Крихітка на всі• 03 января 2024
Чоловічі кросівки для бігу
Хочу зробити чоловікові подарунок - бігові кросівки. Бігає практично щодня, невеликі дистанції, асфальтована дорога. Бюджет до 100$.
Порадьте, будь ласка, моделі варті уваги. Поки придивляюсь до Nike Winflo9 shield та NB Fresh foam garoe.
Парасюха• 03 января 2024
автор, как жкна бегуна скажу, что плохое дело вы удумали.
беговая обувь подбирается по рельефу стопы. и даде самая классная марка может не подойти и давить/ натирать и тп.
моему подходит ASICS, а сыну нет.
В найке часто на узкую ножку и некоторые модели маломерят.
я бы завернула деньги в конвертик в виде кроссовок и подарила ему со словами ’ хочу о тебе заботиться’. или как то так.
моему подходит ASICS, а сыну нет.
Тюрюнь_Тюнь• 03 января 2024
Подивіться ASICS gel nimbus. Але, треба міряти, а краще сходити в runclub, там підберуть і порадять.
100$ малувато для якісних бігових кросів.
english book• 03 января 2024
Я б таким чином не обирала, тому що нога буває широка або вузька, підйом різний, фіксація різна в залежності від моделі. Це все індивідуально. Хтось любить більш пружину підошву з нахилом, хтось ні.
Крихітка на всі
• 03 января 2024
Ответ дляПарасюха
моему подходит ASICS, а сыну нет.
Я розумію, що взуття то індивідуально, але все ж. Він бігає буквально 3-4 км зранку, суто як різновид ’розгрузити голову’. Зараз бігає в Asics, але вже пора би їх змінити
Карпатський грибар• 03 января 2024
Для бігу не підходять жодні НОВІ кросівки, тільки РОЗНОШЕНІ, тому найкраще рішення - секонд-хенд.
Зовнішній вигляд, оскільки бігають на природі, не має ніякого значення. І нехай чоловік міряє й купує особисто.
Крихітка на всі
• 03 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Розумію, що на 100$ не розженешся, але і на марафонські моделі не претендую)
В runclub його не затягну, вічно зайнятий.
Ці ранкові пробіжки в нього як різновид ’розгрузити голову’, без гонитви за результатом і т.п.
Парасюха• 03 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
смените на асикс. и смотрите размер какой у него. они маломерят очень
на полтской eobuw часто скидки. посмотрите там
Крихітка на всі
• 03 января 2024
Ответ дляПарасюха
Дякую!
Бачу_майбутнє• 03 января 2024
я начинала бегать с большим весом по асфальту во Fresh foam, колени я порядке. сейчас бегаю уже большие дистанции, Беленсами беговыми очень довольна
Крихітка на всі
• 03 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Дякую! Підкажіть, будь ласка, чи підійдуть на широку стопу?
Пацака-задирака• 03 января 2024
Асікс або Брукс, Найк та Адидас-це тільки для повсякдення, бо якість не в дугу
Тюрюнь_Тюнь• 04 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Тут питання не в гонитві за результатами, а в проблемі з колінами. Якщо неякісне взуття і погана поверхня, то колінам хана.
Парасюха• 04 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
широкая стопа? забудьте про найки и адидасы
Бачу_майбутнє• 04 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
у меня широкая стопа, полнота В (помоему, у них это средний), размер +1.
у меня несколько моделей беговые беленсов, и каждые, когда купила, казались непонятными, чтоли, не удобными. через неделю я с них вылезти не могла, потому что для меня теперь любая обувь неудобная.
вот именно фреш фом - эта модель мне подошла как для бега, так и как замена обычным кроссам. модели с подошвой толще - вот в них просто рай - бегать, ходить по улицам - непросто привыкнуть))
Крихітка на всі
• 04 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Дуже дякую за такий розгорнутий відгук! Я ще у нас в стоковому магазині бачила Hoka, от вони на такій підошві товстій, теж, мабуть, класні, але ціна...
Ви замовляєте з ін.сайтів беленси чи тут?
Крихітка на всі
• 04 января 2024
Ответ дляПарасюха
Адідаси носить, але повсякденні варіанти, типу террекс і т.п.
english book• 04 января 2024
З товстою підошвою повина бути надійна фіксація, бо будуть підвивіхи стопи на нерівностях-асфальт.
Я б, наприклад, якщо вже так потрібно подарувати заочно, обрала б таку саму модель як він носить, тільки нову. Бо коли широка модель і нога не зафіксована - некомфортно, дуже напружуєшся.Коли навпаки вузька, то наче нічого, але просто бистріше порвуться.
Тюрюнь_Тюнь• 04 января 2024
Автор, беріть Asics, у них дуже хороші бігові моделі, і як вам више написали, має бути хороша фіксація ноги. Беріть мужчинку в магазин і нехай міряє. Я свого чоловіка вздовж і в поперек знаю, але бігові кроси то дуже індивідуально. Я б не купувала навмання. (Хоча, я замовляла з 6рм, але чітко по попередній моделі брала розмір)
Бачу_майбутнє• 04 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
ьеленсы в польше покпала. когда то очень хотела Хоку, но взяв новые беленсы, где подовша была чуть больше, чем по фреш фом - первую неделю я спотыкалась, сложно было в них ходить, подошва мягкая и толще, очень непривычно. смотрела много разборов и пришла к выводу, что толстая подошва - несет в себе нюансы в виде постановки стопы при беге. короче, я решила пока хоку не брать, раз я к последним беленсам привыкала нормально так... еще, лично по себе заметила, после знакомства с беговыми кроссовками - вся остальная обувь теперь мною воспринимается как каторга. это еще одна причина неделания брать хоку, мне кажется, после них нереально на что-то перейти. но это не более чем мои домыслы)
Крихітка на всі
• 04 января 2024
Ответ дляenglish book
Дякую за поради!
Крихітка на всі
• 04 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Дякую, можливо, і справді замовлю Asics, бо вже знаю розмір. У нас в місті не знаю, чи десь їх модна поміряти, хіба Епіцентр, але я щось сумніваюся, чи там оригінал
Крихітка на всі
• 04 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Дуже вам дякую! Подивлюся, чи є беленси в нашому місті, щоб все ж таки поміряти)))