Омлетик• 11 января 2024
Ерекція у чоловіка зразу після засинання
Вибачте за не дуже вечірню тему, але мушу спитати
Вчора лягли спати з чоловіком. Він заснув раніше за мене, і я побачила як буквально за кілька хвилин в нього з´явилася ерекція. Я спочатку думала, що він не спить. Але ні - він дрихнув, а пісюн ні.
Знаю, так неконтрольовано буває вранці. Але перед сном? Що за? Від чого таке буває? Секс в той вечір трошки раніше був
Омлетик
• 11 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Гарний сон наснився, все ок ))
Та це сталося так швидко після його останніх снів перед сном, що я не впевнена, що так швидко щось встигло наснитися навіть. Ну реально хвилина-дві, як заснув
Барвіночка• 11 января 2024
бідні мужики. вже й в трусах нічого приховати не можна. ну встав то й встав, кров прильнула до органу і шо? добре шо, як ви засинаєте, він вам в піську не лізе перевірити чи ви там суха чи мокра.
Тоскующая• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Думав про кохану жінку перед сном.
Такий варіант підходить?
Омлетик
• 11 января 2024
Ответ дляСвій варік
Сделайте ему приятно, хоть он и во сне
Та я то все зробила, але питання залишилися. Просто вперше таке побачила
Свій варік• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Вы как маленькая, ну торчит у мужчины, радуйтесь
Крию матом страшно• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Може встигло, а може просто організм технічну перевірку вирішив провести. Це нормально.
Ось я вчора в тренажерні бачила чувака, який стоїть, качає бицепс і дивитися на себе в дзеркало, а в процесі у нього встає - ото дивно було
Омлетик
• 11 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Свій варік• 11 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Сам на себя? Как у кота))))
Додекаэдр• 11 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Гей хлопці
Барвіночка• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
розлучайтеся. де це таке видно було, шоб в мужика пісюн стояв відразу після засинання.
Крию матом страшно• 11 января 2024
Ответ дляСвій варік
Сам на себя? Как у кота))))
Отож я і не зрозуміла - чи то він просто приємними думками від навантаження відволікався, чи сам собі так сильно подобається, але факт, гм, мав місце
Свій варік• 11 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Та может сам себе по цюцюрке провел и уже король)))) А тут еще автор полезла посмотреть - что там у него происходит ))))
Невловимий Джо• 11 января 2024
Телефони перевіряють, історію браузера перевіряють... а тепер ще у сни влізти хочуть!
Свій варік• 11 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Предлагаю открыть услугу - изменяет ли мне мужчина во снах и сделать закон, который позволяет на этой почве дать развод ))))))
Омлетик
• 11 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Це зрада! Подавайте на розлучення
Враховуючи, що перед сном ми говорили про нашу знайому, це не смішно)
Зроблено у 80-х• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Ви як моя кума, коли чоловік на свою біду розповів що йому снився еротичний сон, але не з нею! Ото скандал був, він мені зраджує
Сон контролювати не можна. Чи якщо мені завжди сниться не чоловік, то це всьо зрада?! Ппц
Барвіночка• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
та це вобщє не смішно! у мужика встав пісюн це ж капєц. Збирайте речі і гайда до мами. Нашо вам такий дон жуан? він не виправиться. в нього і завтра встане і післязавтра все життя тільки мучатися будете з тим пісюном
Омлетик
• 11 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну, якщо прям копнути глибоко, то можна дійсно проблему знайти. Одне діло сниться якась абстрактна еротика - сам секс, якісь незрозуміло чиї жіночі тіла. Інша справа - якшо чоловікові сниться, як він шпилить умовно колегу. Значить, він цього хоче. Як мінімум підсвідомо
Сни - це ж наші бажання, страхи або нав´язливі думки
А я нівроку• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Ну у него же не в момент разговора встал )) а сон может сниться и в процессе засыпали. У меня так часто бывает
Невловимий Джо• 11 января 2024
Ответ дляОмлетик
Боже, думки людини і її фантазії - це її особистий простір! Не порушуйте ці кордони. Бо це днище!
А я нівроку• 11 января 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
И мне не муж в моих снах 😄 ну бывало правда и муж