Единорог_помог• 03 января 2024

От вам і плюс 20, міс Всесвіт 24))

Моя однокласниця , з мого села , представить Україну на міс всесвіт 2024.
Учора тут купа тем було про різницю у віці між чоловіком та жінкою )
Вона без освіти ,в 20 р поїхала підкоряти Київ та зустріла його , на 20 років старший , всіх своїх 4 дітей народила в Майямі , всі діти громадяни Америки )
Має величезний будинок на Печерську )
От і не вір в те, що всі ми живемо в одному світі , але у кожного свій світ )
Дівчата - вчіться мислити позитивно ) і не все в житті освіта ) отак )
Ширли-Мырли• 03 января 2024
Ответ дляМандолина Бу
Загуглила. Что-то про мужа другое : Переможницею всеукраїнського змагання стала 37-річна багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова.

Она, кстати, не только просто жена : Вона також є дизайнером інтер’єрів та має власний бренд ювелірних виробів.
цікаво, який у неї бренд ювелірки, хотілося б глянути на вироби? Де представлені?

jannjann77• 03 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Взглянув на фото, увидела симпатичного мужчину и замученную ничем не примечательную женщину, примерно того же возраста, разницы не видно. Пусть представляет, впечатления не произвела, увы.
Ой, а чем она должна быть примечательна? Рожки должны торчать, или губы должны быть наколоты?
Красивая женщина!
неДоПриличий• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Не їжте каші
Їжте мʼясо ))
Як так сталося, що одна живе в Майамі, займає перше місце у всесвітньому конкурсі, а друга навіть тему на жіночому форумі не нормально не витягує?
Ви в різних школах вчились?
Ким були її батьки та діти, і ким - ваші? Для порівняння можливостей
Кондуктор трамвая• 03 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Для 37 виглядає не вау. Чоловік пʼє молоду енергію з неї, плюс 4 дітей молодості та здоровʼя не додали. Але по фото, приємна симпатична жінка.
Покажіть себе...будь ласка, а на фото дуже гарна жінка, красива.
Твоя космішна• 03 января 2024
Ответ дляTammy21
Мені сумно було читати ваш пост. Якась ода ’зустріла його’. І ні слова про саму жінку. Про її досягнення, плани, мрії.
Она без образования. Какие могут быть достижения ? Да и не нужны они.
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ну да. Нацгвардеец. Тусит где-то в Киеве, а служба идет. Таких немеряно деятелей сейцчас. Зато мирняк гребут силой на 0. а дети все граждане США потенциальные. Ведь родились в США. Видимо, патриотизм родителей и любовь к Украине заставила их рожать детей в США...
Кондуктор трамвая• 03 января 2024
Її сторінка в фейсбук
https://www.facebook.com/p/Yelena-Yelizarova-Desig...
Едине, що можу сказати чоловік не такий молодий , як на фото, які виклала автор.
А так норм.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так у нашего Шевченко футболиста дети тоже все американцы.
Вообще всё сбежали заграницу ещё до войны
Муууумие• 03 января 2024
Ну молодец девка. Схватила синюю птицу за хвост. Живет отличной жизнью. Такой себе ’отпуск’ на Земле. Может в прошлой жизни она была очень хорошим человеком.

