Протру пилюку• 05 января 2024
Почему так происходит?
Забит нос ,дышать нечем . Высморкаться невозможно.
Как пена липкая а не сопли.
Флу-ацил рино’ - комбінований назальний спрей з муколитическим і протинабрякову дію для усунення густий і в´язкої назальной слизу при ринітах і синуситах.
’Флу-ацил рино’ сприяє розрідженню слизу і полегшує її видалення з носа. Зменшує набряк слизової оболонки та знижує гіперсекреція, що сприяє відновленню фізіологічного носового дихання.
При лікуванні запальних процесів в порожнині носа і придаткових пазухах носа муколитическое і антиоксидантну дію N-ацетилцистеїну доповнюється протинабрякову ефектом гіпертонічного розчину хлориду натрію, що сприяє усуненню набряку і відновлення фізіологічного носового дихання.
Протру пилюку
• 05 января 2024
Ответ дляВапщета
Закарбуйте хюмер і Чекайте за день два потече .
На чем карбувать?
Вапщета• 05 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
А вода с солью пойдет? Блин, над4ялась ьез промывки. Бе
Прорвать не надо , надо просто пару капель закапывать
Протру пилюку
• 05 января 2024
Ответ дляSo_so
А от чего такой формат соплей? Что это значить может?
Обезвоживание?
ПодругаМужа• 05 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
Обезвоживание?
Удалено администрацией...
Протру пилюку
• 05 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Удалено администрацией...
Вы недалекая?
Протру пилюку
• 05 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Удалено администрацией...
Зачем ?
Вы со своим унижением справляетесь без меня.
Постою, посмотрю, посмеюсь с ..ры