіка - не ваше.
І ніки тут не просто так даються. У вашому випадку - в точку ))

Спробуйте самі - це і про вас також. Вам про себе є що розповісти? Чи все ваше досягнення - що ви кілька років сиділи в одному приміщенні з цією однокласницею? Так і це просто збіг. Як воно на вас вплинуло? Ніяк.
Сиреневенькая• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

😄
Ага, с вами все ясно стало, еще с первого вашего поста 😀
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Звісно, немає. Логіка - не ваше.

Тема не про мене , але ви ж не вмієте читати , а негатив ваш нікому не цікавий
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
Зі мною завжди ясно )))
А от з вами сумно і сіро дуже (
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ваш ’позитив’ - теж. Ще й він не ваш, а інших людей.
Тренуйтесь ще. Сподіваюсь, товари ви описуєте краще, ніж емоції.
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Сподівайтеся )
Але гроші йдуть в мій гаманець )))
Послушная• 03 января 2024
Автор, а почему на вас все набросились? Ничего плохого вы не опубликовали. Ваша одноклассница- молодец. Если бы кто-то из моих одноклассниц принял участие в таком конкурсе - я бы удивилась и тоже хотела этим поделиться с другими.

Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
То його треба на містер Всесвіт. Гарно виглядає для 57 років.
Не вірю, що йому 57 років. Вони однолітки. На фото -відносно молодий чоловік.
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляПослушная
В мене багато тут тем за 12 років
Всі цікаві , позитивні , про подорожі багато , про відпочинок , екскурсії , історії про виїзд під розстрілом і цікаве життя в іншому місті - постійно пишуть - ти троль , обзивають , принижують )
Ну в цій темі поки ще ніхто не написав - ти троль )
Слоник-тоник• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Загугліть
Олена Єлізарова
Все знайдете
Загугліла. чоловік - нацгвардієць. Де там про його вік?
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Теж багато всього
Є чому дякувати Богу
Але дітей народжувала в Києві ) не в Майямі )
Будинок збудували в передмісті ) не в Києві )
где инфо что она будет представлять?
Послушная• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
В мене багато тут тем за 12 років
Просто сложилось впечатление, что женщины как-то агрессивно реагируют на вашу тему. Хотя повода для такой реакции не вижу.
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Дикая Роза• 03 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Автор написала що освіта не важливо. Я так зрозуміла вчись не треба, досягати чогось чи якось реалізовувати себе не обов’язково...Головне заміж успішно. В цьому є сенс, але як вийти заміж за розумного, успішного, якшо з тобою і поговорити немає про що?
Привіт чем таких богатых и успешных на всех не хватит. Если эта женщина особо не училась и вышла замуж за такого мужчину ну молодец, но мало кому так повезёт.
Стріляний птах• 03 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Де фото? Згадую теми про гарних чоловіків, так само й ваші пости. Ваш чоловік теж має такі статки
автор Единорог_помог • 03 января 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
где инфо что она будет представлять?
Намакушка• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог

😄
Я эту фраз уже видела здесь несколько раз за последнее время. Примелькались вы, троллик
Дикая Роза• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Дуже приємні
Батьків забрала з села
Збудувала їм великий будинок по одеській трасі
Дуже допомагає рідній сестрі
Молодец, вот Камалия из моего города так отцу своему не помогает при чем её муж может даже богаче этого мужчины.