Лепетун• 08 января 2024
Де можна купити скляні банки бурштинового кольору?
Доброго вечора. Дівчата підкажіть де можна придбати баночки бурштинового кольору( фото прикріпляю) за адекватну ціну. Вже перелопатила весь інтернет ціни від 49 грн за 100 мл 🤯
Знайшла один сайт, по добрій ціна(35 грн) але вони там будуть в наявності аж у березні місяці.
Лепетун
• 08 января 2024
Ответ дляЛепешечка
олх, б/у из-под лекарств
В таких обʼємах немає. І мені потрібно нові )
Лепешечка• 08 января 2024
Ответ дляЛепетун
тут еще посмотрите, правда по ценам не подскажу, сильно ли дешевле)
Лепетун
• 08 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Дякую, гляну
Лепетун
• 09 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Мне такое попалось
Дякую, цього сайту не знаходила 🫶🏻