Солоденька цукОрка• 18 июня в 15:15

Рута Поляна. Закарпаття. Ruta Resort Polyana

Поділіться враженнями, хто відпочивав. Чи сподобалось? Як погода в липні? які плюси і мінуси. Чи зручно їхати своїм авто?

Щиро дякую, кожному, хто напише по темі :)
Бідося• 18 июня в 15:19
Завтра еду

автор Солоденька цукОрка • 18 июня в 15:19
Ответ дляБідося
Завтра еду
то можна розраховувати на ваш відгук ? )
Бідося• 18 июня в 15:29
Ответ дляСолоденька цукОрка
Попробую. Отпишусь в этой теме, не закрывайте
Еду поездом, машиной не хочу
автор Солоденька цукОрка • 18 июня в 15:31
Ответ дляБідося
Еду поездом, машиной не хочу
дякую ) буду чекати вражень і порад)))
легкої дороги!!!
Фрекен бок• 18 июня в 15:44
я слышала дорого неправдано.
рекомендую очень Фантазия пансионат в той же Поляне селе в пяти минутах от Руты - он с бассейном крытым и очень классный. Порядок цен поприятнее. Я там отдыхала
Бідося• 18 июня в 15:53
Ответ дляСолоденька цукОрка
дякую ) буду чекати вражень і порад)))
легкої дороги!!!
Спасибо!
Анютины ласки• 18 июня в 16:04
Была еще в 23 году, было дорого, кормили вкусно, персонал лапочки, добираться на машине легко. Теперь постоянно пишут-звонят, дают скидки на др и сезонные. Но я не еду, мне не нравятся места муравейники по типу Поляны. Да, были в июле, было жарко.
автор Солоденька цукОрка • 18 июня в 16:11
Ответ дляАнютины ласки
А територія велика? Є де погуляти? Бо я вперше відпочиваю в нас. Зазвичай за кордон їздила
Анютины ласки• 18 июня в 16:19
Ответ дляСолоденька цукОрка
Гуляли по самой Поляне, территории именно отеля там почти нет. Везде вокруг отельчики, гостевые дома, несколько жилых многоэтажек.Очень плотно застроено.

автор Солоденька цукОрка • 18 июня в 16:24
Ответ дляАнютины ласки
Але є де походити? Бо я люблю ходити, кататися на велосипеді))) можливо гори якісь поряд?
Анютины ласки• 18 июня в 16:32
Ответ дляСолоденька цукОрка
Я насчет этого вам не скажу, потому что мы там почти и не сидели, ездили по разным местам, там очень красивая дорога из Поляны на Перечин, можно в Лумшоры заехать,в Воеводино погулять, пару замков посетить, если не были никогда, очень красиво на Закарпатье. Из самого отеля поднимались в лес, который прям за ним, грибы там собирали, но там тогда стройки везде были, остались ли те дорожки, кто его знает.
Бідося• 18 июня в 18:05
Автор, я перепутала. Я еду в Рута Поляниця, а не Поляна
автор Солоденька цукОрка • 18 июня в 18:42
Ответ дляБідося
О це Буковель, якщо не помиляюсь?

Все добре. Гарно вам відпочити)
Бідося• 18 июня в 20:07
Ответ дляСолоденька цукОрка
О це Буковель, якщо не помиляюсь?

Все добре. Гарно вам відпочити)
Точно.
Дякую!!
Белая и пушистая• 18 июня в 20:43
Були минулого літа. Не можу сказати, що погано. Але їхати ще раз бажання немає.
Номери звичайні. Їжа більш-менш, шведський стіл. По пару видів супу, гарніру, м´яса/курки, якісь вареники/пельмені, пару салатів, якісь овочі, трохи фруктів, печиво якесь. Голодними не будете, але не вау. Анімація дуже символічна була, майже непомітна ). Басейни маленькі. На їх фото вони виглядають дуже красивими і великими, насправді - ні. В цілому там немає що робити. Ми пару раз піднімались на гори (один раз з аніматорами, один самі), ловили рибу в озері (платно), катались на катамарані. Все. Грали в настолки і їздили по околицях трохи. Ще й з погодою не пощастило, дощило часто.
От що раджу: пройдіться там по магазинчикам шмоточним. Вони везуть прикольні речі з Угорщини та Румунії. Ми там накупили джинсів, шортів, футболок. Дуже приємні ціни, хороша якість, і не масмаркет