Поліцейський патруль• 04 января 2024
Як зрозуміти, що податкова прийняла звіт?
Відправила 2 січня.
Сьогодні це поле стало зеленим - Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи - пiдприємця (для першої та другої груп - рiк, мiсяць)
Що це означає? Що звіт прийняли чи треба ще чекати якогось рішення? Бо я вперше здаю.
Поліцейський патруль
• 04 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, зеленим прицнято. Там де око нажміть і ввдкриється повідомлення
Тобто звіт здано? Чи податкова буде ще перевіряти все? Квитанція номер 2 - пакет прийнято.
ЯспАкойнаЯ• 04 января 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ні, це вже здано
Поліцейський патруль
• 04 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ні, це вже здано
Ваууу. Оце клас!
Я так хвилювалась) Дякую за відповідь
Юлия Крамарева• 04 января 2024
Якщо ви здавали з додатком 1 по ЄСВ, то потрібно,щоб було вказано,що і пенсійний фонд прийняв.Ось так у квитанції №2 має бути написано’Пакет прийнято відповідно до отриманого результату обробки від Пенсійного фонду України.’
Ку-кусик• 04 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
А можно у вас спросить? Мой ФОП 3 гр ведёт бухгалтер. Прошлую ежегодную декларацию сдавал бухгалтер в кабинете платника податкив, я её видела, но нигде не смогла найти додаток 1 про ЕСВ за 2022 г. Как не искала, не нашла. В кабинете ПФУ ЕСВ виден, страховой стаж добавился. Но почему не могу увидеть этот додаток 1?
Юлия Крамарева• 04 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Додаток 1 по ЄСВ знаходиться у складі декларації, він там має бути,якщо стаж вам додався, і якщо ви сплачували внески як ФОП.
Якщо ви-найманий робітник,можливо за вас ЄСВ платить роботодавець у сумі не менше мінімального внеску,тоді додаток 1 не подається у декларації,бо по вам звітувався роботодавець, і ви свій стаж бачите.
Ку-кусик• 04 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
нет, я платила есв, как фоп. значит полажу снова в кабинете платника податкив в декларации. может я не вижу просто,куда нажимать.