Король дивана• 03 января 2024
Порадьте українського виробника дитячих спорткостюмів
Вітаю! Порекомендуйте з власного досвіду, будь ласка. Щоб не кашлятились, гарної посадки та якості. На хлопчика 7-8 років.
Дякую!
Первая ласточка инфляции• 03 января 2024
А почему именно украинского? Вы хотите подороже заплатить?
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Бо сама ношу чудові українські костюми найвищої якості. Жоден імпортний з ними навіть поряд не стоїть. Але вони не шиють на дітей, нажаль.
Доречі, надаю перевагу українським виробникам: натільну білизну, постіль, косметику, продукти і багато іншого купую саме українською виробництва. Ми маємо підтримувати українських виробників в такий важкий час.
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
возьмите некст и не мучайтесь
А в чому муки? В мене дуже якісні дорослі костюми. Тепер хочу дитячий.
Ответ дляКороль дивана
А, ну если у вас много денег - поддерживайте
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Достатньо, щоб купувати високу якість.
Ответ дляКороль дивана
Достатньо, щоб купувати високу якість.
Высокое качество - это кучинелли и зе ров. А вы покупаете качество среднее/ниже среднего дороже, чем оно реально стоит
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Якщо я ношу костюм 3-ю зиму, він не втратив кольору, форми та не зʼявилось жодного катишку - для мене це найвища якість. А для Вас що таке висока якість?
Астоновитесь!• 03 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Те саме з будь -яким спортивним масмаркетом, нема сенсу переплачувати за українське
Я шалунья• 03 января 2024
Брала сину костюм на флісі Little Bunny, вже 2 роки, жодної катишки, яякість супер.
Ніколи не збрешу• 03 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Якої марки костюм? Дякую!
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Якої марки костюм? Дякую!
В мене 3: від Bobo і Usual.
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Для спорту чи просто тепленькі флісові?
Якщо друге, то budu
А хіба в них є дитяче?
Король дивана
• 03 января 2024
Ответ дляnavariya
Добавлю: перешити лейби під себе - не проблема... Купити в Китаї опт - а тут - ми крута фірма - фонарь...((
Що Ви несете…
Ищу Аленя• 04 января 2024
Ответ дляКороль дивана
А хіба в них є дитяче?
Зайшла - дійсно, прибрали((
Ще минулого року були. Напевно, мало бажаючих