Dumky• 12 января 2024

❗️Сьогоднішня ніч в Україні стала найспокійнішою за останній час, – Ігнат

«Ця ніч, мабуть, була найспокійнішою за останній час. Не бачив ще таких довідок, які власне отримують, щоб формувати якісь зведення ранкові. Сьогодні не було жодного літального апарата чи жодного засобу повітряного нападу по території країни протягом ночі», – розповів речник Повітряних сил.
Anastasiya-f052• 12 января 2024
Абы не затишье перед бурей

vray• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Харьков
Игнат всегда был и есть, спикер ’ Воздушных сил’
Извини, у меня уже все дни в один слились.
Я помню, что об обстрелах сводку вела женщина, но ее вроде бы отстранили. Фамилию тоже уже не помню🥲
Тетяна-Шоп• 12 января 2024
Я думаю, що погодні умови не сприяли. Таке робилося за вікном. ) я аж воду понабирала у всі відра і всі термоси понаповнювала гарячою водою )). Квартира вся на електриці. Коли ж відвело, світло не зникало.
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляvray
Ты о Гуменюк? https://ua.korrespondent.net/ukraine/4655122-kilki...
rybka21• 12 января 2024
Ответ дляvray
Гуменюк?
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляТетяна-Шоп
У нас тттт
Кстати новость с рф.
vray• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Да, да. Точно
Nat-li• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
У нас тттт
Кстати новость с рф.
vray• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
Гуменюк?
Так. Вообще не могла вспомнить.

rybka21• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
У нас тттт
Кстати новость с рф.
ага, щось їх там заспокоюють, що відключення будуть нетривалими. по 12 годин усього
Mashulenka• 12 января 2024
Очень забавно учитывая, что вчера в твиттере все аж тряслись
Обещали обстрел на 150 ракет 🤦🏻‍♀️
vray• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
Норм😂
Мне вчера понравилось- яиц нет, потому что доходы выросли и все покупают яйца. Вот она логика👍
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
В читала що яйця з турціі заражені прийшли? Сальмонелою та т д
От треба було не базікати, не перевіряти. Хай би купували.
Дістали, в себе у країні черті Що - ще до других лізуть.
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляNat-li
фото
Це вже встали з колін? Чи ще ні?
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляMashulenka
Обещали обстрел на 150 ракет 🤦🏻‍♀️
Это еще раз пример - так они ’ знают’. Главное ж по соцсетям народ напугать
rybka21• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
оце так поворот
бандерівські біолабораторії в Туреччині?!
До• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
От коли ці ’знающі’ наступного разу повилазять, не соромтеся і не лінуйтеся, дівчата, натиснути прапорець для адмінів.
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
оце так поворот
Да труба і в Азербайджані . https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляДо
Це ж вечірні чи нічні? . Ці теми живуть до ранку. На них є попит у бдящих еженочні тут

rybka21• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
а шо це в русні курки вже не несуться?
нашо вони яйця купують
Корабельная Сосна• 12 января 2024
Дуры,ещё сглазите, расходитесь,за кацапами дело не станет.
olkaig• 12 января 2024
Ответ дляMashulenka
Обещали обстрел на 150 ракет 🤦🏻‍♀️
гадалки перепутали с Йеменом, Уранус уже написал шо одна широта
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
а шо це в русні курки вже не несуться?
нашо вони яйця купують
Нету курей
Вернее есть! Антібіотиків нету🤷‍♀️
Зато есть іскандери і гроші для Иня за бомби
rybka21• 12 января 2024
Ответ дляolkaig
а де це в Україні 15 градусів північної широти?
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляolkaig
Т е видящие сказали помилилися на тищу км?
olkaig• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
у них там свои широты, я не разбераюсь в астрологии, зайдите к нему на канала или в ФБ, там картинки есть
До• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Вчорашня вечірня тема від Кайдашева дочка до прикладу.
rybka21• 12 января 2024
Ответ дляolkaig
альтернативна географія?

ну мей бі, мей бі...
LudaSHS• 12 января 2024
Ответ дляДо
Ааа
Я не видела
olkaig• 12 января 2024
Ответ дляLudaSHS
за видящих не знаю, только у Урануса читала и еще какой-то астролог вещал, что до 21.01 опасные даты