ЗдесяЯ• 05 января 2024

Какие анализы и каких врачей посещаете раз в год для профилактики?

Хочу заняться здоровьем
Но не не знаю каких врачей нужно посещать в обязательном порядке
Завтра не пью• 05 января 2024
Гинеколог 1 раз в год железно
К остальным не хожу

Забризкана водою• 05 января 2024
Ніяких. Намагаюсь стоматолога профілактично. Не виходить.
Нема здорових людей є недообстежені. Це я.
Oks_kis• 05 января 2024
Гинеколог, стоматолог раз в полгода
Анализы биохимия и общий анализ крови
Таракашечка• 05 января 2024
Скільки вам років, хто ви чоловік, жінка, чи є якісь хронічні хвороби.
Мост_Устал• 05 января 2024
Гінеколог, стоматолог, ендокринолог, узд щитовидки, гінеколог., молочних залоз
Балаболка• 05 января 2024
Никаких
Рожайтретьего• 05 января 2024
Для профілактики ніяких, десь раз в рік ходжу на чистку зубів до стоматолога і раз на рік-півтора якусь пломбу треба поставити
Перловая Кашка• 05 января 2024
Гинеколог. Узи щитовидки и грудь.
Пожмаковна• 05 января 2024
Не посещаю врачей годами. И анализы не сдаю годами

Засомневаю• 05 января 2024
Гінеколог і стоматолог раз в рік, потрібно до невропатолога і вже давно, але все відкладаю. Аналіз крові і інші здаю лише, якщо хворію і призначає лікар
Млинці зі смайликом• 05 января 2024
Стоматолог, гінеколог, загальний аналіз крові, поміряти тиск, зважитись.
Якщо б у вас були серйозні проблеми зі здоров‘ям — у вас був би вузький спеціаліст у швидкому наборі, бо, як кажуть, де тонко, там і рветься, у кожного свої вразливості
Слобожаночка• 05 января 2024
Просто так никаких, только, если что то беспокоит
БоХатая• 05 января 2024
Дивлячись який вік. Мені 42. Стоматолог, гінекоголог + узд, мамографія, узд брюшної полості, кардіограмма, аналізи, офтальмолог, ендокринолог.
Отчебучкина• 06 января 2024
гінеколог, стоматолог, роблю чекап для жінок в сінево
автор ЗдесяЯ • 06 января 2024
Ответ дляОтчебучкина
Спасибо, скажите пожалуйста какая стоимость чекап?
Отчебучкина• 06 января 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Щорічне обстеження жінки - 3 750грн. Цього разу в сінево нова програма, купила підписку, мала добру знижку. Правила є на сайті. Будьте здорові😊
Lacky2021• 07 января 2024
Гінеколог,маммолог,ендокринолог.