ХаДиДиШь• 06 января 2024
Що за кіпіш в Ізьках з голими танцюристами киянами?
На Закарпатті туристи провели провокаційну "голу" вечірку, приурочену до Нового року. За даними ЗМІ, організатором виступила Українська школа плейбек-театру.
"Від обслуговчого персоналу люди відмовились і проводили захід самі. Подія відбулась в новорічну ніч", – написав Глагола.
Пізніше він уточнив: вечірку, за його даними, організував Андрій Утенков. Як стало відомо OBOZ.UA, це переселенець з нині окупованого Луганська, що мешкає в Одесі.
Учасники кемпу – здебільшого мешканці столиці, додав журналіст.
А ще говорять, що в закарпатців менталітет дивний))
Свекруховна• 06 января 2024
Як може ця вечірка бути провокаційною, якщо їх на ничку через вікно знімали якісь матюкливі любопитні Варвари
ХаДиДиШь
• 06 января 2024
Ответ дляБайрактарна
А причем Закарпатье к организатору из Луганска и гостям с Киева?
Сама дивуюсь))
Бува і таке• 06 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Може не всіх бажаючих пустили - тому і провокаційна
неДоПриличий• 06 января 2024
звичайний флешпікет на збільшення військового фінансування
95 кварт...
Свекруховна• 06 января 2024
Ответ дляБува і таке
Може.
Ну це якби хтось мені у вікно підглядував з біноклем з сусіднього будинку, а тоді викатив, що я їх провокую своєю ночнушкою.
Ну де логіка?
Попразендовна• 06 января 2024
Здається мені, що це схоже на мавпування голої вечірки Івлєєвої на кацапстані
На привозе• 06 января 2024
Да, у закарпатцев менталитет дивний- подглядывать за чужими закрытыми!!!!! голыми вечеринками.
Свекруховна• 06 января 2024
Ответ дляПопразендовна
Це якби там якись Павло Зібров пісюном махав, то могло би бути схоже)))
ХаДиДиШь
• 06 января 2024
Ответ дляНа привозе
Так підглядали не закарпатці, а інші туристи
Бува і таке• 06 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Може.
Ну де логіка?
Ну... не знаю, чесно кажучи
Попразендовна• 06 января 2024
Ответ дляСвекруховна
То чому тоді про це у медіа пишуть?
Зубачистка• 06 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Іво Бобул ще
Свекруховна• 06 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Іво Бобул ще
Іво Бобул з брильянтами на опі затміл би Івлєєву)))
ХаДиДиШь
• 06 января 2024
Ответ дляНа привозе
А в киян, їхати в Закарпатті голими ходити))
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляНевидимка
Вас больше возмутило то, что они голые или то, что киевляне?
😂😂 что в ресторане празднуют!
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляБува і таке
Официант обиделся, что не удалось чаевых заработать 😂😂
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Гидота і бидлота.
Та их личное дело. Хотят люди в костюме снежинки или Миколая встречают, а они встречали новый год в костюме Адама и Евы 😂😂😂
Белоснежная• 06 января 2024
Жуть. Уже дома страшно трусы снять, чтоб какая-то морда с камерой не решила на этом хайпануть.