хутряна володарка• 11 января 2024
Так гидко , на саму себе зла
Прийшов син з вулиці весь мокрий, носки мокрі, ще й взув весняне взуття, воно все намокло.
А він зараз здає різні аналізи і місяць небажано хворіти, щоб вони були якнайбільш правильні.
А він так безвідповідально до цього поставився, прийшов весь мокрий, може ж захворіти. Накричала на нього, сказала якщо захворіє то за наступні аналізи платить свої гроші , пішла в спальню до себе закрилась і плачу.
І вроді син не винен я, але весняне взяття в такий холод, просила як ішов гуляти, щоб був обережний не змерз і не намок. Все зробив з точністю до наоборот. Така злість в мене на ти все. Сиджу і плачу
Natalia505• 11 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Вже вибачилась.
Умнічка. Конструктивно пояснюйте чого вас занесло. Сину, хвилююся за тебе, криша в мамки їде, час тяжкий.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Почему не сезонная обувь в прихожей?
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Вы ожидаете что в 11 лет сын будет все эти причинно-следственные связи улавливать?
Хоч і не автор, ну, як би в 11 років - так, буде уловлювати. Якщо не дебіл, і не мамкіна теплична рослинка.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Улавливать что мама гипердиагностикой страдает?раз здоровый мочить ноги на морозе,можно на анализы не тратиться
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Нічим мама не страждає.
А дитина дійсно в такому віці вже розуміє яке взуття не підходяще для погоди і які наслідки.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Нічим мама не страждає.
А взрослый понимает что не сезон надо прятать ,чтоб случайно никто не одел из детей
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Почему не сезонная обувь в прихожей?
Тобто якщо в передпокою будуть стояти в´єтнамки, а на вулиці мороз -20, то можна взувати? Бо мамО не підсунули під носа зимове? Що за мода в усьому звинувачувати не винну мамцю?
хутряна володарка
• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Почему не сезонная обувь в прихожей?
Тому що він прекрасно знає де чоботи зимові, а де ні. Ще два тижні тому було +8 градусів і син ходив у весняних, але зараз не +, і він проц Е знаю весь останній тиждень.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Вьетнамки явно летнее,а остальное -нет.Сын в 11 лет должен порядок дома наводить?
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Весняна також явно не зимове. І в 11 років вміти розрізняти свій одяг - так, це нормальна життєва навичка.Генеральне прибирання - не обов´язково, посильну роботу - так.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Захотел надеть модные и красивые.земля холодная,ночью холодно ,вы разрешали носить легкую обувь болезненному ребенку?
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Мои в 11 мыли полы,сантехнику и тд,но точно не могли нормально перебрать одежду
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ваш косяк, що не могли.
хутряна володарка
• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А де написано що він хворіючий ?
СкокоМнеДадите• 11 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Почему плачете? Вы считаете что неправильно что-то сделали? Что именно?
У неё завтра именины же, вот и плачет.
Это Таня.
Асталависта бэйби• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Та ушами похлопал и побежал
Не спорю, в 11 лет есть очень ответственные и взрослые дети, но если его пацаны во дворе ждали, какие там анализы и ноги, бежать же надо)
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
А де написано що він хворіючий ?
А что за анализы,для которых нельзя месяц болеть?
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Ваш косяк, що не могли.
У меня нет косяков
Дружная семейка• 11 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
У меня нет косяков
А що писали в минулому коменті? Знач є.
Зашла на 5минут• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
А що писали в минулому коменті? Знач є.
Это не косяк,просто у каждого своя зона ответственности
Сорока-ворона• 11 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Слушайте, ну мы по молодости тоже в мороз ходили в капроновых колготках, на вас мама орала за это?)))
Оце так цабе• 11 января 2024
Ответ дляДружная семейка
Нічим мама не страждає.
100%
Це не 3 роки, що взяв перше що стояло, та пішов