Коварная Зая• 07 января 2024

житло в новобудові

якби Ви були сама з дитиною, чи знімали б житло в новобудові на окраїні?
до школи і магазинів біля 2 км. транспорт не ходить туди, бо невелике місто. вся надія на авто
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Так авто є?

автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так авто є?
є
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Я так розумію,що ціна приваблива?
Якщо так, то знімала б
Джавеліна• 07 января 2024
Скільки дитині?
Ми живемо, але зі школою халепа
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я так розумію,що ціна приваблива?
Якщо так, то знімала б
ні, вище ніж в центрі в старших домах
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Скільки дитині?
Ми живемо, але зі школою халепа
7 років.
робота віддалена. треба буде швидко повернутись додому і ввечері так само
Все возможно• 07 января 2024
Я по будинках приватних більше
Квартири не моє
Винаймаю півбуд за 5 тис грн
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
ні, вище ніж в центрі в старших домах
Ну тоді ні. Бо ви не завжди зможете, наприклад забрати зі школи. Тоді таксі. Це додаткові витрати.
Шукайте значить ближче до цивілізації
Мовчу, але хочу• 07 января 2024
Чем хорошая квартира во вторичке, в нормальном месте, хуже новострой непонятно где?
К чему эти мучения?

Мальовнича даль• 07 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Я по будинках приватних більше
Квартири не моє
Винаймаю півбуд за 5 тис грн
У бабушки?
ЗаведУющая• 07 января 2024
Я-ні. Але, якщо вам вже так туди хочеться, то спробуйте. Ну може не буде гірше котів, книжних вошей, пічного опалення і пропустила, що там вас не влаштувало в останній альтернативі.
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
7 років.
Ви працюєте вдома? Це легше звичайно. Але пошукайте варіанти
Напланетянка• 07 января 2024
Ответ дляМальовнича даль
У бабушки?
Узкое мышление)))
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Шукайте значить ближче до цивілізації
навіть в старому домі?
з бабками сусідками?
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляНапланетянка
Узкое мышление)))
І мене цікавить ваш варіант оренди. То розкажіть ,щоб ми так вузько не думали
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
К чему эти мучения?
вторичка це будівництво 60-70х років.
понятно, що і запах є в під´їзді
ЗаведУющая• 07 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
К чему эти мучения?
Автор звикла до новостроїв, у вторинці живуть (уявляєте!) бабусі (як посміли!) ну і ще 50 відтінків тарганів автора
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Шукайте значить ближче до цивілізації
коли зовсім варіантів нема...
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
навіть в старому домі?
з бабками сусідками?
Ну чому з бабками?
У центральних районах немає нормальних будинків? Хрущовки трьохповерхові?

автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
так.
треба буде швидко повернутись додому до 8, і так само ввечері впритик до кінця роботи - і їхати
Невидимка Майя• 07 января 2024
Автор, мне, кажется, это уже третья ваша тема. Вам все уже советовали с ребенком - лучше центр. Бабушки - соседки- это плюс, а не минус. Так же как и вся инфраструктура в шаговой доступности.
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
вторичка це будівництво 60-70х років.
понятно, що і запах є в під´їзді
Вторичка - це інше поняття
Конфиденциальность• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
навіть в старому домі?
з бабками сусідками?
А що Вам ті сусідки? Пройшли мимо да і все. Можете поздороватись, якщо захочете.
Бриджит_Фрикандо• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
7 років.
Не вижу проблем, работа удаленная,есть авто. Сейчас так же живем
Напланетянка• 07 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
В будинках для оренди відокремлюються 2 входи. В них є окрема санкімната , кухня та 1-2 кімнати. Зайдіть на свій місцевий сайт і подивіться :будинки оренда. А те що ви мали а себе на увазі- то здача окремої кімнати в будинку з хазяйкою
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляНевидимка Майя
власник в центрі захотів подвійну заставу і нотаріальний договір, при тому, щоб власник квартири (куди я типу маю з´їхати, якщо не буду платити) не просто підписав згоду (це в мене було) - власник мав приїхати до нотаріуса фізично.
людина живе за 50 км, тому не погодилась
автор Коварная Зая • 07 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
а запах у під´їзді?
ХвилювАллочка• 07 января 2024
Я в новострое, тоже практически окраина, до школы 4 км. Вожу детей на троллейбусе. Из магазинов только АТБ , минут 7 пройтись, всё остальное далековато. Уже и бабульки появились в нашем новострое))) сидят на лавочке втроём, наверное наркоманов и шлюх обсуждают
Всех анонимов аноним• 07 января 2024
Ответ дляНапланетянка
Я нічого не мала на увазі. Я просто запитала ваш варіант.
Але думаю запитання про бабусю означало,що за 5 тисяч можна вийняти ’ бабусину хатку’, стареньку. Розумієте?
ХвилювАллочка• 07 января 2024
Но у нас тренда 15-20 тыс и выше.