Laluna1993• 11 января 2024

Павло Зібров

Моя мама його іноді слухає.
А як Вам цей дядько, та й "динозаври" української естради загалом?
jannjann77• 11 января 2024
Не знаю, не була.

Супер Дівчина• 11 января 2024
Слухаю зараз грицкан бужинська
Іво бобул
Музика гарна
Oksana0612• 11 января 2024
Я вже думала, він за Білоножком пішов
vse horosho• 11 января 2024
Марина, Марина любов моя єдина. Все , що знаю з його творчості.
alisha12• 11 января 2024
Була у Львові на концерті Пікардійської терції, ці динозаври, найкрутіші, зал і плескав, і співав, і плакав. Такий заряд, вони сонячні, короче, крутезні дядьки.
Oksana0612• 11 января 2024
Ответ дляalisha12
6 лютого 50 років творчості Івана Поповича в львівській опері і квитків вже майже немає.
uma• 11 января 2024
В песнях этих динозавров чаще всего есть слова и смысл, так как гоп-ца-ца они не умеют и по возрасту не тянут. И в моей подборке в машине есть в том числе и Зибров. Смотреть его невозможно, особенно после того как он перекрасился и отрастил шевелюру, а слушаю легко.
автор Laluna1993 • 11 января 2024
Ответ дляuma
А чого це неможливо дивитися-то?
Нормально виглядає на свій вік мужчинка)
Птицекрыл• 11 января 2024
колись стикнулась з ним в банку і він не пропустив мене на проході через турнікет, поліз внаглу, щей так грозно на мене дивився
не пропустити жінку, ну таке
і по правилам я виходила і повинна була пройти перша навіть не зважаючи на стать

Эйфик Х• 11 января 2024

У него песня прошлого года кажется, новая
Апель-синка• 11 января 2024
Ответ дляСупер Дівчина
Слухаю зараз грицкан бужинська
Іво бобул
Музика гарна
А як же Гига?
Кіттікет• 11 января 2024
Хай лунають тости, тости, тости
Хай танцюють гості, гості, гості
Апель-синка• 11 января 2024
Ответ дляuma
и что ж он такого шедеврального поёт?
Юлия Крамарева• 11 января 2024
Є в цих співаків пісні дуже хороші,душевні,і музика,і слова гарно підібрані.Зараз ще згадала Оксану Білозір(Пісня про горобину ніч),Алла Кудлай(Красива жінка незаміжня),у Зіброва про мертві бджоли не гудуть,про Київ є пісня,і на рос.мові мені подобається його женщина любимая,і Білоножко мені подобаються деякі пісні.Зараз усих і не згадаєш виконавців,але в ’динозаврів’ є реально класні пісні.
Апель-синка• 11 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
О, моей маме такие песни нравятся, ей 70.
serebro16-72be• 11 января 2024
Я люблю его и бобула и билоножек и кудлай и т.д.
автор Laluna1993 • 11 января 2024
Ответ дляserebro16-72be
А скільки Вам років?
serebro16-72be• 11 января 2024
Ответ дляLaluna1993
А скільки Вам років?
uma• 11 января 2024
Ответ дляАпель-синка
и что ж он такого шедеврального поёт?
Я где-то что писала про шедевральность? Просто лично мне приятно подпевать, есть слова.

Апель-синка• 11 января 2024
Ответ дляuma
Так что за песТни? Вы ж их знаете. Может и нам понравятся.
uma• 11 января 2024
Ответ дляLaluna1993
А чого це неможливо дивитися-то?
Не, с момента как он пытается молодитьмя я его смотреть не могу. Седина смотрелась вполне органично. А это воронье перо просто ужас.
uma• 11 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
https://youtu.be/n5w-_eGRODU

О, на мой взгляд это прекрасная вещь.
автор Laluna1993 • 11 января 2024
Ответ дляuma
😃
uma• 11 января 2024
Ответ дляАпель-синка
Не понравятся, у вас явно настрой обгадить. Если интересно, то зайдите ютуб и послушайте выборочно. Вам и мне может нравиться что угодно, в этом аспекте у нас полная демократия.
Neweve• 11 января 2024
Я вже не молода, але цих всіх парубків в темі не знаю
Юлия Крамарева• 11 января 2024
Ответ дляАпель-синка
Мені 40,але ці пісні я слухала і в 16,і ще купу різних виконавців-динозаврів.
А зараз у мене в фаворитах Антитіла -Фортеця Бахмут,Без обмежень-Дим,ще одна пісня починається зі слів ’Справа в тому,що в мене немає дому...,все ніяк не знайду хто її співає.
Адюла• 11 января 2024
Блііііін, плакат Павліка висів на кухні все життя в моєї однокласниці, бо її батя возив його команду автобусом.
А каштани, а ’ я і друзів розумів, і ворогів умів прощати, бо Хрещений батько мій то Хрееещатик, точно Хрещатик🤣
Наче так спеціально ніколи не слухала, а багато його пісень знаю....Марина, Марина, любов моя єдина.....
Якось бачила його з Мариною біля агромата, такий статний дядько, фарбований,коси ті краще, чим у мене, корні на вусах виступають, а Паша нєєє🤣🤣🤣
Прикольний чувак
Юлия Крамарева• 11 января 2024
Ответ дляАдюла
Прикольний чувак
Павлік - то теж окрема тема, подобаються дуже деякі його пісні,а особливо Знайди мене з А.Рудницькою і М.Трубачем.
У Зіброва про Хрещатик пісня точно,а я написала,що про Київ,але ж вулиця у Києві знаходиться.
Адюла• 11 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Я мала на увазі Павліка Зіброва. Він тому плакаті такий молодий ще, сивий, до речі, з короткою стрижкою і автограф поруч. Це зараз в нього корні виступають🤣.
А вы про Вітю Павліка подумали?
Юлия Крамарева• 11 января 2024
Ответ дляАдюла
А вы про Вітю Павліка подумали?
Так,я про Вітю Павліка подумала