Все і одразу• сегодня в 16:19
Будет голод? Успокойте
Новости с каждым днем все хуже и хуже, уже говорят про дефицит всего, через день обстрелы, успокоительные не помогают уже, просто валяешься выходные или вечером после работы как овощь. Города стирают с лица земли. Вот что нам делать? Все резко встанут и уедут? Посоветуйте хоть что-то чтобы успокоиться, сейчас сижу и сердце колотит
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляВкуси мене
Вы вышли из летаргического сна? С конца весны долбят продуктовые склады и машины, заправки, склады лекарств еще в прошлые годы. И новую почту
Склади вибивали з 2022 року
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну, то ви ж в місто приїдете за ліками і оселедцем, то привезете нам городину, сало, яйця й молоко. А ми купимо у вас, щоб вам же було чим за газ заплатити і корм для скота.
За що ви купите? Робити ж в вас немає.
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляПищалка
За що ви купите? Робити ж в вас немає.
Хто вам таке сказав?
Вкуси мене• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Склади вибивали з 2022 року
Ну в принципі так. Я до того, що вайлдбберіз були нашою відповіддю, а не навпаки
Фляшунька• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
А как водой запасаться? А как мыться, если не будет элекричества или газа? Как соблюдать гигиену если воды, средств и всего прочего не будет?
Это что, первый раз? С 22 года ещё не приловчились?
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Хто вам таке сказав?
А де ви працювати будете без світла, тепла і води під постійними обстрілами?
Фляшунька• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю
Я тоже в шоке. Разве непонятно, что будет то, что обязательно будет?
Как люди не понимают, что все, о чем говорят, уже произошло и началось. Это уже ощущается прямо сейчас в моменте абсолютно по всему.
Я вернулась из супермаркета только что в совершеннейшем шоке. От того, что я там увидела, а потом еще и случайно услышала.
Все даже хуже, чем могло и не быть.
Вот так.
Все даже хуже, чем могло и не быть.
Вот так.
Из какого именно супермаркета и что там?
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Ви дуже дивна.
Це не перший рік війни. Не перший раз повні блекаути і обстріли.
Ви коли в лікарню в місто приїжджаєте, там лікарів і медсестер бачите? Вони працюють, уявляєте, навіть операції роблять.
В супермаркетах в місті були колись на ранок після масованого і без світла?
У нас вистави в театрах щодня, навіть в неопалювальних залах.
Хлібозаводи хліб печуть, молокозаводи працюють. Банки - всі на місцях. Оборонка - промовчу.
Не ганьбіться, ну правда
Секретница• 1 час назад
Как почитаешь новости ,хоть вешайся .Сама важка зима ,голод ,холод . Какая же психика это выдержит ? Утром не спавши после обстрелов и работы ПВО, иду на работу никакая ,как побитая собака 😿😿😿
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви дуже дивна.
Не ганьбіться, ну правда
Ближче до зими побачите, як буде.
Мені нічого ганьбитися, я голоду і холоду не боюся
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Ближче до зими побачите, як буде.
Та вже п´яту зиму побачимо, дасть Бог, не останню.
Не залякуйте. Ходіть здорова.
Весною поговоримо)
Не залякуйте. Ходіть здорова.
Весною поговоримо)
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Не залякуйте. Ходіть здорова.
Весною поговоримо)
Не залякуйте. Ходіть здорова.
Весною поговоримо)
Навіть незнаю, що вас залякало
Взагалі немає на це передумов
Летюча помилка• 1 час назад
Ответ дляФляшунька
Наверное,где хорошо наливают божьей росы в глаза
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Навіть незнаю, що вас залякало
Взагалі немає на це передумов
Ви багато чого не знаєте. Навіть правил написання НЕ з дієсловами.
Під час теплої, ситої і світлої зими в селі у вас буде час цьому навчитися
Не зви чайна• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
Если раша ещё так как сегодня разнесёт в труху несколько продовольственных складов, то да, будет!
Не буде. Залишиться ринок. в ковід, люди один одному продукти додому доставляли. Риба, м´ясо, яйця, овочі.
