неДодекаэдр• 05 января 2024

ТРЦ "Овшен плаза" на Лебедьській. Чи є там зараз хороші знижки на одяг?

Дівчата хто знає чи є зараз в ’Овшен плаза’ хороші знижки на теплі плаття, светри та спортивні костюми?
автор неДодекаэдр • 05 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
А ’К’ це шо?
Я думала що К це Київський

Тро Нью-Йорку• 05 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Торговий центр
а К що значить?
Намазюкана нішою• 05 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ніколи не чула варіанту 13 друзів Овшена
Я теж. Але ж звук в інших словах буває як В читають
Дама с заначкой• 05 января 2024
Вам краще в ТЦ Республіка поїхати, там більший асортимент
RobbingHood• 05 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
ТЦК
Опечатка по Фрейду
автор неДодекаэдр • 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
а К що значить?
Київський?
Морская свинка• 05 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Київський?
Автор ,тцк це-Територіальний центр комплектування ,ті що повістки видають і на чоловіків полюють.Звідси і жарти всі тут

Смурфик• 05 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Які ж бридкі коментарі!
Люди, по темі автору дайте відповідь, а не хизуйтесь своєю грамотністю
Підтримую. Автор, я за вас, не ображайтесь на дівчат🌷 Зараз час такий, у всіх нерви ні к чорту.
З приводу вашого питання не допоможу хоч і киянка. Давно дома не була😢
Тро Нью-Йорку• 05 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Київський?
тобто ви свою абревіатуру розшифровуєте як торговий центр київський?
а у Харкові як тоді назвати подібний центр? ТЦХ? як ТЦХ розрізнити в Харкові і в Херсоні?
Намазюкана нішою• 05 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Київський?
ТЦК - це Територіальний центр комплектування. Який ходить повістки роздає зараз) мобілізує
Голова колгоспу• 05 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Київський?
Что Киевский? Торговый центр Киевский? Тогда уж логично ктц - Киевский торговый центр.
Мне кажется, что вам 13 лет)))).
Тро Нью-Йорку• 05 января 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Мне кажется, что вам 13 лет)))).
а мені здається це троляка навмисно строїть із себе таку простушку.
іронічна антитеза• 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Тцх. ЩЗХ?
Голова колгоспу• 05 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Які ж бридкі коментарі!
Кто то же должен рассказать автору, как правильно. Не тцк, а трц. Не лебедська, а Либідська. Пусть лучше здесь опозорится с тцк овшен, чем где то в компании друзей ляпнет. Тут мы постебались и забыли, а друзья долго будут помнить))))
Тро Нью-Йорку• 05 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Тцх. ЩЗХ?
ЩЗХ - щазз закуплю хламу?
nahaka• 05 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Автор, станція Либідська від імені брата засновника Києва - Либідь) і річка Либідь там поруч тече.

Лебедьська то певно ви від лебедів її так назвали))
Либідь - брат?
Голова колгоспу• 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мне кажется это вообще подросток))))
Намазюкана нішою• 05 января 2024
Ответ дляnahaka
Либідь - брат?
На один пост нижче виправила) не дописала слово)
Рожайтретьего• 05 января 2024
ТЦ Оушен Плаза

Рожайтретьего• 05 января 2024
Либідська
nahaka• 05 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну, ваш коментар додав нових кольорів в легенду😉
Ліньки гуглить• 05 января 2024
Знатокам правописания: как Хемингуэй будет на украинском языке?
Намазюкана нішою• 05 января 2024
Ответ дляnahaka
🤣🤣🤣🤣
Голова колгоспу• 05 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Hemingway и ocean -вы видите разницу в написании этих слов? У них разная транскрипция.
Голова колгоспу• 05 января 2024
Ответ дляnahaka
На самом деле, неизвестно, были ли они братьями и сестрой (может 3 брата и одна жена на всех?)))). А может, сестра и не сестра вовсе, а брат, который любил одеваться как женщина).
Бутерброд з ікрою• 05 января 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Гемінґвей)