КаРаКаТиЦа• 07 января 2024

Почему в больших городах сложнее найти пару?

Больше одиноких людей
Не рахую, а вважаю• 07 января 2024
ее априори тяжело найти...
или в маленьких городках этой проблемы нет по вашему?

Байрактарна• 07 января 2024
В маленькому не легше
Це не залежить від розміру міста.
Як на мене вибір більший у великому місті
Жена сантехника• 07 января 2024
У великому місті вибір ширший, в маленькому це треш всі один одного знають і всі один з одним перечирикались
Хвець-тець• 07 января 2024
Можливо більше перебирають і не погоджуються на аби що
Добродійка• 07 января 2024
Все находят в основном на работе.
Наездница• 07 января 2024
А в каком городе ищите?
Тут как тут• 07 января 2024
В селе на 15 тыс населения легче? Едьте туда.
Luxurygirl• 07 января 2024
Потому что в больших городах таких как НЙ люди прежде всего заняты работой и выживанием, далее девушки в наше время вешаются на мужиков только так, отчего ценность женщины обесценивается достойными мужчинами так как у него всегда есть 5 вариантов которые сами к нему ночью приедут, и еще множество вариантов, иллюзия выбора
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Чому зараз взагалі стало важче знаходити людей для дружби,спілкування в тому числі і відносини?Я вам розкажу - по перше,для того що б поспілкуватися,колись люди збиралися по домах по клубах,вечірках в кружках по інтересам,працювали разом на заводах та підприємствах,яких було масса,здебільшого всі люди,були більш - менш рівними.Люди читали,були освідченими та начитаними,було про що поговорити,були цікавими співрозмовниками.Але прийшов час,компютерів,інтернету,смартфонів і ковід дистанцій.Всі ці засоби,були задіяні на те,що б утворити пропасть між людьми і не тільки між чоловіком і жінкою а і між людьми взагалі.Що б люди всі або сиділи вдома і спілкувпалися через інтернет або,виходили на вулиці і мовчки ходили в навушниках,нічого не чуючи та ні на кого не звертаючи уваги.Додатково,людям внушили,що всі мають бути супер успішними,супер багатими та максимально розкутими у всьому - назвали це демократією.Додатково,заполонили весь інтернет прості ще одним сурогатом (замінником),який називається порнографією,що каструвало вже не одного чоловіка і жінку.Додатково,провели ковід фільтрацію з насажуванням дистанції між людьми.Цю дистанцію між людьми насадили (сатанюги) які керують зараз Світом,будуть збільшувати і насаджувати дедалі дужче,всіма можливими і не можливими методами.Буде продовжуватись розтлевание і розєднування суспільства і надалі.На завершення - спілкування - замінили інтернет спілкуванням,секс замінили порнографією та всілякими секс іграшками та ляльками - замінили багато чого живого,мертвим,не живим,зробили з колись нормальних людей,не нормальних не живих біологічних машин споживачів.

Бавовна• 07 января 2024
Ответ дляБайрактарна
В маленькому не легше
Це не залежить від розміру міста.
Вибір більший і всі перебирають і перебирпють.
Я теж помітила що у мегаполісах більше одиноких,у містечках і селах беруть з того що є здебільшого, щоб не бути білою вороною
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Раджу вам прочитати книгу 451 градус по фаренгейту або подивитися фільм,знятий по книзі в 1966 році.Ця книга була написана ще в 1953 році.Що цікаво,що самого автора,я вважаю пророком бо він передбачив те майбутнє,до якого ми йдемо,краще сказати,котимось.
Like-995b• 07 января 2024
А чем в маленьких заниматься еще? Бегом замуж не позднее 20, а то белая ворона. И неважно за кого особо. А потом дети, хозяйство. Других целей нет.
Каляка маляка• 07 января 2024
Странно, а мне всегда казалось что в большом городе наоборот легче. В маленьких городах и пгт намного труднее, потому что там кроме работы и продуктового магазина больше и сходить некуда. А больших городах всегда какой-то движняк, проводиться много мироприятий интересных наоборот больше возможностей познакомиться с кем-то.
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ дляLike-995b
Так ми вже можемо спостерігати прекрасну статистику розлучень,більше 90%,це були всі психологи і люди з цілями.Якщо щось не працює,це означає що щось робиться не так.Більше того,я скажу,що зараз все робиться не так.бо всеперевернули з ніг на голову.Якщо все що зараз відбувається між людьми і 90% розлучень,це норма,то це означае ні що інше ні ж те,що Світ звели зглузду.
Герцогиня• 07 января 2024
Я думаю тому, що у людей в великих містах більше вимог до другої половинки. Людина баче багато можливостей і хоче собі так само, от і шукає щось надзвичайне.
Like-995b• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
А зачем жить и терпеть то, что тебе не подходит? И зачем необдуманно подходить к такому важному вопросу? Выскочить замуж , потому что все подруги уже? Бред и зависимость от мнения других людей
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ дляLike-995b
Як би там не було але суспільство зробили хворим.Те що відбувається тепер між людьми і з самими людьми,є далеким від норми і від міцності самого суспільства.Впроваджують деструктив,ніякого конструктива у всьому цьому,немає.
Like-995b• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
А кто нормы установил? Мир никогда не стоит на месте и то что было приемлемо в средневековье утратило актуальность
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ дляLike-995b
Ну це втратило (нічого само собою не втрачається і не змінюється в цьому Світі) в слабких народів,які щезнуть з лиця землі за короткий час.А в євреїв до прикладу,дотримуються традицій і уставів в народі і ці народи,живуть і процвітають.То яким ми хочемо бути народом?Таким який керує,живе і процвітає чи таким який розвіюють за вітром?

Like-995b• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Вас куда-то унесло.
Ксюшка-a9db• 07 января 2024
Ответ дляLike-995b
Вас куда-то унесло.
Це називається діалог між людьми в діалогах бувають мінімальні або інколи і не мінімальні відступи від теми та проведення паралелей.Ви щось маєте проти?Що конкретно вам спантеличило?
Залізний кіготь• 07 января 2024
А в селе, где одни старики практически легче? Я вот в селе, здесь вообще нет моего возраста людей... А если и есть, то они уже женаты и давно выехалт в город.
Залізний кіготь• 07 января 2024
Ответ дляКсюшка-a9db
Доля правди в цьому є. Моя бабуся розказувала раніше в них постійно були вечірки, збиралося усе село, а не тільки компанія друзів, так і знайомилися
Залізний кіготь• 07 января 2024
Ответ дляLike-995b
Якщо всі друзі вже заміжні, одружені, то вже ніхто й не гукає тебе у гості, всі збираються тільки парами, не знаю, може тільки в мене так
Щось не спиться• 07 января 2024
Куль самостатності. нажаль. В іншій країні проблема за 6 місяців.Тут культ родини. З чоловікком по 40