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мені не заважає в житті незнання правил написання ’НЕ з дієсловом
’
Ви б краще хвилювалися, про свою холодну, голодну і темну зиму
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
Ответ дляПищалка
’
Давайте весною поговоримо, які в кого були зими, ок? А то розмова наша беззмістовна виходить.
А зараз я навіть погоджуся зі всіма вашими дописами, аби не смерділо.
Так, шановна, ви праві, у всьому і беззаперечно. Ви дуже розумна. І все робите правильно. І все знаєте наперед. Розумниця, яких світ не бачив!
Так нормально?)
Пищалка• 53 минуты назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так нормально?)
Про що мені з вами говорити? Ні зараз ні весною
І погодження мені ваше не треба
Диви яка , ’погоджуюсь ’
Та кому ти цікава?
Смердите тут тільки ви
І розуму вам бракує
Взагалі не розумію чого ви пристали ?
І погодження мені ваше не треба
Диви яка , ’погоджуюсь ’
Та кому ти цікава?
Смердите тут тільки ви
І розуму вам бракує
Взагалі не розумію чого ви пристали ?
Этожзвяздаяегообожаю• 41 минуту назад
Ответ дляПищалка
І погодження мені ваше не треба
Диви яка , ’погоджуюсь ’
Та кому ти цікава?
Смердите тут тільки ви
І розуму вам бракує
Взагалі не розумію чого ви пристали ?
І погодження мені ваше не треба
Диви яка , ’погоджуюсь ’
Та кому ти цікава?
Смердите тут тільки ви
І розуму вам бракує
Взагалі не розумію чого ви пристали ?
О, оце поперло село в найгіршому його прояві!
Невігластво, примітивність, хамство й грубість.
Вас таких дуже мало насправді в селах, здебільшого люди приємні, щирі, доброзичливі.
Але в сім´ї, як кажуть, не без виродка.
Це мій останній допис до тебе, жлобисько.
Тепер хоч на гімно зійди
Але в сім´ї, як кажуть, не без виродка.
Тепер хоч на гімно зійди
Пищалка• 38 минут назад
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Але в сім´ї, як кажуть, не без виродка.
Тепер хоч на гімно зійди
Але в сім´ї, як кажуть, не без виродка.
Тепер хоч на гімно зійди
А в містах всі тупі і недолугі, як ти
Гімно тут тільки ти і виродок убогий розумом
Не пиши мені, недолуга
Ти мені не цікава
Не пиши мені, недолуга
Ти мені не цікава
ИМХОля• 28 минут назад
Ответ дляНі грама
Заспокойтесь і нічого не читайте. от і все. ця зима буде такою як і минула. замерзли? ні. померли з голоду? ні .
новин не читаю взагалі. прилетіло і що? що я зміню? себе пантруйте і бережіть. в 2022 р теж про голод кричали.я здуру накрутила стільки всього,що їм ті варення до сьогодні.
Пані, яка вживає ЗУ діалект ’пантруйте’ Вам добре умнічати і не читати новину з умовного Франківська чи Чернівців.
Автор явно з Києва, Дніпра, Сум чи інших зтираючих з землі москалями міст..
Вам нас, які 5 рік живемо в пездеці не зрозуміти. Я була у Вас наскоками на пару тижнів, і бачила Ваше життя, яке кардинально відрізняється від нашого.
Ваші поради зроблені з Вашого власного досвіду не підходять
Мастер Пис• 19 минут назад
Ответ дляНе пью, не курю
Все даже хуже, чем могло и не быть.
Вот так.
Все даже хуже, чем могло и не быть.
Вот так.
И шо там? Гречки нет?
Бринзолетта• 9 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
А как это ещё назвать? Не бомбили бы их склады, то не было бы сейчас таких обстрелов, тем более продовольствия. Я прекрасно понимаю что войну бы это не завершило, но жертв и убытков было бы меньше, и обстрелы были бы не такими частыми. Наша власть про народ вообще не думает
Кацапская мразь, иди на хуй!