Доброго дня.
Цікавить переїзд в Нідерланди. Завжди подобався їхній соціум та стиль життя.
Хочеться дізнатись більше про реальні практики переїзду.
Опишу як я це уявляю, і попрошу підказати що реально, а що фантазія.
1. Приїзд, розподільчий пункт(тиждень/місяць). Пошук мені житла, приписка в кімнату по 4-8людей.
2. Посилене відвідування курсів мови їхньої. Підтвердження диплому. Відвідування тренінгів та курсів +- по професії.
3. Пошук роботи +- кваліфікованої, щоб працювати головою а не руками.(будь що пов´язано з технікою. Ремонт, налагодження, обслуговування і т.д. саме хардвейр)
4. Через +-6-8міс зняття квартири. Переїзд до мене жінки,дитини, собаки.
І тут купа питань:
1. Чому усі пишуть про роботи на складі, на квітах, на заводах, клінінг і т.д.?? Чому ніхто не пише про роботи інженерами, установщикаии, електриками чи серсісниками? Їх там нема? Там нема таких вакансій?? Є в когось така інфа?
2. Наскільки важко вчити мову? Скільки по практиці це займає часу? 1,5,10міс?
3. Чи варто брати своє авто? Плюси,мінуси? Чи є де залишити авто, коли дають хіменту в образі? Чи це лише обуза у вигляді парковки, податків та т.о.?
Де я помилився та де я собі найантазував?
Буду дуже вдячний за любу інформацію.
І тут купа питань:
Буду дуже вдячний за любу інформацію.
AmazingLady• 07 января 2024
Ответ дляAsasasasa
Автор, так защита еще на год, подучите язык, найдите работу и попросят на выход)
Ну попросят не попросят- вам что?
AmazingLady• 07 января 2024
Ответ дляAleksandr-20e4
Можете скинути пару чатів? Де можна поспілкуватись з людьми?
А вы сам не в состоянии поискать?
Ответ дляakarra
мне понравилось про ’посилене вивчення мови’ и сразу же ’пидтверждення диплому’ - вторым пунктом )) а дальше - райская жизнь
автор, в реальности - работа на рыбном заводе с 6 утра до 8 вечера, жизнь в коммуналке, и собирание денег не на аренду, а на ветеринара в первую очередь ))
поэтому, спою вам песню - фантазер, ты меня называла (с)
но удачи, дерзайте
если здесь ничего нет - через лет пять галер в любой другой стране - можно стать человеком
но удачи, дерзайте
Я тому тут і задав таке питання. Чому усі пишуть про рибний завод, чи квіти чи склади? У них там нема сервісів, монтажників, чи інших технічних професій?
Знайома попала туди.
1)курси мови націлені на те, щоб людна отримала елементарне знання мови для найпростішої чорної роботи, а далі - ні. Курси мінімальні і далі ОБОВ´ЯЗКОВО людина має іти на одну із запропонованих робіт, або злітає з житла, виплат, захисту.
2)їм ДУЖЕ потрібні фізично здорові люди для важкої роботи у теплицях(туди і попала знайома). Жодного підтвердження інженерного диплому🤣🤣🤣 Підете працювати за мінімалку на важку фізичну працю.
3) за пів року знайомій впахуючи розом х сином вдалося відкласти суму на квиток до США і ще трошечки.
4) тепер пробує врахувати в Бостоні але там її знайомі пообіцяли влаштовати.
Не маєте родичів і знайомих, які допоможуть з житлом і роботою, тоді тільки фізична праця без перспективи зачепитися.
Для інженерів можливість зачепитися по описаному шляху ВИКЛЮЧНО в Німеччині, вони реально зацікавлені. Решта -ні.
Санька-4b93• 07 января 2024
Ответ дляAleksandr-20e4
Я питав скільки потрібно часу на вивчення мови. 1 КОМА, 5 КОМА, 10 КОМА місяців?
Я знаю цифры, не беспокойтесь. И так же и написала 1 (один), 5 (пять) месяцев. Уровень языка за это время, вряд ли будет достаточным для умственной работы в коллективе.
Про зняти квартиру. Живу в Гаазі. Знімаємо з чоловіком квартиру за 2200 євро. Платити ці гроші легше, ніж знайти квартиру. Заробітна плата має покривати аренду в 3 рази+постійний контракт, який ви можете здобути лише після 2-х років офіційного працевлаштування. В Амстердамі аренда близько 3000 і конкуренція ще більша. Якщо жити в маленькому містечку або за містом, то будуть ще витрати на транспорт. Мінімальна заробітна платня 2000 євро, якщо працювати 38 годин
Ответ дляsur_sur
90% напишуть шукати іншу країну))
Цікаво було б послухати які ще є країни з таким соціумом, де усі дуже прості, ніхто не лізе чужим в душу, прямолінійні та не вивернуті, нема показових наворотів, усе по правилах та строго, чисто на дуже класна інфраструктура для веліка? Можете таку країну ще порадити?
