ФрекенБок• 10 января 2024

Коли ваші діти відмовились від денного сну?

Дитині майже 2 роки, стало неможливо вкласти на денний сон, вкладаю годину-дві і іноді все одно не виходить.
Підйом в 8-8.30, денний сон був 15.00-17.00, відбій 23.00.
Вдень раніше вкласти неможливо, починаємо ще з 14.00.
Ввечері теж довго вкладаємося. Вночі ще теж прокидається, крутиться. Хоча надворі гуляємо щодня, ігри є, ритуали теж є (закриваємо штори, вимикаємо світло, п"є молоко, книжки, трохи мультиків, обійми з мамою).
Книжки пишуть, що денний сон потрібен дитині до 3-4 років.
Тим більше через рік садок, де діти сплять вдень.
Як було у вас?
Оцененная• 10 января 2024
Ответ дляnabludatel
Часто діти, які не сплять вдома, нормально засинають в садку.
Мій син не спав. А донька спала тільки тому що в садок вставати рано треба, а вдома можна спати до 10-11. Зараз в неї друга зміна, щаслива і вона і я, спимо до 10ї

Оцененная• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
як його змінити?
буквально до жовтня, це було 1.9, дитина вставала в 7.30, денний сон з 13.00 і відбій в 21.
Але в жовтні все змінилося, без зовнішніх на те причин.
Якщо лягаємо раніше, вона просто товчеться в ліжку 2 години і все одно не спить.
Я вже в розпачі, всі поради з книжок пробували, без
ефекту.
Не мучьте дитину, вона ж не робот, по книжці спати. Я сова. Все життя застрельте вставати зранку, дочка так само. А син легко встає сам, його й будити не треба. А ото як пишуть, кладіть раніше, не давайте спати щоб стомився і тп, це знущання над дітьми.
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляОцененная
та я розумію що це вже насилля якесь - заставляти спати...
Анти-анонім• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
як його змінити?
ефекту.
Будіть о 7. Змінюйте режим
Зяблик протестант• 10 января 2024
Денька з 7 років десь не спала. Син перестав спати коли пішов у школу. До цього часу обоє прекрасно спали в садочку.
ДеньгиНеСдаю• 10 января 2024
я сама забрала денний сон в 3.6, бо було як ви пишете - неможливо вкласти на денний сон, потім не могла з денного сну розбудити, а потім вкладався син аж під 23 години цілу годину. я зрозуміла шо пора. стало набагато краще. підйом в 8, відбій в 20-21.

коли отак важко вкласти це вже сигнал. деякі діти аж до школи сплять вдень, а деякі в рік без денного сну. я доречі в рік відмовилась від денного сну. бідна була моя мама.
мені дуже хотілося б щоб моя дитина ще спала вдень, бо це як ковток свіжого повітря для мене був. але, але…
Вся в кредитах• 10 января 2024
Авторе, мої діти не спали вдень з двох років точно. У дитсадку старшого в 4 роки навіть залишали одного в кімнаті для ігор, коли інші діти спали. Він там малював тихенько, конструктор збирав. Вихователька була розумна і добра))
Ждушечка• 10 января 2024
Дочка отказалась от дневного сна в 2 года, ночной сон был с 23 до 9.
Сейчас ей 2,8 - примерно неделю назад опять начала спать днём.