Вельми шановна• 04 января 2024
В цілому за минулий рік держбюджет України зібрав 1,66 трлн грн.
И это говорят развалена экономика? Может подразвалена по сравнению с довоенным временем, но не развалена точно.
У 2023 році план за податковими надходженнями до бюджету перевиконано — Мінфін
У відомстві зауважили, що показники розпису Мінфіну з податку на прибуток підприємств перевиконані на 29,9%. Найбільшими платниками, згідно з реєстром, є мережі АТБ та Сільпо, агро гігант - "Кернел-Трейд", Нафтогаз та Укренерго. В цілому за минулий рік держбюджет України зібрав 1,66 трлн грн.
В галузі виробництва продуктів та напоїв серед лідерів холдинг "Глобал Спірітс", який починаючи з 24.02.22 сплатив до бюджету України 4,7 млрд грн. В компанії повідомили, що такого результату вдалося досягти через збільшення експорту на зовнішні ринки, зокрема виходу на ринки Швеції, Чехії, Нідерландів та ін.
Вельми шановна
• 04 января 2024
А мне когда-то в офисе атб работу предлагали, а я отказалась- они ещё тогда только начинали. Эх.
Замороженная селедка• 04 января 2024
Ага зашибісь. Нам привалили штраф якийсь видуманий в 7 тис за фопа закритого в 2017 році. Економіка... да да. за чужий рахунок живуть
Вельми шановна
• 04 января 2024
Ответ дляМолчунья
Это много, да, автор?
В 20 раз больше чем в Болгарии например. А у них войны нет.