Ответ дляAleksandr-20e4
Так, не описав це. Запас в +- 10К є. Думаю цього достатньо для проживання в образі, навчанню мови та пошуку нормальної роботи.
Ви мали досвід, який говорить, що мій план-фантазія?
для проживания в ’образе’ - хватит
на одного - где-то на полгода, месяцев на 9, если экономненько
поэтому, дерзайте
Ответ дляZajkaS
Привіт, я розкажу. В Нідерландах з березня 2022. По-перше, мова. Посилених курсів безкоштовних немає, якщо платні, то кожен рівень близько 350-500 євро онлайн. Я зараз проходжу безкоштовні звичайні офлайн в навчальному центрі. Чекала на них 8 місяців. 4 місяці навчання-диплом А1, ще 4 місяці -диплом А2. Здібна до мов, вільно володію англійською, робила всі домашні завдання, не пропустила жодного уроку, ледь розмовляю, мова нелегка, має бути щоденна практика з Нідерландцями
Дуже дякую за опис.
Санька-4b93• 07 января 2024
Ответ дляAleksandr-20e4
Вы серьезно? Как вы поймёте техзадание на монтаж? Кто вам его донести сможет? + Местные правила техники безопасности, строительные нормы?
Ответ дляСhanelKa
Ви і на фото не бачите ?
Може, Вам краще нікуди не їхати ?
Вибачте.... Не зрозумів.
Санька-4b93• 07 января 2024
Ответ дляZajkaS
А вы работаете оба?
Свас в шоке• 07 января 2024
Ответ дляAleksandr-20e4
Скільки вам років і скільки мов знаєте на даний час?
Ответ дляZajkaS
а вот и реальность прикатила ))
мне, после немецкого, нидерландский немного проще, но если первый язык - английский, или никакого - то да, прям за полтора месяца - щебетать будет ))
Ответ дляAleksandr-20e4
Сусідка Нідерландів Бельгія.
Про авто. У нас немає, тому що живемо в центрі. В великому місці авто -це проблема. Паркінг у нашому домі коштує 250 євро на місяць. Паркінг по місту за годину 4 євро, за добу 28-32 євро. Навіть коли приїхали в гості, просто залишити авто біля дому не можна, тільки на аварійні або через паркінг автомат, вони тут всюди. Дуже розвинута вело-культура. Люди їздять на роботу 15-20 км на велику.
Sentjabrinka• 07 января 2024
курсы языковые в Нидерландах вам не предоставят, искать самим, стоят очень дорого
Ответ дляtanya_217
Знайома попала туди.
Дуже дякую за відповідь. США взагалі не цікавить з їхнім карєризмом та стилем життя. Взагалі:(. Німеччина чомусь підсвідомо не подобається. Хоча є друзі там , але по тому що я читав. Саме соціум та стиль життя мені більше підходить саме скандинавів. Є ще норвеги, але там уже вітри та гори, інфраструктура не така.
Ответ дляAleksandr-20e4
Простите, а амбициии имеют какое- то обоснование? я тоже обратила внимание, что вы не смогли на фото с названиями трех групп для украинцев разглядеть названия групп для украинцев.
Ответ дляAsasasasa
Нідерланди наче сказали, що після війни нікого не залишать. Навіть тих хто працює. Країна маленька. Купа іммігрантів назавжди - це нецікаво для них. Тому і роботи лише некваліфікова. План автора - утопія. Я теж в ЄС повністю за свої. Вчу мову і працюю. Рік життя з орендою, комуналкою і їжею на двох коштує більше 17 000 євро. І я в дешевшій країні ніж Голландія. Мову вчу після роботи. За 1,5 роки слабенький b2. І це англійська в мене вільна. І мова відносно легка. Для рівня С1 треба хоча б 3-4 роки. У мене купа тут знайомих, які живуть по 10 років і говорять на А2-B1. Автор, у Вас чудова самооцінка)
Ответ дляСанька-4b93
Я більше 20 років працюю тут в такій сфері. Можу сказати, що я майже не пересікаюсь з кінцевим клієнтом. Мені дають технічне завдання, яке я виконую(кажуть що не так і я це усуваю. Все) думаю такого рівня мови мені і англ достатньо? Чи я знову помиляюсь?
Sentjabrinka• 07 января 2024
Ответ дляAleksandr-20e4
с кем вы хотите пообщаться? кроме групп в ФБ вряд ли где
Ответ дляZajkaS
Дякую. Саме невеличкі міста мені і подобаються. Щодо 2-х років цікава інформація. Ще раз дякую.
Ответ дляAleksandr-20e4
Замість місяців мають бути роки.
Подруга з 2008р там, чоловік - голландець, освічена і в Україні була успішна, мову вивчила так собі, дуже хотіла там працювати, дуууже намагалася, але так і не просунулася. Утримує чоловік, не бідний.
Дорогу осилит идущий, але їй набридли низькокваліфіковані роботи.
У вас чоловіка немає, то можливо краще вийде. Але навряд чи швидко.