Коварная Зая• 07 января 2024
житло в новобудові
якби Ви були сама з дитиною, чи знімали б житло в новобудові на окраїні?
до школи і магазинів біля 2 км. транспорт не ходить туди, бо невелике місто. вся надія на авто
БезВзяток• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
там є доми і хвилин 10 іти невеликий магазин.
але от до центру і шкіл з магазинами - 2-3 км і так не дуже зручно іти, бо там вузькі маленькі вулички
Ну если смущает снимайте поближе к цивилизации в более старых домах, будете спокойнее жить
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну поедьте посмотрите что там погуляйте вокруг, он там один дом в глуши стоит? Наверняка там какой то свой район, люди есть
Или чего вы боитесь?
Я, кстати, тоже одна с ребенком, но у меня авто нет. Так что вы более мобильны
Или чего вы боитесь?
забудови на місці, де ще пару років просто було поле
ЗаведУющая• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
дякую. тобто Ви б обрали старший дім, контингент, імовірність якихось мишей/тараканів, але не добиратись авто до школи?
Ну ок, наче ви собі в Києві купили новобудову (як людина, що заробила на квартиру, може бути такою безпорадною, то інше питання). Але ж до того вас не інопланетяни з тарілки на Землю скинули. Ви ж мали жити в якомусь житлі, ходити до когось в гості. От прямо усе не новозбудоване житло було з мишами і тарганами? Ну і що вам люди у віці зробили, теж не зрозуміло. В вас прямо якась зверхність, наче вам люди з більш старого житла не рівня. Ну на сірниках вже вирішить, чи що. P.S. Новобудова з приватного сектору у вас давно фігурує в темах. Якщо у місті так мало житла, чого ж вона досі стоїть вільна?
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
вільна, бо може порядний власник і обіцяв її здати.
ну і власние їздив відпочивати на 2 тижні і тільки повернувся
Затишне кубло• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну Ви якось дуже згущуєте фарби. Імовірність тарганів в новобудові теж ніхто не відміняв. Я живу в новобудові і у нас в чаті будинку був кіпіш з приводу тарганів. Хтось завіз. І це все смішно, коли тебе не стосується. Але коли в мене на кухні через рік проживання я побачила 2х тарганів, то моєму розпачу не було меж. Бо в тій же хрущовці я не бачила тарганів 20 років. Так що майте на увазі, що новобудова не рівно стерильна територія. Хоч я і дуже радію що переїхала зі старого фонду. Але вільно розпоряджатись своїм часом для мене це суттєвий важіль. Ну і життя в кожному місті все ж таки крутиться в центрі. Тому так, мій вибір в Вашому випадку-вторинне житло.
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗатишне кубло
дякую. розумію, так, в новобудовах часто плісінь серйозна теж і інші речі.
Затишне кубло• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Є і такі проблеми.
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Є і такі проблеми.
просто в мене чомусь в новобудові дома, але це був хороший район - було відчуття безпеки.
а в батьків житло в старому фонді і поруч старі доми - там завжди то бомжі, то наркомани, то ще щось. собак біля мусорки тьма.
в під´їзді йдеш і страшно
Затишне кубло• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
в під´їзді йдеш і страшно
Це ж в іншому місті? Тут може бути все по іншому.
ЗаведУющая• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
в під´їзді йдеш і страшно
Ну на вашому фото новобудова на краю цивілізації не дає відчуття безпеки. І у центрі ви були, то бомжі, собаки, наркомани по під´їздам бігали?
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
ні. але ж розумієте, новобудова це не просто новий дім, це і нові меблі.
в старому домі - старі меблі, і це не 10 років і не 20 часто
ЗаведУющая• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Та чого ж не розумію. Зустрічала таких людей, зациклених на новобудовах. Тому і написала у першому коментарі: я, одинока мама з дитиною майже такого ж віку, яка жила деякий час закордоном, винаймала б (і винаймала по факту) житло у центрі. І ніякі бабусі,меблі і п´яті поверхи мене б не зупинили. Але по ваших темах відчувається, як вам хочеться цю новобудову. Ну спробуйте, чи що, як воно вам так кортить попри всі раціональні доводи
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
і таскали б продукти на 5 поверх?
Коварная Зая
• 07 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
і чому саме центр? на окраїнах є і школи, і магазини
ЗаведУющая• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну дивіться у великому місті є райони з хорошою інфраструктурою, там не обов´язково в центрі ( і навіть часто краще не в центрі). Просто орієнтуватись на школи, магазини, майданчики і т.п. Але ваш випадок трохи інший. У вас тут не помітно нормальної інфраструктури, виглядає як один будинок на краю міста і магазинчик (не супермаркет, я так розумію) десь теж не поряд. Ну і для дитини нічого не спостерігається. Тому конкретно для мене конкретно в даному випадку було б зручніше жити у центрі чи іншому районі нормальної забудови. Мені не зручно постійно залежати від машини, постійно кудись їхати за самим необхідним. А ви вже по собі міряйте.
Кусюче сонечко• 07 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Такое впечатление что в городе только две квартиры сдаются)