Ксенияяяяя• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
А у Вас які досягнення, окрім неосвіченої успішної однокласниці?
Сиреневенькая• 03 января 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Її сторінка в фейсбук
А так норм.
Ну якщо чесно, по фото їй запросто можна дати років 45-48, виглядає значно старше🙃
Tammy21• 03 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
Як освіта впливає на досягнення і чому вони не потрібні?
Під досягненнями я маю на увазі саме самореалізацію, а не нав´язані соціумом ’норми’.
120-120-120 (не худею)• 03 января 2024
Ответ дляСиреневенькая
Очевидно. Но тут за такое начинается кукареканье с требованием ваших фото, докаательств, что вы лучше и прочий маразм 😄
Марипосса285747• 03 января 2024
Женщина красивая, мужчина стар, хоть на фото и норм выглядит, но что там в реале.
Файно Замало• 03 января 2024
Ответ дляАнонимарик
Автор, а яка у вас освіта? Ви ніколи не писали реферати, курсові? Людина, яка навчалася в еру комп‘терів, ніколи не поставить пробіл перед комою.
Оце точно підмічено. Завжди теж звертаю на таке увагу. Часто пробілів взагалі не ставлять. І вже маю уявлення про людину, хто вона і що вона
Я натуралка• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Їй 37
Йому 57
Він дуже добре виглядає, а вона на свій вік але дуже доглянута і благополучна.
Розумна Губка• 03 января 2024
Мужчина интересный, женщина 40 лет без примечательной внешности и с тонной фотошопа . Она не красивая, а обычная ухоженная женщина 40 лет, каких сотни на улице . Фотки и его и ее зафотошоплены фейсапом
Розумна Губка• 03 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Англичане а не американцы
Ms. Анонимная• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
Ниєте тут ви, зі старпоста починаючи.
У вас все повернуто на великому дому в печерську і майямі.
Я не зрозуміла вашу тему і до чого мрії, одна заздрість з ваших повідомлень

Гостра на язик• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Тема не про мене
А про мою однокласницю )
Так не каждая сможет охомутать американца , хотя бы знание языка должно быть. Моя знакомая тоже вышла замуж за обеспеченного мужчину , вкладывала в себя с 18 лет , курсы ,язык ,путешествия ( родители помогали ) . С обычного села обычная девушка очень мало шансов, нужно крутиться в какой то сфере услуг например
Дружная семейка• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Йому 57
З Майямі прилетів та пішов до лав ЗСУ
Має багато нагород
википедия пишет 55, 1968 года
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2024
Фото старе, 2022 року.
В 2021 році вона ще самостійно вела свій фб, і в тих постах рівень освіти, точніше, його відсутність, очевидна. І там вона ще не глянцево-інстаграмна.
Переїзд, війна - нічого цього нема на її сторінці. Реальність безтурботної забезпеченої пані що в Києві, що в Америці та сама. Усі труднощі - вибрати вбрання та локацію для фотосесії.
Файно Замало• 03 января 2024
Ми не спілкувались і не бачили її в житті, можливо вона хороша людина. І розумна, і гарна, і добра. Та як на мене саме участь у цьому ’конкурсі’ її дискредитує. Всі ж розуміють що то за кухня.
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Все наши Миски примерно одного разлива.Тема напомнила мне про еще одну выдающуюся мис мира. Википедия нам о не говорит - Ната́ля Ві́кторівна Захур (до шлюбу Шмаренкова; сценічний псевдонім Кама́лія або Kamaliya; нар. 18 травня 1977, Степ, Читинська область, РСФСР) — українська співачка, заслужена артистка України, переможниця 14-го конкурсу краси «Місис Світу». Учасниця Євромайдану.

И заслуженная и победительница. И главное!!!! Учасница Евромайдану!!! О как!!!
Однозначно• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Він не Америкос
Божееее
Навіщо ви плітки розводите !
Українець
З молдавським корінням
Боже ну що за народ !

Ви не знали , що тисячі українок народжують в Майямі , щоб дитина мала громадянство Америки ???
Я в шоці

Пологи однієї дитини обходяться в сто тисяч дол
І таких українок дуже багато навіть зараз
Тоді що вони роблять в Україні ,і що він робить в Нац.гвардії, якщо свідомо народжували 4 -х дітей в Майамі,щоб ті не мали українського громадянства?
Прибираю щодня• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!

Походу благодаря богатым украинкам конкурс не закроют)
все по ГОСТу!• 03 января 2024
Ответ дляОднозначно
Деньги зарабатывает. Бизнес мутит.
Жена_КотораяСтена• 03 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!

я ж говорю, у кого бабки есть, тот и миссис)
Однозначно• 03 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Теж чудова доля 🫶👌
В Олени теж є декілька направлень
Вона дизайнер
Має власний ювелірний бренд
Пише дитячі казки

І такі українки є 👏
Та они все дизайнеры,ювелиры и сказочницы
Прибираю щодня• 03 января 2024
Ответ дляОднозначно
Отмывательницы семейных денег