Топтунша• 08 января 2024
У вас тепло в квартире?
У нас +18. Меня аж трусит от холода 😫 обогреватель сильно воздух сушит, у меня после него в горле дерет и сосуды в носу лопают. Не могу короче его включать. Кондиционер на тепло так же, комната большая, еще попробуй обогреть. Бррр
Не обижаюсь• 08 января 2024
Ответ дляПожмаковна
+16, мне жарко , убавила бы еще, но муж и дети возбухают,
+16- це пар з рота йде. Носки, кофти, флісові штани, шапка, та ну на фіг
Вилами по Воде• 08 января 2024
Дубась. По полу дует такой холод. Хожу в теплых тапочках на 4 см подошва. То ужас
Трусиковед• 08 января 2024
+27, вікна відкриваю на провітрювання, але і рахунки за тепло великі.((
Крошка Енот• 08 января 2024
Ответ дляТака бойова Я
Не було таких суворих зим. Що мені не розказували про сніги і морози останнім часом мало віриться. Чому легкий одяг з льону,коноплі зберігся з трипільських часів і є експонатами мезеїв, а зимовий ні . Чому в садибах поміщиків на Київщині в парках росли дерева привезені з Півдня Італії, по ідеї мало ж поморозити.
Люди жили в Європі під льодовиком під час останнього льодовикового періоду. Це приблизно 10 тис р тому. Щоб ви розуміли масштаби - за деякими даними льодовики доходили до кримських яйл.
Крошка Енот• 08 января 2024
Ответ дляТака бойова Я
Трипільській цивілізації 5-7 тис років, а мезинській стоянці 15 тис років.
Ну так наші родичі користувалися вогнем навіть до неандертальців. На стоянках чи то еректусів, чи то габілісів, призабула, кого саме, були залишки вогнища
Едимнаморе• 08 января 2024
Градусів 18, мені холодно, ходжу у піжамі і під нею ще термобілизна.
Батареї гарячі, але з вікон задуває, бо деревʼяні, зйомне житло і вікна постраждали були від вибуху.
Я шалунья• 08 января 2024
Ответ дляТака бойова Я
Навпаки, зими були суворі. А кожухи - це не зимовий одяг? А вироби з вовни?
Невгамовна• 08 января 2024
У нас от 21 ночью до 24 днем, когда и духовка и все активные. Новострой, и достаточно тепло, до морозов батареи на 1, сейчас на 3 накрутили
Така бойова Я• 08 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ви багато бачили кожухів у трипільців? Кожухи прийшли з Азії до нас
Така бойова Я• 08 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
вогнища, ще не значать , що ззовні житла були міцні морози.
Така бойова Я• 08 января 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я знаю де зупинився льодовик (нша Таврія, допустім Мелітополь, Камяна Могила),
Крошка Енот• 08 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Люди перейшли Берингову протоку саме завдяки льоду. На той час вони вже досить вправно вміли обробляти шкіру, яку потім вдягали. Власне, типовий одяг північно-американських індіанців дає приблизне розуміння, як тоді вдягалися люди. Вовна - це вже пізніше надбання, після неолітичної революції
Крошка Енот• 08 января 2024
Ответ дляТака бойова Я
Люди, які живуть в теплих краях, не споруджують капітальні житла. Я маю на увазі тих, хто веде наближений до первісного спосіб життя.
Тому що їм немає потреби захищатися від снігу-морозу-вітру.